2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Canım benimkinde alışmadı silikon uçla veriyorum mecbur

Canım eşim de kalacak toplam 2 refakatçi var zaten annemle birlikte. kayınvalidem 3. refakatçi olma peşinde… anneniz niçin öyle yapmış inanamadım yani ne kadar insanlar farklı farklı. Allah hepimizin evlatlarına sağlıklı ömürler versin gerçekten kimseyi umursamamak lazım herkes gün sonunda ailesiyle başbaşa kalıyor

Hep aynı termometre ile mi ölçtün? Kulak ve koltuk altı düşükmüş aslında inşallah sıkıntı yoktur. Aşı vakti de gelmedi daha dimi?

Bebek memeden soğumaz inşallah Soğan ne icindi süt gelmesi için miydi?
Ya soğur ya da iki yaşına gelince soğanı kırıp yer, tadını aldığım ilk gıda deyip, bekleyip gorucez artık grupta konuşulmuştu göğüs ucu yaralarını engelliyormus doğumdan bir gece önce soğan sürünce

Hep aynı termometre ile mi ölçtün? Kulak ve koltuk altı düşükmüş aslında inşallah sıkıntı yoktur. Aşı vakti de gelmedi daha dimi?
Yok aşı zamanı değil koltukaltını ve kulağınk çubuk termometre ile vücudunu temassız ateş ölçer ile ölçtüm

İkincisi olur umarım Grupta konuşulmuştu evet ama ne içindi unutmuşum.Benim göğsümün birinde çatlak oluştu emzirirken hala acıyor.Krem aldım biraz hafifledi ama geçmedi daha. Şimdi sürsem olmaz sanirim daha cok yakar sanki.Bilseydim bir gün önceden sürerdim valla. İlk hafta emzirirken acıdan gözümden yaş geliyordu.

Normal mi bekliyorsunuz cnm bende 36+3 Perşembe nst yine haftaya doğum planlı bakalm
Evet bir aksilik olmazsa normal bekliyorum perşembe kontrolüm benim de 37 dolmuş olacak. Kasıkta çok yoğun baskı ve dolgunluk hissi ayrıca vajinadan bıçak saplanma hissi var. Yaşayan var mı acaba? Özellikle bıçak gibi olması beni çok yıprattı

Ahahah en güzelini yapmışsın benimde bugün kuzumun kimliği geldi üzerinde anne baba yerinde ezgi- Tanju yazdığını görünce bi ağlayasım geldi anlatamam gerçekten bizim bebeğimiz ya biz yaptık

Kızlar ben doğurdum bugün sezeryanla 3200 gram 48 cm minnoş kızımı kucağıma aldım. Önce suni sancıyla normal denedik. Baktık bebek hiç aşağı inmiyor, hatta yukarı doğru iyice kaçıyordu dolayısıyla aşağı baskı yapmayınca açıklıkta artmadı ama ağrılarım arttıkça rahatsız oldu nabzı düşmeye başladı bizde sezeryana geçtik. Çok heyecanlandım, ağlamamı bi görmeniz lazımdı nasıl duygulandım Dogum anı müthişti, eşimde yanımdaydı helak oldum ağla ağlaSpinal anestezi yapıldı, gayet rahattı, 15.56 da kızım doğdu sütümde geldi en azından o suni sancılar sütün gelmesine yardımcı oldu. Hepinize dua ettim kolaylıkla doğurun diye. Bizden şimdilik haberler bu kadar ben kurtuldum inşallah sizde hemen kurtuluverirsiniz bir avazda

Göğüs ucu yarasından ben de çok çekmiştim. O yüzden bu sefer ne duyduysam aldım yapiyorum

Aynılarını vardı bende de, kasıkta baskı dolgunluk vajinada bıçak saplanma, üstüne şiddetli kasılma ve adet sancısı da eklendi, ama bugün bakıldı açıklık hiç yok, rahim boyu da haftasına göre normal.

Sağlıkla huzurla büyüt bebeğini

Hoşgelmiş minnak sağlıkla büyüsün hayırlı evlat olsun inşallah

Maaşallah size. Sağlıkla büyüsün.

Canım Şubat ta özellikle ilk haftası şanslı günler ne acaba arkadaşın birşey söylemiş miydi

Hayırlı olsun Allah Analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah

Valla ne bilim brz dominant bı kadın özünde saf duygusal aslında ama işte birşeyleri söyleyip yüzüne vuruncada aglio fln ne diim, ben kalsam orda eşim oraya geldiğinde suratı düşüyor soğuk davranıyor eşimde az durup çıkıyor bu sefer, ilk kızımda 15 gün kalmıştım yemek konusunda eşim idare etti fln ama bunda kalmak istemiyorum lüzum yok evimde asansör yok işte bahaneleri o gelmemek için hastanede 1 gece yanımda kalsınlarda bişe istemez başka ona bile minnet etmicemde elim mahkum belki eşim kalır bakalm kızımı onlara emanet ederim 1 gece artık

Gözünüz aydın olsun canım haftası mi geçti neden suni denediniz ilk doğası yokmuş demekki hala minnosun yaa kactigina göre olsun masallah sağlıkla gelmiş şükr darısı bizlere spinal olucam bende haftaya inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…