2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Merhabalar ben şubat anneleri grubundanım bebeğim 5 ocakta erken doğdu.(34. Hafta) kız anneleri olarak bebeğiniz suan kaç cm kaç kg bebeğimin gelişimini anlayabilmek adına sizlere sormak istedim.

Merhabalar ben şubat anneleri grubundanım bebeğim 5 ocakta erken doğdu.(34. Hafta) kız anneleri olarak bebeğiniz suan kaç cm kaç kg bebeğimin gelişimini anlayabilmek adına sizlere sormak istedim.
Canım 33 haftalık doğum yaptım 6 aylık olduk bugün 6400 65 cm olmuşuz 2 kilo 42 cm doğdu

Merhaba. 5 aylık olduk 6040 kg 63 cm. 3580 kg doğmuştu

Kızlar sarjli sut pompasi kullanan var mi?ben bebeto mu ne ondan almistim 28 mm baslio olunca kucuk geldi satmistim.lansinohun tekli kullaniyorum 30.5 baslikla ama icindeki beyaz valfi degistirmeme ragmen sanki eskisi gibi cekmiyor.ve bizim bebe mamaya baslayinca meme reddi yasadigimizdan gunduzleri sagim yapiyorum.o yuzden tavsiye edebileceginiz sarjli hatta cift olan makine var mi?

E bebeğin kendi markası babymomu kullanıyorum 4 aydır çok memnunum sarjlı

Kızlar bebişleri gece nasıl giydiriyorsunuz çok kararsız kalıyorum.. Üşür mü diye diye yakacam bebiki en sonunda off
Bizim oda 30 dereceyi buluyor hatta geçebiliyor klimasız o yüzden kolsuz zıbın giydiriyorum üzerini de örtmüyorum. Havalar çok sıcak. Klima bile açıyorum düşük ayarda. Sizin ev sıcaklığı nasıl?

Bizim gündüz 30 dereceler oluyor kısa kollu şort giydiriyorum dediğinmgibi klima açıyorum. Gece klima açmıyorum çarparsa diye yine gece de 26 27 derece var yine kısa kollu şort mu giydirsem acaba?

Bizim gündüz 30 dereceler oluyor kısa kollu şort giydiriyorum dediğinmgibi klima açıyorum. Gece klima açmıyorum çarparsa diye yine gece de 26 27 derece var yine kısa kollu şort mu giydirsem acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…