2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Benim kızda da doktor üfürüm algıladı muayene ederken 3.muayenede algıladı bizim doktor. Emin olmak için kalp ultrasonu yaptırmaya sevk etti, önümüzdeki hafta gideceğiz bakalım. Kardeşimde de varmıştı ama bende veya eşimde yoktu.

Canım hemen hemen aynıymış bebelerimizin kiloları. Ben de 90cc vermeye kalkıştım bi ara ama çıkarıyordu, naçizane fikrim bence çok geliyor aynı zamanda da emzirince..ben de günde 4 kez (sabah,öğle,akşamüstü,gece) 60cc veriyorum üstüne aldığı kadar emzirme. Ay hakikaten yoruyor doyma telaşı. Sağlıkla büyürler inşallah

Anladım canım geçmiş olsun ben doktorumuza tekrar sorayım gerekirse daha detaylı baktıralım genetik olabilir

Sağol canım yazarım.

Kesinlikle yıkayıp kurulayın Bepanthol çok iyi geldi bizimkine. İlk başta evolvia mama almıştım onu icirince bir anda popoda kipkirmizi delikler oldu nerdeyse. Hemen kestim yıkayıp kuruladim kremledim. Bezi değiştim önce sleepy şimdi goon premium kullanıyorum. Çok iyi. Sizde bir deneyin . Alerjide illa kan olucak diye bir kaide yok. Egzama olur pamukçuk olur hırıltı olur pişik olur. Valla ben çocuk doktorlarını anlamadım. Nasıl bu rahatlık bilmiyorum eğitim kalitesi mi düştü ya da yeni nesil mı kötü anlamadım. Bende onlara güvendim . Gazdan patliyordu çocuk birçok belirtisi vardı yani. Tamamen süt ürünlerini kesmeden şu dediğim şeyleri yaptiktiktan sonra bir bakın pişik geçiyor mu geçmiyor mu

Bir benimki değilmiş demek ki..

Aslında teoride doğru gibi ama işte jeton atmakla yorulmuyor insan, asıl mesele taşımak, ortaya çıkarmak

Benimki gaza gelip yüzük beğen alayım dedi ama borca sokma bizi dedim
Ay kızlar çok büyük konuşmuşum yemin ederim Allah cezamı verdi adam 2 gündür neyle uğraşıyormuş bana süpriz yapmak için ben çocukla arabaya sığamıyorum diye eski model arabamızı satıp benim istediğim arabayı almış para biriktiriyormuş kv den borç almış birazda şoka girdim bi arkadaşımızda da aynı model var çarşıya çıkacaktık otoparka indik al bakalım hayırlı olsun dedi dedim ki saçmalama çocuğun arabasını neden aldın bizimki nerde manyak mısın araba aldım niye inanmıyorsun diyor ruhsata bakana kadar inanamadım

1 aylık rutin muayenede öğrendik canım benim çocuk doktoru yönlendiriyor zaten kardiyolojiye

Yaaaa çok güzel güle güle kullan canım benim kazasız belasız inşallah Allahım darısı başıma darısı başıma

Kızlar bebişn gazını çıkarmaya çalışırken çok ağlıyor huzursuzlanıyor..sizinkilerde de oluyor mu öyle?

Benimki de kalkıyor zifiri karanlıkta bulur memeyi affetmez

Maşallah iyi kilo almış uyu canım o zaman Allah yüzüne gülmüş uyuyan bebek vermiş sana daha ne istiyorsun
O iş pek öyle değil işte maalesef, tüm gün toplasanız yarım saat derin uykusu yok. Bazen yatakları bile toplayamadan gece oluyor. Sürekli ağlıyor ve huzursuz. Muhtemelen gece uyumuyor bayılıyor yorgunluktan. Emmeye bile kalkmaması bu sebepten gibi duruyor. Yoksa güzel olurdu mışıl mışıl uyuyan bebek

Benimki 5-6 günde bir kakasını yapıyor. Evdeki kıyameti düşünebiliyor musunuz? Yaptırana kadar akla karayı seçiyoruz

Kazasız belasız iyi günlerde kullanın

Güzel günlerde kazasız belasız kullanın.

Kızlar bebek kamerası alacağım ama ne alayım karar veremedim.Monitorlu sadece evde kullanacağım birşey mi alsam yoksa wi-fi ile çalışan xioami kamera tarzı tekefodnsn izlenen mi alsam bilemedim Diğeri sadece wi-fi ile çalışıyor her yerde kullananamam ama diğerinde de dışarıda iken bebeği izleyemem çok kararsız kaldım

Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın.

Tatile filan gittiğinde de kullanabilecegin bişey al rahat edersin. Bı de uzun vadede bakıcı için de kullanabilecegin bişey alırsan daha tasarruflu olur bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…