2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ahahaha benimkide uyanmıyor asla uyandıramıyorum 10 dakika emiyor pot gene uyuyor her seferinde alt açıyoruz bebişlerinde bi ortası yok yahuuuuu

Yuppiiii tebrik ederim canım benim hoşgelmiş sağlıkla i huzurla büyüsün miniğim

Kızlar ya bu ana kucaklarının içinde bebeklerin beli ağrımıyor mudur ya içine koyuyorum o kadar rahatsız duruyor ki yavrum içim gidiyor

Kızlar ya bu ana kucaklarının içinde bebeklerin beli ağrımıyor mudur ya içine koyuyorum o kadar rahatsız duruyor ki yavrum içim gidiyor
Şu pusetleri diyorsun dimi? ilk doktor kontrolünde doktor tembihlemişti büyük bir müslin battaniyeyi oraya göre katlayıp bel desteği gibi yapmıştık. Benim de hiç içime sinmiyordu o pozisyonu.

Ya puset demişken aman nasılsa ufak hareket etmiyor dememek lazım , emniyet kemeri çok çok önemli kötü tecrübelere tanık oldum Allah korusun.

Geceleri Kendi yatağında yatırmaya başladım zaten canım aklım hep onda kalıyor uyuyamıyorum ki zaten fazla pimpirikli bir insanım aklıma herşey geliyor

Ahahaha benimkide uyanmıyor asla uyandıramıyorum 10 dakika emiyor pot gene uyuyor her seferinde alt açıyoruz bebişlerinde bi ortası yok yahuuuuu
Şlk 1 ay öyleydi şu son 3-4 gündür saçma bir düzenin içine dğştük
Puseti ya kullanma yada altına destek koy bel kalça kısmına benim dr vuracaktı beni bu öocuk buna oturtulur mu diye 1buçuk 2 audan sonra içine gömülmezse mecbur kalırsan kullanabilirsin demişti oysaki her pusete doğumdan itibaren kullanılabilir diyorlar ama değilmiş

Gerçekten mi yaaaa pofff ne yapıcaz arabada peki

Oy maşallah gözünüz aydın olsun canım

Nasılsın bir gelişme var mı sancıların arttı mı ya da açıklık ?
Aynı dünkü gibi ara ara çıkıyor sncı ama önemli bir şey yok. Eve gitmek istiyorum ya. Açılma da en son 2 cm di halâ aynı. Su fazlalığı olunca ne oluyor ki anlamadım. Sürekli şekere bakıyorlar.

Kızlar dün sizle konustuktan sonra hastaneye gittim ve 5 cm aciklik çıktı bir saat gecmeden de 8 cm ye vardı nstye bağlanma faln filan derken tam aciklik oldu ve doguma alındım. Epiduralsiz normal doğum yaptım 3450 gr bebeğim doğdu. Yani ben bile dogurduysam herkes dogurabilir hic te o kadar korkulacak birşey değilmiş yaa ayyyy darisi bebişini bekleyenlere inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…