2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
kızçeler suabt anneleri grubuna yazdım size de sorayım dün kese 5+4 cıktı son adet tarihimli uyumlu fakat bebek gözükmedi normal mi yoksa boş gebelik midir-?

kızçeler suabt anneleri grubuna yazdım size de sorayım dün kese 5+4 cıktı son adet tarihimli uyumlu fakat bebek gözükmedi normal mi yoksa boş gebelik midir-?
Benim de dun normalde sata gore 7+1 olmasi gerekirken ultrasona gore 6+2ydi ustten gozukmedi alttan bakinca minik gorundu size alttan baktilar mi?

5.haftada kese gorunur benim bildigim
6. 7. Haftalarda bebek gorunur diye biliyorum
Endise etmeyin 8 9.haftaya kadar uzayabiliyor surec

Hatta gecen hafta 5+5tim gittigimde gorunmedi doktor on gun sonrasina cagirdi o zaman bebegi de goruruz kalp atisini da duyariz insallah demisti dun karin agrim vardi diye gittim ustten gorunmedi alttan gorundu o da cok minikti.
aa dünde bnm 5+4 dü normal olabilir zaman görülmemesi

Ben de 5+2 de keseyi gördüm canım ve bebek yoktu. 6+1 de de bebek gözükmedi karından 6+3 de karından kalp atışı duyuldu hiç stres yapma

Olurrr
Sat 5nisan
Kalp ve keseyi aynı anda gördüm 6 haftalık
Yaş37
4.çocuk
Ankara

Muhtemelen aralık annesi olcam ben 37. Haftayı geçemiyorum bir türlü ama olsun beklenen doğum da 12 ocak
Bende aralık annesi olcam kesin 2022 Şubat annelerindeydim 10 ocakta 35 haftalık doğurdum oğlumu kızımı da Kasım başı dediler Ekim ortası doğurmuştum 38 haftada

İkiz anneleri drunuz ikili test önerdimi. Dr zaten riskli çıkar ikiz olduğu için yaptırma dedi bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…