2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kız diyen 2. kişisin canım mutlaka yazacağım ama yanılacağını tahmin ediyorum nedense. Rüyamda 3 kere erkek gördüm ve bütün belirtilerim erkek ayrıca 6. haftadaki ramziye göre erkek bence gönlümde sağlık dışında hiçbir şey yok, ilk evladım Allah ne verirse o güzeldir o hayırlıdır

Ultrasondan ultrasona değişiyor mu acaba. Ben 2 gün ard arda farklı yerlere gittim , birinde sağda birinde soldaydı
Ya aslında ilk usg lere bakılıyo 6-7 haftalık. Ama bu teoriye göre bebek sağda mı solda mı değil plasenta ne tarafta oluşmuş ona bakılıyor, plasenta kağıtta parlak çıkan yermiş onu görebilmek çok zor ben de net göremiyorum çoğu zaman.. doktoruma sordum plasenta merde diye 7 haftalıkken daha yeni oluşmaya başladı görünmez dedi dr lar bu teorilerin asla tutmadığını söylüyor benimki de öyle , bizimki eğlence goygoy sadece Allah bilir

Tabi canım ben de sürekli ultrasona bakıp yorum yapıyorum ramziye göre, kendi ultasonuma da yapıyorum ama başkasının yapması daha eğlenceli bir de ramzi teorisi için 6. hafta önemliymiş ben de normalde 6-7-8 e bakadım ama öyle değilmiş

Olabilir anneler hisseder benim belirtilerim de oğlumla hemen hemen aynı sanırım oğlumun kopyası geliyor bir tatlı prenses Allah bana nasip etmiştir inşallah erkekse de sağlıklı olsun yeter

Olabilir anneler hisseder benim belirtilerim de oğlumla hemen hemen aynı sanırım oğlumun kopyası geliyor bir tatlı prenses Allah bana nasip etmiştir inşallah erkekse de sağlıklı olsun yeter
önce şöyle diyeyim inşallah eli ayağı düzgündür ve çok sağlıklıdır sonra inşallah salihalardan ve gönlünden geçtiği gibi çok güzel minnoş bir prensesin olur çok amin

Sen de benimkine bakar mısın nazar boncuklu 5+ , diğeri 7 haftalık

Eklentiler

• 3DA6CA0D-D752-495D-A381-F13162D13925.jpeg
    81,3 KB · Görüntüleme: 64
Oğlumun var onu çok inceledim geçen haftaoğlumda plasentayı net gördüm soldaydı,ama bunda bebek solda okey ama plasentayı göremiyorum çok dua ettim ben gönlümdeki için, eğer kabul olmadıysa kesinlikle rabbimin bir bildiği vardır diyeceğim 8 haftalığım tam, öğrenince cinsiyeti yazarım

Öyle tabi canım dua edeceğim senin için de inşallah rabbim gönlüne göre verir

Bir de keseye göre cinsiyet tahmin edebilen yada hisseden var mı kızlar 7+0 ve 5+5 haftalık ultrason görüntümüz, haftaya 11 haftalıkken tekrar kontrol olucak çok heyecanlıyım

Eklentiler

• IMG_20230529_095042.jpg
    58,7 KB · Görüntüleme: 60
  • IMG_20230522_120608.jpg
    72,2 KB · Görüntüleme: 60
Bir de keseye göre cinsiyet tahmin edebilen yada hisseden var mı kızlar 7+0 ve 5+5 haftalık ultrason görüntümüz, haftaya 11 haftalıkken tekrar kontrol olucak çok heyecanlıyım
hoşgeldin. Kıza benziyor canım sadece benim mi oğlum olacak bu teoriye göre diye düşünmeye başladım herkesin bebiş sağda Allah gönlündekini sağlıkla nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…