2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Oh cok sukur sevindim🙏🏼Ben de izmirde yer ariyorum normalde almanyada yasiyorum ama tatile gelince 11. Haftama girecegim icin orda yaptirmam lazim. Nerede yaptirdin ve fiyat bilgisi paylasabilir misin canim
Ben nice firmasına yaptırdım, bir sürü paketi vardı, Amerika ya gidenin fiyatını bilmiyorum en yüksek oymuş, fransaya giden 350€,güney Kore ye 375$,biz güney koreye gönderdik.
merhaba, testi hangi firmada yaptırdınız acaba

Ankara"dan kimse yok muuuu kime gidiyorsunz hangi doktorlardan memnunsunuz testleri nereye kaca yaptiriyorsunuz ay bi cevap litfennnn

Kızlar merhaba bir şey soracağım,
Ben 10+2 ya da 10+3 tü doktora gittiğimde 11+0 çıktı ve kesin erkek dedi hatta bizde pipiyi gördük, ona göre alışveriş vs. Yapıyor insan ama bir çok kişiden, İnternettende 11. Haftanın cinsiyet için çok erken olduğu pipinin kordon sanılabildiği vs yorumları okuyorum acaba bir şeyler almak için çok mu erken davranıyorum cinsiyetin değişme ihtimali var mıdır? 🤔🤔
Bence biraz daha bekle erken daha, genelde ayrıntılı ultrasonda netleşir cinsiyet, değişme ihtimali belki az ama ben olsam beklerim

Kızlar merhaba bir şey soracağım,
Ben 10+2 ya da 10+3 tü doktora gittiğimde 11+0 çıktı ve kesin erkek dedi hatta bizde pipiyi gördük, ona göre alışveriş vs. Yapıyor insan ama bir çok kişiden, İnternettende 11. Haftanın cinsiyet için çok erken olduğu pipinin kordon sanılabildiği vs yorumları okuyorum acaba bir şeyler almak için çok mu erken davranıyorum cinsiyetin değişme ihtimali var mıdır? 🤔🤔
Ablamın 1 haftada değişti, hem de %70-80 demişti ilk cinsiyete 🙊😂ben değişeceğini sanmıyorum ama sen bilirsin canım yine de ☺️

X