Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Canım ben baktığımda kullanıcı adımın otomatik olarak değiştiğini görmüştüm Cook zaman önce, şimdi baktım bir sıkıntı yok tablo da iyi durumda 😅
Ya düzenleyici olarak girince eski adı görünüyordu değiştirenlerin. Onu da düzelteyim demiştim. Ama müdahale etmemek gerekiyormuş. Tüm tablo kaydı abuk sabuk bişey oldu. Ama sonradan düzelttim sanırım hepsini.

Canım 40 haftayı tamamlarsa ocak 7-12 gibi görünüyor benim doğumum, 1 ya da 1.5 ay önce sipariş veririm teslim süresine göre. En az 2-3 hafta önce elimde olsun, bunlar kapalı çikolata süresi uzundur bence
Benim doğum aralığın ortası veya başı gibi. Kasımın başında sipariş versem daha iyi sanki. Şu magnetten yaptırıcam. Kutulu gönderiyorlar. Kutulu magnet 30 tl..... Çikolata da şu sayfada baya uyguna geliyor. Ücretleri de atıyorum.

Eklentiler

• Screenshot_2024-09-30-18-35-09-714_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2024-09-30-18-35-09-714_com.instagram.android.jpg
    94 KB · Görüntüleme: 34
  • Screenshot_2024-09-30-18-35-30-441_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2024-09-30-18-35-30-441_com.instagram.android.jpg
    77,4 KB · Görüntüleme: 26
  • Screenshot_2024-09-30-20-07-13-355_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2024-09-30-20-07-13-355_com.whatsapp.jpg
    90,4 KB · Görüntüleme: 22
  • Screenshot_2024-09-30-20-07-05-952_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2024-09-30-20-07-05-952_com.whatsapp.jpg
    98 KB · Görüntüleme: 39
Not aldım çok tatlış. Çikeleetaaayı ne zaman sipariş vereceksin? Bayatlar mı ki?

Not ettim kuzucum sağolasın
Ben de burada yaptiricam yuksek ihtimal tatlim , ben sordum bi sene icinde tuketilebilir dedi🤣

Kızlar uzun araştırmalarım ve aldığım tavsiyeler üzerine kozmetik kategorisinde aldığım ürünler 👇

Deterjanlarından da memnuniyet yüksek ama ben deterjan almıştım Siveno’dan. Onlar bitince deneyeceğim.

Her şeyleri abartı . Bu ara uyu son uykuların nidaları atıyorlar bana hayır sanki uyuyabiliyorum saatte bir çişi ayrı ,uyandıktan sonra pozisyon alması ayrı . Hayır uyuduğumu nerden biliyorsun :) az bi şikayet etsem bu zamanlarını ararsınlar .hep olumsuz , hep bi korkutma . Tamam en dayanıklı sensin bir tek sen yapabilirsin diyesim geliyor da inşallah diyorum dumur olmalarını izliyorum :) ben de bundan muzdaribim :)
Çevrenin negatif tutumu hamilelikten, hatta öncesinden başlayıp sonsuza kadar devam ediyor sanırım. Benim ilk çocuğum daha büyük, ergenlikle korkutma başladı mesela 😂

İlk aylarda şimdi rahatsın ek gıdaya geçsin de gör, ayaklansin da gör, iki yaş sendromunda gör, o geçer üçü dördü beşinde gör, kreşe başlasın da gör, okula başlasın ödev yaptır da gör diye sonsuza kadar devam ediyor. Allah sağlıkla nasip kısmet etsin de görelim yani hepsi bir aşama, hepsinin bir başka güzelliği var ve belki ben tüm bunlardan çok mutlu olup hiç sizin gibi düşünmüyorum. Olamaz mı?

Negatif tutumlu insanlar doğum sonrası anneyi çok negatif etkiliyorlar, bunu bizzat tecrübe ettim. Bir zorluk varsa bile birilerinin şu andan biraz olsun keyif alabiliyorsan bunu yaşamaya çalış, alamıyorsan da geçeceğini bil demesi gerekiyor, öldün bittin bunlar iyi günlerin demesi değil 😂

Doktorada sordum şimdi cevaplamış eğer tekrarlayan ağrılar oluyorsa ince sızılar oluyorsa ve rahimde baskı hissediyorsan rahim ağzı kısalmış olabilir dedi ve bunlar ritmik oluyorsa istediğimiz şeyler değil dedi😔 en yakın zamanda muayene gel dedi of korktum dünde çünkü aynısını yaşadım ani acı olmuştu ama geçmişti bugünde olunca dedim ne oluyor
30.haftadayım bende de oluyor ya o ben normal diye düşünüyordum 🤦‍♀️ Rahimde baskı da oluyor zaman zaman ben bebek baskı yapıyor büyüdükçe diye düşünüyordum. En iyisi ben kendimi iyice dinleyip kontrol edeyim yazayım doktoruma. Haftaya pazartesi gidecektim ama daha erken giderim böyle olursa.

Çevrenin negatif tutumu hamilelikten, hatta öncesinden başlayıp sonsuza kadar devam ediyor sanırım. Benim ilk çocuğum daha büyük, ergenlikle korkutma başladı mesela 😂

İlk aylarda şimdi rahatsın ek gıdaya geçsin de gör, ayaklansin da gör, iki yaş sendromunda gör, o geçer üçü dördü beşinde gör, kreşe başlasın da gör, okula başlasın ödev yaptır da gör diye sonsuza kadar devam ediyor. Allah sağlıkla nasip kısmet etsin de görelim yani hepsi bir aşama, hepsinin bir başka güzelliği var ve belki ben tüm bunlardan çok mutlu olup hiç sizin gibi düşünmüyorum. Olamaz mı?

Negatif tutumlu insanlar doğum sonrası anneyi çok negatif etkiliyorlar, bunu bizzat tecrübe ettim. Bir zorluk varsa bile birilerinin şu andan biraz olsun keyif alabiliyorsan bunu yaşamaya çalış, alamıyorsan da geçeceğini bil demesi gerekiyor, öldün bittin bunlar iyi günlerin demesi değil 😂
O kadar negatif basıp , ikiyi üçü yapıyolar ama :) unutuyoruz yani yaşadığımız zorluğu , dört ay bilfiil kustum çok zordu evet , kabustu hatta ama unuttum gibi şu an yeni acılarım var :) biri yeni gebe olsa demem ona o zamanlarının kıymetini bil diye :)

O kadar negatif basıp , ikiyi üçü yapıyolar ama :) unutuyoruz yani yaşadığımız zorluğu , dört ay bilfiil kustum çok zordu evet , kabustu hatta ama unuttum gibi şu an yeni acılarım var :) biri yeni gebe olsa demem ona o zamanlarının kıymetini bil diye :)
Ayy evt ya en sevdigim 😒 uyumaya bak , bugunlerini arayacaksin bidi bidi . Ya uyuyabilsem uyurum yani kendine garezim mi var🤣

Biraz daha zaman geçince "yeniden aynı şeyleri yaşasam ne olur, sonu çok güzel 😍" hissi de geliyor 🩷

Kızlar sizce şeker değerlerim nasıl diyetisyenle devam ediyorum dikkat ettiğim hali bu insüline başlatır mi doktor
Bide insülin sadece iğne mi oluyor hap şeklinde olmuyor mu

Eklentiler

• Screenshot_20240930_202329_Samsung Notes.jpg
    Screenshot_20240930_202329_Samsung Notes.jpg
    57 KB · Görüntüleme: 29
X