2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
hoşgeldin. Kıza benziyor canım sadece benim mi oğlum olacak bu teoriye göre diye düşünmeye başladım herkesin bebiş sağda Allah gönlündekini sağlıkla nasip etsin
Teşekkür ederim vajinal ve karından değişiyor sanırım ama buda mu hurafe anlamadım mesela bu fotoğrafta ablamın görüntüsü şimdi altı aylık hamile kız

Eklentiler

• Screenshot_2023-06-13-22-15-41-650_com.whatsapp.jpg
    43,9 KB · Görüntüleme: 74
Teşekkür ederim vajinal ve karından değişiyor sanırım ama buda mu hurafe anlamadım mesela bu fotoğrafta ablamın görüntüsü şimdi altı aylık hamile kız
Vajinalde karındanın tam tersi oluyor plasenta sağdaysa erkek soldaysa kız. Ama bunlar %100 doğruluğu olan şeyler değil öyle olsa doktorlar cinsiyeti hemen söylerdi, inşallah gönlüne göre olur

Kız ben kız istediğim için herşeyi kız görüyorum galiba Allah gönlündekini sağlıkla nasip etsin
Herkese kız dedin kendin hariç hayırlısı bakalım sağlıkla gelsin de hiç önemli değil cinsiyeti şimdilik kese bayağı küçük kaldı onun derdindeyim şimdilik

Herkese kız dedin kendin hariç hayırlısı bakalım sağlıkla gelsin de hiç önemli değil cinsiyeti şimdilik kese bayağı küçük kaldı onun derdindeyim şimdilik
Aman Sağlık olsun gerisi teferruat.. ne zaman gideceksin bidaha dr mu dedi kesen küçük diye ?

Aman Sağlık olsun gerisi teferruat.. ne zaman gideceksin bidaha dr mu dedi kesen küçük diye ?
Cumartesi gidecem hafta dolmadan gidiyorum zaten mayıs sonundan beri kese 6+0 bebek 7+0 çıktı en son dr düzelir diye rahatlatmaya çalışıyor ama yine de hep tedirginim lekelenmemde var 10-15 gündür zaten farkın kapanmasını bekliyorum

İnşallah fark kapanır daha önce duyduğum bir durum değil ama yoluna girer diye düşünüyorum başka bir doktora da gidebilirsin belki? lekelenme çoğumuzda var progestan kullanıyorum ben de tedbir için sana da vermiştir mutlaka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…