2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Suni istemiyorum ya. Hiç açıklık yokken yapılınca fayda etmez de boşa sancımla kalırım gibi geliyor. Yarın konuşurum doktorla bakalım ne diyecek🤷🏼‍♀️ Ağrı falan tık yok bende. Her gören göbeğin aşağı inmiş diyor ama başka da belirti yok. En son nstde bi tanecik 80 vardı. O da nasıl oldu anlamadım hiç bişey hissetmedim 😀
Suniden korkma ya. Bak bi kızla konuşmuştum sana da atmıştım hatırlarsan o da aldı açıklığı da yoktu 40+2 de sabah saatlerinde almış 10 gibi bebeği doğmuş ve 17 de evine çıkmış taburcu olmuş. Bizim de pozitif doğum olacak merak etme ♥️

Ahahaha aynı durumdayız. Ben gebeliğin ilk başlarında 9 ay çok fazla ya keşke bizde kediler gibi 2 ayda doğursak falan diye dalga geçerdim allahın gücüne gitti heralde töbe yarabbim benim gebelik 11 ay olcak 🤪🤪🤪 her gün iş yerinden, annemin komşularından, eşimin akrabalarından sürekli birileri arıyor yine mi doğurmadın diye kafayı yemek üzereyim psikolojim bozuldu 🤪🤪
Aynen ben de öyleyim. Herkes sorup duruyor naptın diye🤣 Kızlara haftalar önce sormuştum burada bebek 40a kadar gelmezse sezaryen mi iyi suni sancı mı diye. Aklına getirme falan dediler ama içime doğmuş aslında 🤣

Gülüyoruz ediyoruz da bu da bizim psikolojimizi bozmutor mu? Sürekli herkes soruyor doğmadı mı bebeğin diye. Allah'ın işine de karışıyorlar artık. Biz napalım yani bebek geliyor da dur bebeğim marta kadar sabret martta doğucam seni ya da dur 2-3 hafta sonra doğacaksın bekle sen mi diyoruz ya offf. Kime ne aslında dimi. Sinir bozucu.
Geçen biri bana diyor ki bu ara havalar soğuk zaten biraz daha dursun bebek sıkma canını🤣 Nisana kadar mı duracak sanki bu bebek dedim. Haftaya da gelse yine Ocakta gelecek eninde sonunda 🤣

Geçen biri bana diyor ki bu ara havalar soğuk zaten biraz daha dursun bebek sıkma canını🤣 Nisana kadar mı duracak sanki bu bebek dedim. Haftaya da gelse yine Ocakta gelecek eninde sonunda 🤣
Hay Allah'ım ya. Bir de bize sorsunlar ya nasılsın ne durumdasın diye. He oldu havalar ısısına kadar dursun bir de Allah korusun miadı geçmeden gelsin sağlıcakla bebeklerimiz .

Suniden korkma ya. Bak bi kızla konuşmuştum sana da atmıştım hatırlarsan o da aldı açıklığı da yoktu 40+2 de sabah saatlerinde almış 10 gibi bebeği doğmuş ve 17 de evine çıkmış taburcu olmuş. Bizim de pozitif doğum olacak merak etme ♥️
Suni şans tamamen. Bazısında hiç işe yaramıyor. O yüzden istemiyorum ama genelde istemediğim şeyler başıma gelir. Çok dile getirmeyeyim 🤣

Bugün de doğurmadım 🤣 Dün sağlık ocağındaki hemşire aradı doğum oldu mu diye. Yok dedim arayacağım ben sizi. Oturdum ağladım sinirlerim bozuldu ya. Yarın da gelmezse 40 hafta geçiyor. Listeye göre en geç doğuran ocak annesi olmaya doğru gidiyorum 🤣 B blimundacbn sen rüyamda doğurdum yazıyordun gruba. Rüyam hayra çıksın 🙏🏻var mı sancı falan ☺️
Yaa canım inşallah yazarız yakında teker teker. Sancı hissetmiyorum, sadece halsizlik var ve ayaklarım ellerim bütün parmaklarım şişti dünden beri, poğaça ağacı gibi görünüyorum. 😂 Bu belki işarettir doğum yakındır diye düşünmek istiyorum. 😍

Suni istemiyorum ya. Hiç açıklık yokken yapılınca fayda etmez de boşa sancımla kalırım gibi geliyor. Yarın konuşurum doktorla bakalım ne diyecek🤷🏼‍♀️ Ağrı falan tık yok bende. Her gören göbeğin aşağı inmiş diyor ama başka da belirti yok. En son nstde bi tanecik 80 vardı. O da nasıl oldu anlamadım hiç bişey hissetmedim 😀
Benim de çok benzer, ağrı gibi bişey hiç hissetmiyorum, sadece NST kağıdına bakınca görüyorum bazen 60 - 70 sancılar olmuş. Yaklaşık bir haftadır da midem rahatlayınca kasıklara doğru ağırlık hissedince ben kendim farkettim karnım aşağı inmiş.

Yaa canım inşallah yazarız yakında teker teker. Sancı hissetmiyorum, sadece halsizlik var ve ayaklarım ellerim bütün parmaklarım şişti dünden beri, poğaça ağacı gibi görünüyorum. 😂 Bu belki işarettir doğum yakındır diye düşünmek istiyorum. 😍
Poğaça ağacı mıı çok şirin 😍😍 Bi anda gelir belki sancılar. Neyin işaret olduğunu bilmiyoruz. Çaresiz bekliyoruz öyle🤣 Hadi inşallah yakında kavuşursun bebeğine hayırlısıyla🙏🏻☺️

Benim de çok benzer, ağrı gibi bişey hiç hissetmiyorum, sadece NST kağıdına bakınca görüyorum bazen 60 - 70 sancılar olmuş. Yaklaşık bir haftadır da midem rahatlayınca kasıklara doğru ağırlık hissedince ben kendim farkettim karnım aşağı inmiş.
O zaman yakındır bebeğin gelmesi. Ağrı eşiğin yüksek olabilir. Ben hiç oraları görmedim 30-40 gidiyor hep. Bi tanecik 80 olmuş minare gibi. Ona bile mutlu olmuştum 🤣

Canların uzundur giremiyorum, doğum yapan bütün annelerimizi tebrik ediyorum. Rabbim bebeklerimizi güzel günlerde büyütmeyi nasip etsin. Bebeğini bekleyen annelerimizee bir an önce kavuşur inşallah. Hala şaka gibi geliyorlar bazen, neler neler konuşurken şimdi çoğumuz bebeğini kucağına aldı, Allah hiç birinin acısını göstermesin.

Şu an bebişimle ilgili en büyük sıkıntım emzirmek. Silikon uçsuz asla almıyor ama silikon uçta beni çok zorluyor. Sürekli elini getiriyor ağzını çekince düşüyor nasıl yapcam normal memeye geçicem bilmiyorum. Sizde durumlar nasıl? Var mı silikon uç kullanan

kızlar bu arada eş ile ilişki durumları nasıldı acaba son haftalarda, normal doğum yapanlar için sorum özellikle :)
Gerçi açılması hızlı giden ama sezaryen olanlara da aynı zamanda 😁
Biz o olayları kapatalı oho baya oldu. Çok zor ya koca göbekle 🤣🤣 Becerebilene helal olsun diyorum sadece. Ebe son haftalarda bol bol ilişkiye girin diyor gebe okulundaki😀

X