2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Evet sağlık ocağına gitttim sabah ateş alından bakılıyormuş ve elleri ayakları soğuk olurmuş üşüyüp üşümediğü de göğüs ve sırttan bakılırmış burnu tokalıymış ben açamamışım ondan huysuzmuş ateşi yokmuş yani
Çok şükür bir şey olmamasına sevindim 😌 evet bu burun tıkanıklığı olayı bizde de var 2 günde bir temizliyorum ama her gün temizlesem her gün dolu cidden

Kızlar anca yazabiliyorum, sabah spinal anestezi ile doğum yaptım, ikimiz de iyiyiz şükür ama benim baya ağrılarım oldu, o yüzden bu saate kadar teli elime alamadım. Bebeğim 3.605 Gr 51 cm doğdu. Sizi de merakta biraktim kusura bakmayın, parolla ağrı geçmiyor malesef
Sağlıcakla büyüsün inşallah tebrik ederim ❤️ ilk günler bende geçmeyecek sanmıştım ama geçti🙏 ne kadar doğru bilmiyorum ama ben arveles kullandım doktor kontrolünde, bı sor istersen

Minik kızım saat 00.31de aramıza katıldı arkadaşlar. Tatlizarafet Tatlizarafet 18’i oldu. ☺️☺️

2.850 gram, 48 cm doğdu. Tam açıklık olmasına rağmen aşağı inmediği için sezaryene döndük. İkimiz de çok iyiyiz. Rabbime şükürler olsun. Herkese tüm destekleri için çok teşekkürler. ♥️🌸
Oyyy minnoş tebrik ederim sağlıcakla büyüyün❤️❤️

Kızlar bugün bebiş doğalı tam bir hafta oldu ama benim dikişlerim hala çok acıyor. Sürekli pansuman yapıyoruz ama çok zorladığımda oturup kalkarken gazlı beze biraz kan geliyor dikişin olduğu yerden tekrar gitmeye korkuyorum doktora dikerler diye baştan 😳 varmı öyle birşey
1 hafta dikiş sancısı için kısa bir süre benim 2 haftayı buldu acısının dinmesi. Bence bı sor doktoruna kan gelmesinin bilgisini ver en azından tedavi gerekiyor ise baştan yapılsın inşallah gerekmez tabi ama riske de atma

Kızlar ya benim alt karnımda hissizlik var baya göbek deliğimin altını hissetmiyorum uyuşuk gibi hep var mı böyle olan

Gece uykudan bı gözümü açmaya gör sonra dal dalabilirsen 2 gecedir geziyorum evde zombi gibi 😣 kızım uyandiriyo beni kendi fosur fosur devam edio sonra bende gözüm açıldığı gibi tekmelere maruz kalarak uyuyamıyorum son 1 hafta dayan yüreğim 💆😩

Kızlar ya benim alt karnımda hissizlik var baya göbek deliğimin altını hissetmiyorum uyuşuk gibi hep var mı böyle olan
O 3 4 ay öyle devam eder cnm sezeryansa bnm uzun sürmüştü degisir
Minik kızım saat 00.31de aramıza katıldı arkadaşlar. Tatlizarafet Tatlizarafet 18’i oldu. ☺️☺️

2.850 gram, 48 cm doğdu. Tam açıklık olmasına rağmen aşağı inmediği için sezaryene döndük. İkimiz de çok iyiyiz. Rabbime şükürler olsun. Herkese tüm destekleri için çok teşekkürler. ♥️🌸
Amann gece mi geldi minnoş 🙂 gözünüz aydın olsun canım

1 hafta dikiş sancısı için kısa bir süre benim 2 haftayı buldu acısının dinmesi. Bence bı sor doktoruna kan gelmesinin bilgisini ver en azından tedavi gerekiyor ise baştan yapılsın inşallah gerekmez tabi ama riske de atma
Dr tekrardan bebekle beraber kontrole çağırıyor ztn cnm cagirmadimi hiç seni bnm ilki yapistirmaydi dikiş yoktu bende bu durumdan korkuyorum ins dikiş atılmaz yine iplikler rahatsz edici sertlikte göbek fıtığı ameliyatım sonrasi epey zorlanmstm

Kızlar anca yazabiliyorum, sabah spinal anestezi ile doğum yaptım, ikimiz de iyiyiz şükür ama benim baya ağrılarım oldu, o yüzden bu saate kadar teli elime alamadım. Bebeğim 3.605 Gr 51 cm doğdu. Sizi de merakta biraktim kusura bakmayın, parolla ağrı geçmiyor malesef
Gözünüz aydın olsun canım çok şükr kavuşup kurtulmussunuz ya ağrılarında diner inş bebişin maşallah kilosu ne güzel doğmuş belki o da zorlamıştır seni , fazla actilarsa seruma ağrı kesici iste sürekli hemşireler den bol bol yürü koridorda yürümek iyi geliyor

Ben de bu sabah itibariyle sezaryen doğumla oğluma kavuştum 😊 38+6'ydık. 3650 gr 51 cm doğdu çocuğum. S Sariucurtma ile günlerimiz aynı oldu yaşadıklarımız da benzer. Ciddi ağrı çektim serumların etkisi geçtikçe sızlamalar bayağı oluyor. Sütüm gelmedi ama emzirmek için zorluyorum ve tabii mama desteği oluyor. Doğum bekleyen herkese sabır diliyorum. İnşallah herkes sağlıkla kavuşur evladına 🙏😊
Selamlar herkese 🫶🏻 13 ocak cumartesi günü genel anesteziyle planlı sezeryanla prensesimi dünyaya getirdim. Kilo:3750 boy:49 cm Ameliyat esnasında miyomda tespit etti doktorumuz onu da aldılar. Doğumdan sonra vücudumda ödem olmaya başladı ki bu pişmanlığım oldu sezeryan tarihini erken seçmiş olmam bakımından çünkü sütüm doğumdan hemen sonra gelse de sonraki iki gün kesildi. Hip1 verdik günlerce boş memenin emilmesi de zaten inanılmaz acı veriyordu daha yeni yeni dünden beri kendime geliyorum.
Bugünden itibaren mamayı kestim sadece sütle devam ediyoruz.
Henüz doğurmamış olanlara sağlıklı doğumlar diliyorum kocaman sarılıyorum 🤍🤗
Gözünüz aydın kızlar.Sağlıkla büyüsünler. Çok güzel ömürleri olsun minik kuzuların 🙏🏻💕💕💕

Ben 40+3 deyim ne açıklık ne sancım var doktorum açıklık olmadığı için fitil ile suni sancı vereceğim sonrasında serumla vereceğim dedi. Eğer yine doğum başlamazsa sezeryan yapcaz dedi.
Benim de gidişat seninki gibi olacak sanki. İnşallah kolaylıkla alırsın yavrunu kucağına🙏🏻 buraya yazar mısın sürecin nasıl geçtiğini. Güzel haberler getirirsin inşallah 💕

Güzel kızımız hoş geldi dünyaya. Ömrü de kendi gibi güzel olsun 🎈❤️

Sağlıkla büyüsün kuzucuk 🙏 gözünüz aydın

Sağlıcakla büyüsün inşallah tebrik ederim ❤️ ilk günler bende geçmeyecek sanmıştım ama geçti🙏 ne kadar doğru bilmiyorum ama ben arveles kullandım doktor kontrolünde, bı sor istersen
Hastaneden çıkınca arveles kullanıcam da hastanede asla vermiyorlar, sabaha karşı ağrım oldu novalgine iğne vurdular yine. Sütüm de daha gelmedi halbuki

Gözünüz aydın olsun canım çok şükr kavuşup kurtulmussunuz ya ağrılarında diner inş bebişin maşallah kilosu ne güzel doğmuş belki o da zorlamıştır seni , fazla actilarsa seruma ağrı kesici iste sürekli hemşireler den bol bol yürü koridorda yürümek iyi geliyor
Serumun içinde de verdiler ağrı kesici ama etkili ilaç olmadığı sürece pek işe yaramıyor

Ben de bu sabah itibariyle sezaryen doğumla oğluma kavuştum 😊 38+6'ydık. 3650 gr 51 cm doğdu çocuğum. S Sariucurtma ile günlerimiz aynı oldu yaşadıklarımız da benzer. Ciddi ağrı çektim serumların etkisi geçtikçe sızlamalar bayağı oluyor. Sütüm gelmedi ama emzirmek için zorluyorum ve tabii mama desteği oluyor. Doğum bekleyen herkese sabır diliyorum. İnşallah herkes sağlıkla kavuşur evladına 🙏😊
Gözün aydın hayırlı olsun. Sağlıkla büyütün bebeğinizi.😍

X