2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Hanımlar cinsiyet tahmini alabilir miyim 12+1 günlüğüz birde cinsiyeti erkek olanların ultrasyon fotolarını görebilir miyim acaba ocak anneleri benimde 7 ocak dogumum insallah attığım fotolar bacak arası bu arada😊 teşekkür ederim şimdiden🥰

Eklentiler

• 20230626_152123.jpg
    20230626_152123.jpg
    63,1 KB · Görüntüleme: 128
  • 20230626_152119.jpg
    20230626_152119.jpg
    58,2 KB · Görüntüleme: 119
Oğlumun ultrasonu aynı böyle artı çıkıntı bariz belli renkli ultrasonda baksaydı keşke kordon mu diye ama çıkıntı baya belli
Renkli ultrasyonda var yandan canım atıyorum şimdi. Dr şey dedi dik değil çıkıntı dedi ondan erkek diyemem dedi ama bilmiyorum

Eklentiler

• 20230626_160402.jpg
    20230626_160402.jpg
    46,5 KB · Görüntüleme: 152
Evet nubu aşağıya bakıyormış gibi ama bak bi şişkinlik çıkıntı burda da var
İşte hiç anlamıyorum keşke anlasam ilk bebeğim olcak merak ediyorum sadece. Dr un dedigi ilk %80 90 kız dedi sonra baktı baktı bi çıkıntı gördüm ama bilmiyorum dedi 3 hafta sonra 15 temmuzda netlestircem dedi

İşte hiç anlamıyorum keşke anlasam ilk bebeğim olcak merak ediyorum sadece. Dr un dedigi ilk %80 90 kız dedi sonra baktı baktı bi çıkıntı gördüm ama bilmiyorum dedi 3 hafta sonra 15 temmuzda netlestircem dedi
Bana doğum tarihini gün ay yıl ve son adetini yaz bi hesaplıyım

merhaba hangi şehirdesiniz ben özele gidiyorum ama geçen devletten randevu almam gerekiyordu bir baktım ikili test için 11-14 haftalık gebeler diye alınabilir randevu var hemen aldım. İstanbuldaysanız zeynep kamil in randevularına bakın
Merhaba. Bugün şans eseri ben de randevu buldum. Teşekkür ederim bilgi için. Sayenizde aldım. Sizin randevunuz ne zaman? Ben 12 temmuza aldım 11+3 oluyoruz bakarlar her halde değil mi?

merhaba arkadaşlar, 12. haftada cinsiyet belli olur mu? Doktorum belli olmuş, erkek dedi ama ben sizin görşlerinizi merak ettim

merhaba arkadaşlar, 12. haftada cinsiyet belli olur mu? Doktorum belli olmuş, erkek dedi ama ben sizin görşlerinizi merak ettim
Usg makinesi çok çok iyiyse neden olmasın. Ama siz yine de 14 haftadan sonraki söylediğine inanın. Kendimden anlatayım ilk oğlumda 12-13 haftada kız dedi dr kız kıyafetleri almıştık bir sürü 15 haftada erkek olduğunu öğrendim 😀
Kız kardeşime de ikili test yaptırdığı sırada yüzde 80 erkek demişti sonra kız olduğunu öğrendik. ))

Usg makinesi çok çok iyiyse neden olmasın. Ama siz yine de 14 haftadan sonraki söylediğine inanın. Kendimden anlatayım ilk oğlumda 12-13 haftada kız dedi dr kız kıyafetleri almıştık bir sürü 15 haftada erkek olduğunu öğrendim 😀
Kız kardeşime de ikili test yaptırdığı sırada yüzde 80 erkek demişti sonra kız olduğunu öğrendik. ))
Hangi doktor o soyleyin gitmeyelim 🤣
Erkekler daha erken belli oluyormus diye duydum bende

X