2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Yaaa harikasın gözün aydın, çook sevindim hep korkarak sordun sordun bak gördün mü misler gibi de kavuştun bebeğine sağlıkla büyüsün inşallah

Kızlar dr geldi vizite çıkabilir miyim diye sordum. Evet dedi. Açıklığa ve rahim ağzı yumuşaklığı ina bakalım dedi göndeririz sorun yoksa siyor.
Hadi bakalım. Bize de yazarsınız gelişmeleri.
Müthişşş! gözünüz aydın. Bende çok farklı bi duygusallık var bugün. Mesajınız beni çok duygulandırdı. Sağlıkla mutlulukla büyüsün bebişiniz. Size de çok geçmiş olsun. Kolay geçmesine çok sevindim. İkinize de maşallah.

Tavsiyeleriniz var mı bizlere?

Gozun aydin canim. Allah anne babali buyutsun

Sen niye listede yoksun

Wuuuu süper bir haber aşırı motive oldum şu an kaçıncı haftada oldu acaba, bu açıklığa erişmek için ne yaptınız bide

Pek de tombik maşallah Çok mutlu oldum boşuna korkmuşsun bak hemen doğurdun. Demekki öyle birden olabiliyormuş sancı açıklık falan. Çok şükür kavuştunuz

Açılman ilerlemiyor mu hiç yani hareket falan yaptın mı topun üzerinde zıpla çok iyi ilerletiyor. 2 cm açıklık olduğunda yatırmamıştı beni doktor 2 3 gün sürebilir daha diye eve gittim sabahı zor ettim sabah bir daha geldim ilerlemişti allahtan . Hastane psikoloji çok kötü oluyor sürekli nst ye bağlıyorlar nst de sancı gelince çok zorlandım hareket edemediğim için o yüzden ev ortamı daha iyi inşallah çıkarsın

Yaa inanamıyorum maşallah bu ne hız hayırlı olsun

Sen nasılsın asıl?
Biz gayet iyiyiz dün pek emmek istemedi bebiş uykudan uyanmadı uyanamadı ilk emzirme de gayet iyi emdi sonrasında biraz zorladı ama bugün onu da hallettik çok şükür taburcu olmayı bekliyoruz bu arada devlet hastanesinde yaptım doğumu gayet iyiydi memnun kaldım

Maaşallah hayırlı olsun gözünüz aydın olsun. Sağlıkla büyüsün.

Nasıl da korkuyordun sen doğumdan. Hatta emilyinpariss birşey anlatacaktı anlatma korkarım demiştin. O kadar sevindim ki. Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin hayırlı olsun. Bir pozitif doğum da senden geldi. Darısı başımıza inşallah.

Maşallah size canım. Hangi şehirdeydin? Genelde normal doğum yapanların çoğu devlette yapıyor sanıyorum.

Kızlar ya bu ana kucaklarının içinde bebeklerin beli ağrımıyor mudur ya içine koyuyorum o kadar rahatsız duruyor ki yavrum içim gidiyor
Minik bı yastikla bel desteği yap, bı de pusetten bahsediyorsan uzun süre oturması solunum sıkıntısına sebep oluyor diyor doktorlar, uzun yolculuklarda sık sık durup bebek çıkarılmalı, bı de pusette asla arka koltukta yalnız birakilmamali. Boyun uzun süre katlanmış durursa sıkıntı

Beni enfeksiyon ve suyu fazla diye yatırdılar zaten. Eve gitsem evde çekip son anda gideceğim de senin gibi. Diyorum ya acilde tahlil yaptılar dr bi kadın doğum da baksın mı yönlendieyim mi dedi olur bi nst çektirip çıkarım en azından diye düşünmüştüm. Yok suyu fazla enfeksiyon yüksek hemen karar ver yatacaksın deyince mecburen yattım. Evde sancım yoktu bu kadar ama burda 5 kere açıklığa baktılar ve tetiklediler mi bilmiyorum ama açıklık 2 cm olmuş dedi en son dr. Bir de polip olduğunu öğrendim ben şok.

Ay hadi gözün aydın Allah analı babalı büyütsün

Geçmiş olsun canım polip bende de vardı, rahim ağzındaki yarayı temizlerken doktorum onu görmüş onu da almış, ama o zamana kadar varlığından bile haberim yoktu, rahatsızlık veren ya da kötüye çeviren bişi değil o. İleride sıkıntı çıkarırsa (kanama vs) kuretaj yontemiyle aldirirsin. Ama dert edecek bişey değil o canım. Sen bebisine odaklan

Ayy maşallah çok sevindim. Hayırlı ömrü olsun inş

Allah anali babali büyütsün cnm çok sevindim normal. Olmasına çok istiyordun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…