Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 40,8%
  • erkek

OY: 84 53,5%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    157
Kız sen yer mi bekliyorsun otobüste valla ben gidip karnımı gösterip ben hamileyim de kalkabilir misiniz diyorum tramvayda hamileler için yer var oraya gidiyorum genelde, birilerinden beklentiye girersen çok üzülürsün gratiste bu olayı yaşasam biraz saygı derim sustururdum sanırım sen hamilesin ve hakların var kullan kız niye milletten bekliyon😅
İyi yapıyorsun ben de öyle yapacağım bundan sonra. Zaten yasal bir hak ama o kadar kendi başımın çaresine bakmaya alışmışım ki istemeyeyim kimseden bir şey diye susuyorum. İnsanların halen iyi olduğuna inanmayı cidden bırakmam lazım. Bir şey hakkınsa alman lazım kimse al bu da senin hakkın demiyor 🤦‍♀️

üzerinde 750 ml yazıyordu ama bu kadar küçük olacağını düşünmemiştim elim kadar😂😂 kokusunu da beğenmedim kötü kokmuyor ama hiç bebek gibi de kokmuyor. Napalım içeriği temizmiş kullancaz🤭
IMG_1368.jpeg

Aiy portakallı mumlar ne güzelmişşş

Aiy portakallı mumlar ne güzelmişşş
5 Temmuz'da fiyat sormuşum 40 tl demiş. Bunlardan 20-30 tane alınabilir. Yakın kişilere verilebilir gibi geliyor. Anahtarlıklar daha Uygun'a geliyor. Uzak kişilere anahtarlık verilebilir gibi geliyor bana. 20-30 tane de anahtarlık yaptırıcam gibi. 50 tane de çikolata yaptırıcam sanırım.

üzerinde 750 ml yazıyordu ama bu kadar küçük olacağını düşünmemiştim elim kadar😂😂 kokusunu da beğenmedim kötü kokmuyor ama hiç bebek gibi de kokmuyor. Napalım içeriği temizmiş kullancaz🤭
Eki Görüntüle 3484483
Kokusuz olması önemli ama benim arkadaş kokulu deterjan kullandı çocuğuna evet miss gibi kokardı ama gel görki çocukta solunum yollarında sıkıntı çıktı hatta bu yüzden ameliyat olmak zorunda kaldı alerjik sıkıntı olabiliyor ben kendimde dahi yumuşatıcı kullanmam kokusu yoğun deterjanda kullanmıyorum alerjiğim çünkü kullandığım vakit alerjik astıma dönüyordu kokusuz olması iyidir iyi

Doktor kontrolünden çıktım. Doktor 10 demir için çok düşük dedi. Doğumdan sonra çok kan kaybediceksin iyice kötü olursun dedi 😓 1350 gr olmuşuz 29 haftalık tam. Bebiş sağolsun sadede poposunu gösterdi. Hatta her gidişimizde en net pipiyi görüyoruz 🤣🤣 hamile kemerini öneri olarak kendisi söyledi. Sıkmadan göbeğinin en altından desteklicek şekilde kullanabilirsin dedi. Sanırım alcam bi kemer yoksa bel ağrısından asla yürüyemiyorum göbeğim çok aşağı çekiyor.

Çok sevdiğim bir cümle var. Kocanın ailesi için gözünü kör etsen zaten kördü dicekler. O yüzden devamkeeee ağlamadan kendini yıpratmadan 😁
Günlük ağlamamı kocama yaptım ve bu konuyu kapattım kaç gündür yoğunuz konuşamamıştık o da diyo bende farkındayım arayıp birşey lazım mı demediklerinin yeri geldiğinde konuşucam zaten diyo ki konuşur 😂dediğinde haklısın yaranamadım yavrum yaranamadımm 😂😂😂😂

Doktor kontrolünden çıktım. Doktor 10 demir için çok düşük dedi. Doğumdan sonra çok kan kaybediceksin iyice kötü olursun dedi 😓 1350 gr olmuşuz 29 haftalık tam. Bebiş sağolsun sadede poposunu gösterdi. Hatta her gidişimizde en net pipiyi görüyoruz 🤣🤣 hamile kemerini öneri olarak kendisi söyledi. Sıkmadan göbeğinin en altından desteklicek şekilde kullanabilirsin dedi. Sanırım alcam bi kemer yoksa bel ağrısından asla yürüyemiyorum göbeğim çok aşağı çekiyor.
Çocuk erkekliğini gösteriyo annesi😂😂😂 benimde kanın düşük demişti şeker yüklemesinde düzenli kullan ilaçlarını yoksa kan serumu takarız demişti en son bende korkudan düzenli kullanmaya başladım😂😂😂 2/3 gündür düzeni gitti sadece bi de karadut içiyorum kuzum sende takviye birşeyler yap istersen🥰

Çocuk erkekliğini gösteriyo annesi😂😂😂 benimde kanın düşük demişti şeker yüklemesinde düzenli kullan ilaçlarını yoksa kan serumu takarız demişti en son bende korkudan düzenli kullanmaya başladım😂😂😂 2/3 gündür düzeni gitti sadece bi de karadut içiyorum kuzum sende takviye birşeyler yap istersen🥰
Kabızlık çok yapınca ben korkuma içemedim biraz. Doktora dedim pekmez falan diye galon galon içsen ilaç kadar fayda etmez dedi. Bence eder ama o konuda çok da şeyedemedim🤣 karadut neyini içiyoruz evde bi tane karadut özü mü ne vardı. Ben bitkisel şeylerin iyi gelceğine inanırım ya kantaron yağı büyüktür yanık kreminden mesela 🤣🤣 egeli olduğumdan ot çöpçü bi sülaleyiz 😁

Sabah erkenden uyandım evi temizledim fırının içine kadar. Gün içinde enerjim 0, bundan sonra sabah yapayım bari iyi geldi hem de hareket oldu yav oh

Kızlar doktor dün bu hafta bi sutlü tatlı deneyelim küçük bi kase bakalım kaça çıkaracak dedi. Dün hemen vakit kaybetmeden yarım kase kazandibi yedim. 150ye cikti. Az önce normal rutin diyet kahvaltı yaptım 160 oldu insulinle. Bundan sonra kahvaltida kazandibi yicem sinirimden baklava yicem dnnddh

Benim iki yengem çocukların poposuna doğal zeytinyağı kullandı. Ne kremler denendi ama hiçbiri zeytinyağının yerini tutmadı diyolar. Hem doğal ve zararsız

Kızlar doktor dün bu hafta bi sutlü tatlı deneyelim küçük bi kase bakalım kaça çıkaracak dedi. Dün hemen vakit kaybetmeden yarım kase kazandibi yedim. 150ye cikti. Az önce normal rutin diyet kahvaltı yaptım 160 oldu insulinle. Bundan sonra kahvaltida kazandibi yicem sinirimden baklava yicem dnnddh
Çıkarmasaydı yemene izin verecek miydi, bişi denicem de ondan soruyorum dmfm

Kızlar, trendyoldan bir adet onlu yeni doğan sipariş ettim. Fiyatı 590 TL civarında… inanılmaz kaliteli ve güzel bir ürün geldi. Biliyorsunuz normalde onlu yenidoğanlar hep 1000 küsür … şiddetle tavsiye ediyorum. Almak isteyenler için link bırakıyorum 😂 reklam gibi oldu ama… çok beğendim kaçırmanızı istemem…

Eklentiler

• IMG_1815.jpeg
    IMG_1815.jpeg
    158,5 KB · Görüntüleme: 14
X