2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar bu ikili üçlü dörtlü vs tarama testleri için ne diyorsunuz? Ve diyelim bir hastalık saptandı bunu tedavi edebiliyor muyuz yoksa çocukta sorun varsa aldirmak isteyen aldırsın diye mi yapılıyor? Off kafam çok karışık kime sorsam başka şey diyor.ben aldırma falan asla düşünmem ama tedavi filan yapılabiliyor mu çıkan olumsuzluklar eğer öyleyse yaptırayım bı sürü tarama testlerini fetal dna testleri vs vs . Aksi halde akışına bırakıp doğumu mu bekleyeyim? Bebisler lütfen tecrübe ve bilgi paylaşımı bu konuda bana :KK43:

Kızlar merhaba. Ben de bugün kalp atışını duydum çok güzeldi. Çok az açtı dr. Ama herşey yolunda dedi çok şükür. Şimdi bir ay sonra ikili test yaptır sonra gel dedi. Nasıl ve nereden alabilirim randevu?

IMG_3749.jpeg

7+1 de kalp atışınıda bebişide gördük şükür 🙏🏼 Şimdi birde bebiş gözükürken varsa bi cinsiyet tahmininiz alırım bacımsular ❤️🙈

bugün 7+5 olduk ve dünden beri hayatı sorguluyorum artık.. dayanılmyacak derecede derinden gelen bir bulantı var çok derinden hissediyorum bayılacakmışım gibi oluyor.. gece artıyordu artık gündüz de başladı.. bu hafta okulun sonu artık biterse harika olacak bizim için de... sürekli bişiler yersem bulanmıyor o anlık ama sonra daha kötü oluyor... yüzümü sildiğim peçete bile kokuyor... her şeyin kokusu var sanki hava,su bile kokuyor :KK43: göbek deliğimin altına doğru da bir sertlik var sanki o kadar büyümüş olabilir mi bilmiyorum :KK43: Allahım bu 3. ama sanki diğerleinde bulanmamış gibi diyorum onlarda da böyleydi aslında ama unutuyor insan işte... bulantısı olanlara sabırlar ve güç diliyorum...
Yalnız değilsiniz ben de aynı durumdayım. Kızımda da perişan olmuştum, günde 4-5 defa istifra ediyordum hatta bazen kan geliyordu ama bu daha zor geliyor çünkü evde kızım var. Bir haftadır koltuktan kalkmadım, akşam yemeklerini bile işten gelince eşim hazırlıyor. Bize atıştırmalık hazırlayıp öyle işe gidiyor sabahları. Buzdolabını açmayı hayal ettiğimde bile öğürmeye başlıyorum. Umarım yakında geçer 😭

Kızlar selam , tansiyonum büyük 12 küçük 7-8 civarı çıkıyor evde , doktora gidince stresten 13lerde oluyor, bu durumu yaşayan var mı yüksek tansiyon sorunu olan neler yapıyorsunuz nelere dikkat ediyorsunuz ben tuzu azalttım olabildiğince ama tansiyon ölçerken stres oluyorum

Kızlar selam , tansiyonum büyük 12 küçük 7-8 civarı çıkıyor evde , doktora gidince stresten 13lerde oluyor, bu durumu yaşayan var mı yüksek tansiyon sorunu olan neler yapıyorsunuz nelere dikkat ediyorsunuz ben tuzu azalttım olabildiğince ama tansiyon ölçerken stres oluyorum
12/8 en iyi tansiyon zaten canım, benim hep 9/6 civarı benim hep düşük, senin gayet iyi maşallah 🙏🏻

Pekı bu ramzi teorısı bebegın ılk olustugu tarafa goremı. Internette oyle yazıyor. Benım 5+2 de sağdaydı ılk ozaman gordum. 6+3 de sola gecmıs.

Anlamak değil bi teori var ramzi teorisi ona göre bakıyorum ama kesin tutuyor diyemem istersen at:)
İlki 6+1 yazıyo zaten, biri 7+6, en net olan doktor türkan yazan tam 8 haftalık 🙈

Eklentiler

• IMG_5121.jpeg
    IMG_5121.jpeg
    91,5 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG_5448.png
    IMG_5448.png
    696,5 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG_5453.jpeg
    IMG_5453.jpeg
    147,8 KB · Görüntüleme: 63
İlki 6+1 yazıyo zaten, biri 7+6, en net olan doktor türkan yazan tam 8 haftalık 🙈
Canım seninki de prensese benziyor içimden öyle geçti Allah gönlündekini nasip eder inşallah 🙏🏻🫠 benim ramzi teorisine göre erkek gibi ama oğlum var diğer meyveyi de tatmak isterim hakkımızda hayırlısı💕 cinsiyeti öğrenince yazarsın

X