2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
bebişi kız olan arkadaşlarım. Bebişimizin vajinası ne zaman normale dönüyor. Bizim 10. Günümüz ama sanki klitorisinin orası zedelenmiş gibi kırmızı ya ben çok pimpirikliyim sürekli bebeği inceliyorum uyurken başında bekliyorum nefes alıyor mu diye. Anksiyete sahibi oldum. İlk bebek acemilik de beni mahvediyor. Düzgün bi çoçuk doktoru bulamadım vatsaptan sormak istiyorum ama doktor bulamadım. Sizden medet umuyorum sürekli

Valla cnm sabah 7 de emzirdim 9 da başladım uyandırmaya 10 da zor uyandı karnı doyunca uyanmiyorki onun evelinde de mama vermiştim baygın uyudu altını açtım yine yok gündüzde şimdi uyumuo şekerli su verdim azda hrlde sarılık düştü uyumuo şimdide

Valla doğru diyorsun bnm 4 yaşındaki kızım şuan uyuyor küçcük uyumadı bende uyuyim diyorum ama biri ayakta biri uyuo oluo uyuyamasamda uzanıyorum artık napim

Hahahahah ben de aynıyım ya hatta ben bebek uyurken azcik dizi açayım yemeği yerken izleyim diyorum ona da vicdan yapıyorum sanki bebegimsiz iyi vakit geçemeyi kolluyormusum gibi. Lohusalik ta ayrı tantanaymis ya

Bu gaz ikinma olayları bitiyor mu ya ne zaman bitiyor cidden? Ya da düzene giriyor? Umarım 40 I cikincadir ya ajshsjsh bilen birileri aydinlatabilir miiiğ

Kızlar benim 1 aylık bebeğin gün içinde en fazla 3 saat uyuyor gerisi en fazla yarım saat gece yarısına kadar sonra yine 2-3 saat uyuyor oluyor. Daha çok uyumaları gerekmez mi, sizin nasıl uyku düzeni?
Yok mu bebeği böyle olan başka

Bu gaz ikinma olayları bitiyor mu ya ne zaman bitiyor cidden? Ya da düzene giriyor? Umarım 40 I cikincadir ya ajshsjsh bilen birileri aydinlatabilir miiiğ
Bende 40 çıkınca diye umut ediyordum ama bi tane uzman 3 ay sürecek diyor. Hatta siz gebeliği 9 ay sanıyorsunuz bebişin 3 ayıda hamilelik sayılır diyor. Uykusuzluk gaz olayları için sabredin diyor

Kızlar selam, bebeğimde göbek fıtığı oluşuyor sanırım göbek deliği öne fırlamış gibi. Çokta ağlamıyor ama bilemedim neden olur ne zaman geçer. Yaşayan var mı bu durumu?
Geçmiş olsun. Belki normaldir. Bizimki de o e cıkık gibi geliyordu ama doktor normal demişti göbeği için.

Kızlar lohusa pedlerinizi bebek bezlerinizi napiosunuz biriktirip mi attınız 40 indan sonra at yada göm derler ya bende biriktirdim bı haftalık bilemedim

Bzmde var Dr geçer dedi buyutmedi karın çevresi genisledikce dedi

Bugün 40 ımız çıktı aynı şekilde devam ediyor sanirim 2-3 . Aylarında anca bitiyor. Sonrasında da diş başlıyor meme reddi vs rahat yok yani

6 yaş çok ileri değil mü aslında bir yaşına kadar geçer demiş çoğu doktor. Hatta eşiminde bebekken hem göbek hem kasık fıtığı varmış bir yaşına gelmeden geçmiş o nedenle moralini bozma inşallah daha çabuk geçer

3-4 aylik olunca geciyor. 40 indan once sadece ikinirken 40 i cikinca ikinirken aglamaya da basliyorlar
Kızlar lohusa pedlerinizi bebek bezlerinizi napiosunuz biriktirip mi attınız 40 indan sonra at yada göm derler ya bende biriktirdim bı haftalık bilemedim
attim ay kokmaz mi ben daha önce hic duymadim boyle bisey duysamda biriktirmem de batil inanç bence

Benim de uykum geliyor hemen. Telefon elimde uyuyakalıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…