2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Minik kızım saat 00.31de aramıza katıldı arkadaşlar. Tatlizarafet Tatlizarafet 18’i oldu. ☺️☺️

2.850 gram, 48 cm doğdu. Tam açıklık olmasına rağmen aşağı inmediği için sezaryene döndük. İkimiz de çok iyiyiz. Rabbime şükürler olsun. Herkese tüm destekleri için çok teşekkürler. ♥️🌸
Gözünüz aydın, Allah analı babalı büyütsün. 🥰

Minik kızım saat 00.31de aramıza katıldı arkadaşlar. Tatlizarafet Tatlizarafet 18’i oldu. ☺️☺️

2.850 gram, 48 cm doğdu. Tam açıklık olmasına rağmen aşağı inmediği için sezaryene döndük. İkimiz de çok iyiyiz. Rabbime şükürler olsun. Herkese tüm destekleri için çok teşekkürler. ♥️🌸
Oy oy maşallah 😍 Hayırlı uzun ömrü olsun bebişin. Sağlıkla kavuştun ya gerisi önemli değil. Dün sancın vardı da çok dayanılamayacak kadar değildi sanki? Ne ara tam açıklık oldu ne ara hastaneye gittin? Maşallah 😍😍😍🧿

Bence çok güzel bir günde doğmuş prenses. Şansı bahtı açık olsun😍🧿

6 cm canim 😁 ama baya kurcaladilar ben doguruyorum diye bagirdikca :KK70: doktor diyo dogurmuyosuuun daha 6 cm ben diyorum doğuruyoruuum 4. bu bilmiycem mi :KK53: dedigim gibi de oldu iste suniyi yiyince firladi cıktı hepsi şok:KK70:
Ay maşallah hem dee 6 cm açıklık. Niye suni verdiler ki 6 cm ye zaten 4.çocuğun ve hatırlıyorum 2 saatte açılma devam etmedi ondan suni verdiler demiştin. En pozitifinden bir doğum. Sana da bu yakışırdı aksini düşünemiyorum 😍🧿

Kızlar bugün bebiş doğalı tam bir hafta oldu ama benim dikişlerim hala çok acıyor. Sürekli pansuman yapıyoruz ama çok zorladığımda oturup kalkarken gazlı beze biraz kan geliyor dikişin olduğu yerden tekrar gitmeye korkuyorum doktora dikerler diye baştan 😳 varmı öyle birşey
Bence git doktora önemli olabilir çok da zorlama

Ay maşallah hem dee 6 cm açıklık. Niye suni verdiler ki 6 cm ye zaten 4.çocuğun ve hatırlıyorum 2 saatte açılma devam etmedi ondan suni verdiler demiştin. En pozitifinden bir doğum. Sana da bu yakışırdı aksini düşünemiyorum 😍🧿
Sancim yoktu canim bebegin de kalp atislari dusmeye baslayinca suni verdiler

Kızlar günaydın. Dün doğum yapanları tebrik ederim ♥️
Halâ doğurmayanlar bu mesajımı bir beğenin de sayımızı görelim. Şuan aklımda doğumu başlamayanlar torro torro Cimenlere_uzansam Cimenlere_uzansam S sunsea E Essa8619 B blimundacbn birkaç kişi daha vardı sanki unuttum. Neredeyse ocak bitiyor 🤣
Bugün de doğurmadım 🤣 Dün sağlık ocağındaki hemşire aradı doğum oldu mu diye. Yok dedim arayacağım ben sizi. Oturdum ağladım sinirlerim bozuldu ya. Yarın da gelmezse 40 hafta geçiyor. Listeye göre en geç doğuran ocak annesi olmaya doğru gidiyorum 🤣 B blimundacbn sen rüyamda doğurdum yazıyordun gruba. Rüyam hayra çıksın 🙏🏻var mı sancı falan ☺️

Bugün de doğurmadım 🤣 Dün sağlık ocağındaki hemşire aradı doğum oldu mu diye. Yok dedim arayacağım ben sizi. Oturdum ağladım sinirlerim bozuldu ya. Yarın da gelmezse 40 hafta geçiyor. Listeye göre en geç doğuran ocak annesi olmaya doğru gidiyorum 🤣 B blimundacbn sen rüyamda doğurdum yazıyordun gruba. Rüyam hayra çıksın 🙏🏻var mı sancı falan ☺️
İlk gebeliğimde 41 haftalık olmuştum balon gibi şiş uykusuz bekle bekle gelmiyor en son sezaryen istedim ama oğlum doğduğunda çok sinirli bakıyordu niye beni çıkardınız der gibi bıraksak daha ne kadar kalacaktı keratakit 🤣
Serumun içinde de verdiler ağrı kesici ama etkili ilaç olmadığı sürece pek işe yaramıyor
Bana diklaron iğne yapıyorlardı ağrım olunca parol etki etmiyorki neden parol dışı bişey yapmıyorlar acaba , her hastane farklı ilginç 🤔

Kıyamam sana 40+2 de git doğurturlar seni zaten 40 ı aşınca. Ağrı sızı hiç mi yok? Bende vardı dünden beri yine gitti yok hiç bir şey.

İlk gebeliğimde 41 haftalık olmuştum balon gibi şiş uykusuz bekle bekle gelmiyor en son sezaryen istedim ama oğlum doğduğunda çok sinirli bakıyordu niye beni çıkardınız der gibi bıraksak daha ne kadar kalacaktı keratakit 🤣

Bana diklaron iğne yapıyorlardı ağrım olunca parol etki etmiyorki neden parol dışı bişey yapmıyorlar acaba , her hastane farklı ilginç 🤔
Her an sütün gelebilir kolostrum çok değerli ona kimyasal karistiramayiz, her gelen aynı cümleyi kuruyor. İyi de sancidan sütüm gelmiyor ki, ağrım geçse tansiyonum düşecek, gözüm açılacak ben de pompayla sağım yapicam. Ama işte ilk süte karışmaması lazım diye burada aglatiyorlar insanı. Sabaha karşı nefes alamıyorum diye uyandım, dehşet bı gaz ağrısı, hemen etkili bı ağrı kesici vurdular kalçadan. Biraz da ağlamak lazım demekki ciddiye almaları için.

Ahahaha aynı durumdayız. Ben gebeliğin ilk başlarında 9 ay çok fazla ya keşke bizde kediler gibi 2 ayda doğursak falan diye dalga geçerdim allahın gücüne gitti heralde töbe yarabbim benim gebelik 11 ay olcak 🤪🤪🤪 her gün iş yerinden, annemin komşularından, eşimin akrabalarından sürekli birileri arıyor yine mi doğurmadın diye kafayı yemek üzereyim psikolojim bozuldu 🤪🤪

Ahahaha aynı durumdayız. Ben gebeliğin ilk başlarında 9 ay çok fazla ya keşke bizde kediler gibi 2 ayda doğursak falan diye dalga geçerdim allahın gücüne gitti heralde töbe yarabbim benim gebelik 11 ay olcak 🤪🤪🤪 her gün iş yerinden, annemin komşularından, eşimin akrabalarından sürekli birileri arıyor yine mi doğurmadın diye kafayı yemek üzereyim psikolojim bozuldu 🤪🤪
Gülüyoruz ediyoruz da bu da bizim psikolojimizi bozmutor mu? Sürekli herkes soruyor doğmadı mı bebeğin diye. Allah'ın işine de karışıyorlar artık. Biz napalım yani bebek geliyor da dur bebeğim marta kadar sabret martta doğucam seni ya da dur 2-3 hafta sonra doğacaksın bekle sen mi diyoruz ya offf. Kime ne aslında dimi. Sinir bozucu.

Kızımdan beklediğim tepki 🤣🤣 şişmek sorun değil bi hafta daha dayanılır da kavuşmak istiyorum artık. Herkes doğuruyor ben bakıyorum 🤣

Gülüyoruz ediyoruz da bu da bizim psikolojimizi bozmutor mu? Sürekli herkes soruyor doğmadı mı bebeğin diye. Allah'ın işine de karışıyorlar artık. Biz napalım yani bebek geliyor da dur bebeğim marta kadar sabret martta doğucam seni ya da dur 2-3 hafta sonra doğacaksın bekle sen mi diyoruz ya offf. Kime ne aslında dimi. Sinir bozucu.
Eşimde bende devlet memuruyuz. Eşim sürekli karnıma eğilip biz memur insanlarız kızım 15inden sonra doğ tamam mı diye konuşurdu. Benim kız olayı fazla ciddiye aldı sanırım seneye 15 ocakta doğcak 🤪🤪 gercekten hiç iyi hissetmiyorum kayınvalidem geldi annem geldi ablam geldi ha şimdi doğca ha şimdi doğacak diye bekliyoruz bütün sülale kafayı yemiş durumdayız gercekten doğumdan sonra bir de lohusalık yaşacağız muhakkak terapiye gidicem ben

Kıyamam sana 40+2 de git doğurturlar seni zaten 40 ı aşınca. Ağrı sızı hiç mi yok? Bende vardı dünden beri yine gitti yok hiç bir şey.
Suni istemiyorum ya. Hiç açıklık yokken yapılınca fayda etmez de boşa sancımla kalırım gibi geliyor. Yarın konuşurum doktorla bakalım ne diyecek🤷🏼‍♀️ Ağrı falan tık yok bende. Her gören göbeğin aşağı inmiş diyor ama başka da belirti yok. En son nstde bi tanecik 80 vardı. O da nasıl oldu anlamadım hiç bişey hissetmedim 😀

Ben 40+3 deyim ne açıklık ne sancım var doktorum açıklık olmadığı için fitil ile suni sancı vereceğim sonrasında serumla vereceğim dedi. Eğer yine doğum başlamazsa sezeryan yapcaz dedi.
Bunu ne zaman için dedi 41 e girince mi? Allahtan hayırlısı artık, epey direnmiş bebişko 😊 sen buraya daha sık yaz, psikolojini bozmalarına izin verme 😁 içimizde kalacak değil ya amaaan.
Bi de normal doğum bekleyen insana ne zaman doğacak diyip diyorlar ya ona da ben acayip sinir okuyorum. Bilsem söylerim dedim en sonunda 😁

Ayy maşallah ama yani akşam yazmadın mı, ne ara tam açıklık olmuş 😍 ama demiştm o büyük tuvalet hissini ben en sonlara doğru yaşamıştım diye, çok güzel sağlıkla kavuşmuşsunuz darısı tez zamanda bizlere diyorum 🥰🙏🏼

X