2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ya sorma o kadar asabım bozuldu ki anlatamam. Daha ne yapayım ekstradan kebapçıya mı götüreyim çoçuğu .Bundan sonra asla fotoğraf atmam bayramda falan da zaten gitmeyi düşünmüyorum

Ay evet sanki biz bilerek hasta ediyoruz çocukları saçma sapan yorumlar yaa bıktım cahilliklerinden

Eşim işten bi gelsin de nasıl doldurup salıyorum üstlerine görsünler ahahah Eskiden salaktım kendim laf söylerdim eşime duyurmazdım akıllandım artık onu kurup yolluyorum

Benimkide babasının kopyası sanki kocam kendi kendine bölünerek çoğalmış gibi hoşuma gidiyo ama içten içe biraz fesatlanıyorum ama çaktırmamaya çalışıyorum ben mavi gözlüyüm bebişimin gözleri baya baya kahverengi ama annem kabullenemiyor hala mavi olacağını ve bana benzeyeceğini savunuyor

Maşallah Allah nazarlardan korusun bu bebek zayıfsa benimki ne acaba boşver milleti sen kendine ve çocuğuna odaklan sadece.

Saçmalama ayak boğumları bile var minnoşumun yaaaa nasıl süslemiş teyzesinin ağzına kürekle vurmak lazım bide boyu uzun gibi dimi

Benimki aynı baba 9 ay kustum ben ya neler yaşadım gitti babaya benzedi eşim aşırı mutlu babasının kızı babasının kızı diye dolanıyor etrafta

Çorap giydir ayağına daha sıcak bi odada takılın bence birkaç gün salan genişse daha küçük bir odaya geçebilirsin

Eşim işten bi gelsin de nasıl doldurup salıyorum üstlerine görsünler ahahah Eskiden salaktım kendim laf söylerdim eşime duyurmazdım akıllandım artık onu kurup yolluyorum
Ay bu hatayı bende yapardım kendim hallederdim duyurmazdım şimdi boş boş konuşup durma başımda git benle bir problemin varsa kocama söyle gerek duyarsa o bana anlatır diyorum uğraşamam kimseyle

Bu konu içimde yaradır en büyük korkum eşime benzemesiydi kızımın oğlan olsa neyse ama kız çocuğunda babaya benzemesini istemezdim. Anne tarafımın genlerinin baskın olduğuna emindim beyaz ten mavi/ yeşil göz simsiyah saç (nadiren kumral) üçlüsü …
Neyse bebek bir doğdu aynı eşim kabusu yaşadım ilk 20 gün
Saçlar kumral gözler kahve lacivert gibi ve koyu tendi sonradan arkadaşım teselli verdi bebekler biyolojik olarak ilk doğduğunda babaya benzer normal doğanın dna testi budur demişti ta mağara çağlarından beri
1. Ayın sonunda çok şükür anne tarafımın Kırım genlerine döndü
beyaz ten renkli göz çekinik gen denir ama bizde de kadınların geni daha baskın gelir her zaman

Benim kızım da aynı babasının kopyası Kız çocukları hep babaya benziyor etrafımda hep gördüğüm kadarıyla, erkekler de anneye. Ultrasonda anlamıştım taaa benzeyeceğini. söyleyince de gözleri de sana benziyor ama diyip beni de dışlamamaya çalışıyor ama kıyamam. Huyu da benzese bari diyordum çünkü eşim uyumayı seviyor Sağlıkla büyüsünler

Sorma aynen bizimki de öyle. Doğar doğmaz doktorlar sarı kız sarı kız diyorlardı. Ben de esmer bekliyorum kucağıma verdiler altın saçlı devlette doğum yapmıştım. Drlar diyor ki 10 doğumdan 2 tane falan sarı doğuyor demişlerdi.
Eşimin gözü yeşile yakın ela ama babası dedesi tam yeşil gözlü. Kızımın gözü kahverengi şuan. Bundan sonra da sanmam değişeceğini.
Senin bebişin göz rengi değişebilir mavi sonradan değişiyormuş kahverengi pek değişmiyormuş.

Yok kuzum benim bebişin gözleri kahverengi. Mavi olan belli oluyor zaten. Annem kabullenemedi kocama benzemesini ondan hala içinde bi umut var ahahihahü

Gerçekten öyleymiş. Amin sağlıkla büyüsünler bebişlerimiz.

Allah kolaylık versin. Guvenebileceğin bir annen olması çok güzel. Tabi ki kaç yaşında olsak da onlara muhtacız. Kimileri benim annem gibi bunun farkında olmuyor. Bu da çok yük bindiriyor insanın uzerine. Yeni anne olunca insan illa başını birine yaslamak istiyor. Yaslayacak birini bulabilenler çok sanslı. Doğumdan sonra ve ilk evlendigimde hep annemin eksikliğini hissettim. Hayatta olduğu halde eksik olması da ayrıca yakıyor canımı. Sonra kızıma bakıyorum. İnşallah o benim için böyle düşünmez diyorum. Ordan kısan rabbim burdan verir inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…