2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
İnşallah yakın zamanda en şanslı günde su gibi gelir senin minnoş da. Benim de NST dümdüz, hiç kasılmam yok henüz.

Hadi hayırla gelsin inşallah

Allah yardımcın olsun ,inşallah kolaylıkla atlatırsın. Belki eviniz yakın torun sevdasına gelip giderler sık sık.

Ben de hep normal olsun diye istiyordum hızlıca ayağa kalktım diye. Kendi annem gelemiyor kardeşim kanser hastası onu uzun süre yalnız bırakamıyor ,biraz buruktum o yüzden ama çabayla hızlı ayaklandı hatta ikinci gece koridorlarda tek geziyordum . Sezeryan sonrası bağırsakları da rahat boşalttım çok şükür ağrılarım azaldı şu dikişlerden de enfeksiyondur kurtulursak inşallah bir problem kalmayacak.
Ay ben tansiyon diye bi gittim pir gittim 11 de kahvaltı yapmıştım 2 gibi hastnaedeydim ,tansiyon düştü etti derken bişey yiyemedim eşime burdan kokoreç yemeye gidelim nolur falan diyordum o da tuzlu yemeyeceyük diyordu. Neyse artık sezeryan sonrası kardeşim almış gelmiş katıya geçince bi güzel yedim

Kundak yapmak isterim de henüz doğum yapmadım . Neyi sever neyi sevmez inan bilmiyorum. Sen nasılsın ? Güzel haberlerini okuyorum

Kundak yapmak isterim de henüz doğum yapmadım . Neyi sever neyi sevmez inan bilmiyorum. Sen nasılsın ? Güzel haberlerini okuyorum
Yoğun geçiyor canım, geceleri bazen uyumuyor yorucu oluyor ama yine de çok güzel göğüs ucum olmadığı için silikon uç kullanıyorum maalesef onu bir bıraksaydık bir an önce zor oluyor sürekli tak çıkar

Benim apandisit ameliyatım böyle olmuştu, ağrıyla gittim, zaten bişey yiyememistim, sonra ağrı kesici filan verdiler, tahlillerim yapıldı, doktor bişey yemesin sonuçlar çıkana kadar demiş anneme. Ben de hastaneden çıkınca kebapciya gitme hayali kuruyordum. Sonuçlar çıktı acil ameliyat dedi Dr, o an ameliyattan korkmam gerekirken ben kebap yiyemeyecegim için üzülüyordum

Banada gece 12 den sonra yeme içme dedi sabah 7 de yatcam die o saatte ne yiceksem sanki hadi hayırlısı hakkında cnm sağlıcakla gelsin minnosun

Bu arada bende işler kötü gidiyor bebegimin sarilik değeri yukselmis yarın gene kontrol var bakalım ne olacak 15 civarina yukselmis
Bende ilk kızımda fototerapi aldık 3 4 saat düzeldi cnm sıkıntı etme yeterki ,geçer bizimki bide tekrarlayan sarilikmis mama destekle gittiğim halde anca kurtulmustuk ama erken dogumdu 2300 doğdu kızım yine iyi atlattık şükr sizinde geçer inşallah

Banada gece 12 den sonra yeme içme dedi sabah 7 de yatcam die o saatte ne yiceksem sanki hadi hayırlısı hakkında cnm sağlıcakla gelsin minnosun
Ben oğlumda unutup sabaha karşı su içmiştim, sabah 8 de yapılacak sezaryeni öğlen 12 ye ertelemisti doktor. Gece yemek değil de su çok içiyorum ben. Her WC ye kalktığımda yarım litre rahat iciyorumdur. Yatana kadar zaten şişem elimden düşmüyor. Dün gece 12 den sonra icmemistim bugün 12 ye kadar. Tam doktorum izin verdi ilk nst normal çıktığı için. 1.5 litre su içtim ikinci nst sancılı çıkınca bişey yiyip içme dediler, nasıl ya şaka mı bu, böyle eziyet mi edilir hamile kadına dedim

Bende ilk doğumda hızlı kalkmistim cnm 2 günde normale dönmüştüm çarşıya çıkıp beşik bile aldım kızıma ins bu da rahat geçer benim dikişim yoktu bunda da olmasın isterim ama bakalm bu Dr nasıl yapıyor ilkim yapistirmaydi dış dikiş

AA o derece benim ilk doğumda hiç öyle olmadı ikizimin biri karnımda ex olmuş bende hastanede öğle arasına kalınca yemek katında kahvaltı etmiştim 1 saat içinde de doğuma girdim desem ee o nolcak şimdi hiçte zorlaması beni yediklerim aman işte doktorlarda alem

Artik ipli dikiş yapılmıyor zaten, yani hiç duymadım.

@Kushi_ biz varız daha bekliyoruz. 3-5 kişi kaldık sanırım.
Sabahları 9 da yoklama almaya başlayalım bence artık neyse senin de yakındır gibi geliyor banaa iyice
Hadi hayırlısı bakalım, sen de 22 ocağa gün ayırt benim gibi haftamız da aynı hem :) bana da hafta başı gibi geliyor hep
Benim de gelmezse pazartesi bi açılma kontrolü yapacak, muhtemelen açıklığım çıkar. Sancım yoksa da suniyle devam eder, beklemez diye düşünüyorum. İlkinde de öyle olmuştu.

Yok zorlamıyor zaten de aspire riski oluyor, illa olacak diye bı ihtimal yok ama doktorlar planlı olduğunda bu riski ekarte etmek için yeme içmeyi kesin diyorlar. Ben de bir kez genel anestezi tok karnına almıştım bı sorun olmamıştı ama yine de fırsat varsa riski aza indirmek için bekliyorlar, hayatı bı durum yoksa ameliyatın aciliyetinde. Aspire olursa da ciddi risk oluyor, aslında imzaladığımız anestezi kağıtlarında da yazıyor ama okumuyoruz tabi

yorgunarginim kardeşün için şifa dilerim, çok geçmiş olsun. Annen için de zordur senin de ona ihtiyacın olduğunu bile bile uzağında olmak, allah kolaylık versin gerçekten
Şu ilk haftalar sarılığıydı göbeğiydi gibi bilinmezlikler oluyor da sonrası çok daha rahat geçecek inşallah

Bu arada bende işler kötü gidiyor bebegimin sarilik değeri yukselmis yarın gene kontrol var bakalım ne olacak 15 civarina yukselmis
Bebeğiniz kaç günlük? Endişe etmeyin emmesi iyiyse rahatça uyandırabiliyorsanız bol bol emzirmeye çalışın yarına kadar. Ben hekimim şubat grubundayım, görünce yazayım istedim korkmayın.

senin o paylaşımından ekran görüntüsü aldım. vardır bi hayır istediği zaman gelsin hepsi. Çok çok geçmiş olsun. Bi an evvel geçsin gitsin enfeksiyon. Yakın olmasına senin adına sevindim. Kolaylıkla gelsin.

Sancıları nerende hissediyorsun?

Benim 2 haftayı geçti açılmam. Perşembe günü kontrole gidicez. Belki suniden bahseder. Yapılsa mı daha iyi yapılmasa mı bilmiyorum ama.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…