2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Dün eşim markete giderken kapıya çıkıp süt burger ve kinder pinqui alır mısın dedim ya. Çocuk gibisin dedi getirdi. Dönüp dolaşıp yiyorum habire. Doğum öncesi kiloma 6 kilo var daha. Bu gidişle ben de vermem alırım.
Doğum oncesi kilona derken hamile kaldığin kiloya mi 6 kilo var. Öyleyse eğer bişey kalmamış kolaylıkla verirsin canım
Benim de işte bı 23 kilo filan var hamile kaldığım kiloya düşmeme 🤣 bunu yazarken yemek yiyorum şuan 🙈

3-4 aylik olunca geciyor. 40 indan once sadece ikinirken 40 i cikinca ikinirken aglamaya da basliyorlar 😄

attim ay kokmaz mi 🤢 ben daha önce hic duymadim boyle bisey duysamda biriktirmem de batil inanç bence
Aman annemlerin söylemi cnm bende anlamadım attık ztn de korbell var kokmuo toplu toplu atım bari yinede haftalık

Kızlar lohusa pedlerinizi bebek bezlerinizi napiosunuz biriktirip mi attınız 40 indan sonra at yada göm derler ya bende biriktirdim bı haftalık bilemedim 🙄😄
Kız 40 gün onlar saklanır mi, ayrica saklansa nerde saklanır, amanın kokar hatta onu birak kurtlanir 😱🤣 ilk günden beri çöpte hepsi

Doğum oncesi kilona derken hamile kaldığin kiloya mi 6 kilo var. Öyleyse eğer bişey kalmamış kolaylıkla verirsin canım
Benim de işte bı 23 kilo filan var hamile kaldığım kiloya düşmeme 🤣 bunu yazarken yemek yiyorum şuan 🙈
Bende 10 12 kilo aldım sadece ama verdimmi hiç bakmadım 5 gitmistr hrlde

bebişi kız olan arkadaşlarım. Bebişimizin vajinası ne zaman normale dönüyor. Bizim 10. Günümüz ama sanki klitorisinin orası zedelenmiş gibi kırmızı :KK43: ya ben çok pimpirikliyim sürekli bebeği inceliyorum uyurken başında bekliyorum nefes alıyor mu diye. Anksiyete sahibi oldum. İlk bebek acemilik de beni mahvediyor. Düzgün bi çoçuk doktoru bulamadım vatsaptan sormak istiyorum ama doktor bulamadım. Sizden medet umuyorum sürekli :KK43:
Sen diyene kadar böyle bişeyimiz varmıydı bilmiyorum 🙄 bi baktım şimdi normal görünüyor bizimki ama normale mi döndü hep mi böyleydi sonradan mı oldu onu bilmiyorum 🙄🙄

Sen diyene kadar böyle bişeyimiz varmıydı bilmiyorum 🙄 bi baktım şimdi normal görünüyor bizimki ama normale mi döndü hep mi böyleydi sonradan mı oldu onu bilmiyorum 🙄🙄
ya ben iyice pimpirik oldum sürekli inceliyorum bebişi. Biz 6 günlükken bi badire atlattık bebiş 8 saat baygın yattı ve doktorlar ne oldugunu bilemedi o günden sonra kafayı yedim. Gözlemleyelim dedi doktor eğer baygınlık hali tekrarlarsa üniversite hastanesine yatış yapıp nörolojik mi metobolik bi rahatsızlık mı bakalım dedi. O günden beri iyice delirdim sürekli inceliyorum bebişi psikolojim bozuldu :KK43:

Hastaneden geliyoruz, oğlum akşam 7 den beri huysuz ağlıyor ıkınıyor.
Fitil ve ya lavman ne kadar sürede etki ediyor? Çocuğu benden aldı hemşire beni almadılar içeri, 5 dk surmedi geri verdi. Yaptı mı dedim, uyaran verdim yapar dedi. Eve geldik yarım saat oluyor yapmadı hala. Ağlamaktan yoruldu artık yavrum uykuya da gecemiyor sancidan mama da yemiyor kafayı yedim cidden

Bide ben oğlumun kolik olduğunu düşünüyorum, o kadar ağlıyordu ki aklıma gelmedi doktora sormak. Akşam saatlerinde Ağlamasi başlıyor, kaka problemimiz var, birde instagramda gördüğüm kadari ile kolik bebekleri plates topunda zıplayarak sakinlestirdiklerini gördüm aynı hareketi yatakta yapiyorum susuyor. Bunlar yeterli mi kolik demek için bilmiyorum ama bilgisi olan var mı? Kucakta uyuyoruz.

ya ben iyice pimpirik oldum sürekli inceliyorum bebişi. Biz 6 günlükken bi badire atlattık bebiş 8 saat baygın yattı ve doktorlar ne oldugunu bilemedi o günden sonra kafayı yedim. Gözlemleyelim dedi doktor eğer baygınlık hali tekrarlarsa üniversite hastanesine yatış yapıp nörolojik mi metobolik bi rahatsızlık mı bakalım dedi. O günden beri iyice delirdim sürekli inceliyorum bebişi psikolojim bozuldu :KK43:
Baygn yattı derken ? 8 saat çok uzun değil mi nasıl oldu böyle bir şey. Hastanede miydiniz yoksa evde mi ? Bayıldığını nasıl anladınız nasıl uyandı? Çok geçmiş olsun büyük bir olay yaşamamışsınız gerçekten 😔

Baygn yattı derken ? 8 saat çok uzun değil mi nasıl oldu böyle bir şey. Hastanede miydiniz yoksa evde mi ? Bayıldığını nasıl anladınız nasıl uyandı? Çok geçmiş olsun büyük bir olay yaşamamışsınız gerçekten 😔
Çok geçmiş olsun . Baygın mi yattı yoksa uykulu muydu. Nasıl olursa tettik yapmazlar. Siz icinizi rahat tutun üzülmeyin.

Çok geçmiş olsun . Baygın mi yattı yoksa uykulu muydu. Nasıl olursa tettik yapmazlar. Siz icinizi rahat tutun üzülmeyin.
Emzirmek için uyandırmak istediğimde uyandıramadım. Elinde ayağında refleks yoktu. Apar topar gece hastaneye götürdüm şekerine baktılar sıkıntı yok ama yine uyanmadı çoçuk acila götürdüm kan ve idrar tahlili aldılar çok az idrar yolu enfeksiyonu çıktı. Fışkırarak kustu o zaman kendine geldi açtı ğözlerini. Biraz vakit geçirdik tekrar emdi tekrar uykuya geçti sabah oldu yine uyandıramadım aynı şey oldu bu sefer başka doktora götürdüm sedyeye yatırınca uyandı doktor da baygın halini göremediği için yorum yapmadı. Tahlillere göre sıkıntısı yok ama yatış yapıp izleyelim dedi. Günlerdir kafayı yemek üzereyim çok şükür tekrar etmedi ama sürekli takipteyim

Çok geçmiş olsun. 😔

X