2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ayy içim acıdı vala ee açıklık var mı yok mu bi şey demediler mi?
Hadi hayırlısı artık bu saatten sonra ne derlerse o

Ayy içim acıdı vala ee açıklık var mı yok mu bi şey demediler mi?
Hadi hayırlısı artık bu saatten sonra ne derlerse o
Açıklık hiç yokmuş, serviks boyu 25.99 mm. Gece nişan su gelirse hemen haber ver dediler ama rahim ağzı kapalı zaten. Servikste gayet normal son hafta için. Ben sabahı bekler diye düşünüyorum ama doktorlar yeme içme diyor, çok gerginim doğuracağım son gün de yemeyeceksem ne anlamı var hamile olmanın

Valla tarifi olmayan bir his , bi de şunu fark ettim başbaşa olunca hiç sıkıntı yok birileri gelip gidip şunu ye bunu yap dedikçe insan geriliyor canı sıkılıyor. Herkesi kovaladım evden bugün çok rahatladım . Meme tutturmaya alışamadım daha ter basıyor. Kimse etrafta olmayınca bi tarafa atıyorum üstümdeki kıyafetleri cıvıl cıvıl emiyoruz çok şükür. Gerçekten moral her şeymiş

Özel hastaneler 1 kişi kabul etmiyor mu sadece 2 kişi ilk kez duydum valla kalmak istiyor can atıyorsa çenesini tutacaksa seni görmeyen biri ise kalsın cnm , fazla destek kötülük getirmez , bnm kayınvalidem yok annemde 9 ay boyunca evime 1 kere uğradı kahvesini içti gitti , 1 sokak ötede oturuyorlar hicbi işimin ucundan ne tuttular nede işin varmı kızım dediler .ben gidip orda kalmıyorum diye trip yiyorum şuan eşimi evimi bırakıp 1 sokak ötede orda kalcakmisim kimse zahmete girmiyor düzeninden vazgeçmiyor ben vazgeçicem hep beklentiler bana yönelik çok enteresan degilmi benmi yanlış düşünüyorum..dogursamda evime gecicem dedim bunu hakediyorlar gerçekten okdr üzücü ki dertlenip oturuyorum umursama diyorum kendime ama olmuo , 4 yaşında kızımla evimde takiliyorum haftaya doğum inş Rabbim hepimizin yardımcısı olsun evelallah üstesinden geliriz bgne kdr hep tek başıma kendime yettim, yeterki sağlıklı doğsun bebeklerimiz ilk gebelikte kaybım oldu oyuzden ilk önceliğim sağlık kimse olmasın yanımda şu saatten sonra umrumda değil

Kimse gelmesin mümkünse gerçekten anca boş laflar ya destek olup yardımcı olan olmaz çeneleri durmaz aksine ohh ten teması ne güzel mis gibi emsin minnoş darısı bze

Of yaa haklısınn şöyle bi son akşam yemeğini hak eden bir süreç aman iyi çok şükür, bence de sen geceyi rahat geçireceksin.
Ya bu yeme içme olayı beni düşündürüyor, normal doğum diye gittim ama acil sezaryene döndü o zaman noluyor ki acaba.

Yine kritik bı kaç saat var o kadar bekleyip aliyorlardir diye düşünüyorum. Ama en garantisi 8 saat açlık diyorlar aspire riskine karşın, özellikle genel anestezi olacaksa

Valla açılma hiç ilerlemeyince ben sabah sezeryana alınacağımı anlayıp hemşireye aç doğuramam serumlar suni mahvetti beni daha da suni vereceksiniz zaten tansiyonum düşüyor hep diye dil dökmüştüm saat 23:30 falandı onlarda en son yarım saatte ne yiyorsan ye demişlerdi pizza aldırıp yemiştim bide oda kokmasın diye üstümde mont kolumda serumla cam kenarına oturup kafamı çıkarta çıkarta yemiştim o yarım saatte eşim şaşkınlıkla 5 dk da orta boy pizzayı gömüşümü izlemişti eve geldik 3 gün dalga geçti kıtlıktan çıkmış gibi yedin diye

Buradaki 2 hastanede de Doğum amaçlı hastaneye girdikten sonra sadece çorba yediriyorlar normal doğum da olsa ıkınırken bağırsakların boş olsun gazın olmasın dşye sezeryanda da yine anestezi bulantı yapmasın gaz yapmasın diye

Bana gece acil sezaryen olabilir dediler o yüzden 5 ten sonra bişey yiyip içme dediler ama şuan gizli saklı yiyorum 12 ye kadar yiyip icicem sonra sabahki sezaryen için yeme içmeyi bırakıcam. Ben gece acil durum olacağını düşünmüyorum çünkü, rahim ağzım kapalı, serviks boyum iyi, sancılarım yüksek ama eyvah doguruyorum diyeceğim kadar düzenli ve sık değil. Şimdi suyum gelse sancılarım hafiften sıklaşırsa bile sabahı bekler neticefe. Asistanlar biraz panik oluyor anladigim kadarıyla. Kendi doktorum geldi gayet şen şakrak sabaha hazır ol, erken alicam seni dedi gitti, ama asistanlara kalsa hemen şimdi ameliyathanenin kapısında olmalıyım

Sen irmette mi doğum yapmıştın optimette mi

Ben iyi bi kahvaltı yapıp gitmiştim normal doğuma bi de, sabah suyum geldi sanmıştım, baktım kahvaltı hazırmış yiyip gitmiştim, ne cahilce ablam kızmıştı bana sonra hastaneye gelince.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…