2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Çok doğru cnm aman beşiğinde uyusun minnoşlar bnm bide büyük olunca bizden ayrılmıyor anne gece kal sabah aydinlaninca yatağına yada koltuğa git diyor bende kıyamıyorum maali beraber yatiyoruz eşim ztn 7 de kalkio ses olmasın da ona uykusu mühim takilio kendi kendine

Benim dedemin maviymiş gözleri başka kimse de mavi değil bakalım ne olacak belki yeşile döner
Eşimin ailesinin gözleri yeşil, annesi babası eşim görümcem, benim büyük oğlumun gözleri mavi, benim anneannem ve eşimin anneannesinin gözleri maviydi

Ahahahaha yerim sizi ya benim eşimde gece bi ara kalkıyor uyumuyor mu diyo elini omzuma koyuyor ve cevabımı beklemeden horlamaya başlıyor hamileliğimde de aynısı yapıyordu ondan pek koymuyor artık

S Sariucurtma gittin mi doktora ağrıların için
Gittim cuma, idrar yolu enfeksiyonu olmuşum. Doktor ilaclarimi yazmıştı zaten, akşam da tahlil sonuçlarım çıktı, sonuçlarda da eritrosit ve lökosit görülmüş. Emin olduk idrar yolu olduğuna. Ama çok ağrılı biseymis ya, hala bile ağrım var bugün de ilk gün kadar olmasa da

Çok geçmiş olsun bende yakında gideceğim aklıma takıldı Verdiği antibiyotiği emzirirken kullanabiliyor musun peki

Neyi hangi gün yaşıyorum akıl kalmadı artık bi kucakta sallanıyoruz bi ayakta saatlerce uyumuyor ağlıyor zırlıyor on dakka dalıyor geri kalkıyor biliyorum yalnız değilim ama sinirlerim bozuldu iyice
Bizimki de dünden beri aynı. Gaz damlasını bıraktım ondan sonra oldu. Bebeğin gazını kakasını yapamıyor olabilir mi ? Kulak çöpünü zeytinyağlayip poposunu uyardım baya kaka yaptı rahatladı çocuk. Sürekli değil aralarda yapmayı düşünüyorum çünkü hiç sevmiyorum o olayı. Sizinkininde muhtemelen gazı vardır

Kizlar gaz için colinox damla kullanan var mı aranizda. Doktor aşırı gazı var çok ikiniyor dedi, siz bı de onu gece görün traktör gibi sesler çıkarıyor dedim. Bu damlayı söyledi henüz almadık burada nöbetçi eczane yok yarın alicaz ama kullanıp işe yarayan varsa umut olur belki bana da. Gaz çok zor biseymis.

Kızlar bebeğimin burnu çok tıkalı serum fizyolojik kullanıyorum ama geçmedi burun aspiratör ile cektiriyorum 1 hafta oldu aynı çok zorlanıyor yavrum başına gelen varmı farklı birşey kullanan doktora götürdüm devam et dedi ciğerleri temiz dedi

Seruma devam et bir de sütünü burun deliklerine damlat doktorumun önerisi. bizim de hırıltısı var hafif uzun zamandır hem de allahtan emmesini ve uyumasını etkileyecek düzeyde değil, tamamen geçene kadar doktorumun dediği şekilde devam edicem

Tamam canım sağol bilgiler için birde sütü deneyeyim inşallah açılır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…