Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bende şuan hissetmiyorum daha 😏 bazen gaz falan oluyor heyecanlanıyorum bebişim mi diye ama öyle bişey değili sanırım 🤣
Hahaha ya ben de bi kere hissettim çok değişik bi histiii. Gazla ya da bağırsak hareketiyle ayırt edebiliyorsun😂😂
Aa erkek mii o kdr naza 😂❤ gözün aydınnn sağlıkla gelsin🙏🧿
Kendisi nazlı bir bey😎
Kızlar iyi akşamlar umarım herkes iyidir🥰
Bugün dinlenmeme rağmen sanki romatizma ağrısı gibi dizlerimde ve bacaklarımda ağrı var, başka yaşayan var mı normal mi acaba süreçte bilen var mı😊
Benim de bi kere oldu ama hamile değilken de arada olurdu

kızlar demir ilacı olarak kullandığınız ilacın içinde folik asit var mı? Bir de onun yanında farklı kullandığınız bir vitamin var mı? Ben normal vitamin olarak ocean mumy kullanıyorum içinde 0.4 mg folik asit var. Doktor demir ilacı olarak Gyno Ferro Sanol verdi onun içinde de aynı miktar folik asit var. 12. hafta itibariyle zaten kesiyorlar da bu haftalarda iki yerden birden almak bana fazla geldiğinden bi korkmadım değil. Sizler nasıl, hangi demir ilacını kullanıyorsunuz?
Ben de aynısını kullanıyorum 🌸

Kızlar ikili testten anlayan var mı? Sonuçlarım çıkmış 13+1 deyim şu an. Doktorum fetal dna istedi yarın vereceğim ama kafam karıştı. Nolur anlayan varsa yorum yapsın😣

Eklentiler

• IMG_5567.jpeg
    IMG_5567.jpeg
    110,8 KB · Görüntüleme: 14
Kızlar ikili testten anlayan var mı? Sonuçlarım çıkmış 13+1 deyim şu an. Doktorum fetal dna istedi yarın vereceğim ama kafam karıştı. Nolur anlayan varsa yorum yapsın😣
Canım kan değerlerinde bi tık risk çıkmış ama bu test zaten tanı testi değil canını sıkma. Fetal dna yaptır için rahat eder

Nolur bir şey yazın görenler 🙏🏻😣
Gördüm ama bu grafiği yorumlamayı bilmiyorum. Herhangi bir hastalık var mı fikir sahibi değilim. Ultrasonda ense kalınlığı veya burun kemiği hakkında bir şey demiş miydi doktor? İkili taramada doktor o verileri not ediyor çünkü. Bir problem varsa da söylüyor. Fetal dna istenmiş ama artık risk olmasa bile isteniyor, imkanınız varsa yaptırın diyorlar.

Canım ultrasonda nazal kemik görülmüş müydü doktor bilgi verdi mi bu konuda. Bu tarama testi zaten, fetal dna en net şekilde sonuç verir kafan da rahat eder

Canım ultrasonda nazal kemik görülmüş müydü doktor bilgi verdi mi bu konuda. Bu tarama testi zaten, fetal dna en net şekilde sonuç verir kafan da rahat eder
Nazal kemik kısmında bilinmiyor yazılmış ama ultrason yapılırken bilgi veriliyor ne dendi acaba

Gördüm ama bu grafiği yorumlamayı bilmiyorum. Herhangi bir hastalık var mı fikir sahibi değilim. Ultrasonda ense kalınlığı veya burun kemiği hakkında bir şey demiş miydi doktor? İkili taramada doktor o verileri not ediyor çünkü. Bir problem varsa da söylüyor. Fetal dna istenmiş ama artık risk olmasa bile isteniyor, imkanınız varsa yaptırın diyorlar.
Evet mesela bana da yaptırsan iyi olur demişti yaş riski 650:1 den düşük olduğu için. Orta risk olduğu için gene de önerdi

X