2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Gaz icin bana arkadasim bunu tavsiye etti kullanan var mi aranizda?

Eklentiler

• IMG-20240203-WA0003.jpg
    38,2 KB · Görüntüleme: 39
Kızlar göbeğiniz indi mi ya? Benim daha inmedi yani eskisi gibi değil tabi ama hamilelikten önceki halinde de değil yani. Ay benle aynı günlerde doguran bi instamom gördüm dumduz olmuş beli bende mi sorun var ya

Doğru diyorsun. Her an her yerde beslenebilirsin. Benim ikiz olunca çok fazla su ve mama almam gerekiyordu yanıma. İlla da cam bıberon diye tutturmustum. Her beslenme için çarpı 2 cam biberon çok agır oluyordu. Ben direk oraya odaklandım.

Son düzenleme:
Çok farklı gerçekten emmeyle sağma. Benimki birini emip uyuyordu. Ben de diğerini sağıyordum. Hiç süt kalmayacak kadar sağıyordum hani daha gelmiyordu artık. O ara bebek uyanıp aranıyordu. O sağdiğım memeyi veriyordum lıkir lıkir içiyordu. Çok saşırıyordum. Sen nerden buldun da cıkartiyorsun o sütleri diyordum.

Kızlar göbeğiniz indi mi ya? Benim daha inmedi yani eskisi gibi değil tabi ama hamilelikten önceki halinde de değil yani. Ay benle aynı günlerde doguran bi instamom gördüm dumduz olmuş beli bende mi sorun var ya
Walla kendi gobegime bakmak pek aklıma gelmiyor bebeğin gobeğine bakmaktan. Etine dolgun biri gibi göbeğim var şuan.

Mucize gibi

Ben de her sabah sağıyorum sütümü ikisini de boşaltıyorum buzluğa atıyorum. Çalışmaya başlayınca en eski tarihli den verirler. Sonra bebeğime veriyorum memeyi baya içiyor ve memelere biraz özgürlük geliyor

Kizlar emzirirken de her an her yerde besleniliyo valla ben atiyorum örtuyu hic umursamiyorum etrafi. mamayla sagmayla ugrasmak cok yorucu ilk bebem emmemisti bana zor geldi. Digerlerinde kendimi paraladim emzirmek icin ilk sariliklari yukseldigi icin sadece emme yetmiyor malum sağdim ama asla biberon vermedim emerken siringayla yandan akittim. Emme refleksi güçlenince tamamen biraktim siringayi falan sadece emiyo. Yetiyo mu yetmiyo mu diye kafama takmiyorum. Saat falan da tutmuyorum gak dese meme guk dese meme Emiyo uzun uyuyo ciş yapiyo sadece gaz sıkıntımız var. 2750 dogdu 2500 e düstü 1 aylikken 4 kilo oldu. Bu yollardan 3 kere gecince hic bir seyi kafama takmiyorum Sanirim en rahat bu bebeyi buyutuyorum

Ben de böyle olmak istiyorum , şu soğuk havalar geçsin dışarı çıkıp bebemle gezmek istiyorum. Hala pozisyon alırken zorlanıyorum. Bir de doğru sütyeni bulamadım memeyi çıkarmak zor oluyor. Neyse alışacağız inşallah

Kızlar sütü sağıp yandan nasıl akıtıyorsunuz bebişlerin ağzına, benim ki hep ziyan oluyor yere akıyor

Kızlar sütü sağıp yandan nasıl akıtıyorsunuz bebişlerin ağzına, benim ki hep ziyan oluyor yere akıyor
Ben hala kaşık biberon kullanıyorum sagdigim sütü verirken. Şırınga bana çok zor geliyor. Ama meme emmeye başlayınca bebeğim kaşık biberondan soğudu, bazen diliyle itiyor.

Ben sutyen değil de emzirme atleti kullanıyorum, çok daha rahat oluyor. İki tane emzirme sutyeni de almıştım gerek yokmuş hiç. Bir de evde eşimin yüzücü atletlerini giyiyorum, yandan çekip memeyi çıkarmak çok daha kolay oluyor.

Ben bebeğimi k
Ben enjektörle çekiyorum, memeyi tuttuğu yerin hemen üstünden, ağzına çok yakın yere damla damla döküyorum çektikçe bir damla daha akıtıyorum, çok dökünce akıp gidiyor. Bazen iki elim de bebeyi ve memeyi tutmakla meşgul olunca eşim enjektörle damlatıyor.

Benim de inmedi.Bir de süt olsun diye pekmez tatlı ne varsa yiyorum.Kilo almaya başladım ne yapacağım bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…