2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Hayırlı olsun Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah

Hayırlı olsun Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin

Benim evimin yolunda jandarma kontrolü var o olmadan doktora gittik ceza yiyorduk neyse ben bol bol emzirip büyüteyim en iyisi

Allahım Allahım nasıl güzel doğum hikayeleri ya çok şükür bin şükür hopgelmiş sağlıkla büyüsün minnoşum hayırlı evlat olsun inşallah

Bende destek yapayım diyorum ama beceremezde yanlış bişey yapar daha çok acırsa canı o riski alamam poffff doktordan doktora çıkıcaz zaten 15. Gün gidicem doktora inşallah dombili olurda gömülmez içine

Merhaba güzel anneler ve aramıza yeni katılan minikler, bizim bugün rutin kontrolümüz vardı ama sancı vs. Görülmedi. Beklemeye devam dedik 39+6 da hala gelmezse sezeryan yapalım dedim doktorum planlayabiliriz dedi ben de o zamanlarda artık gelsin isterim dedi. En geç haftaya çarşamba ben de ana olacağım, hazırım

K Kushi_ Allah bebeğini sana bağışlasın, uzun mutlu bir ömür versin inşallah gerçekten çok mutlu oldum doğum hikayen bir harika

Kızlar doktorla görüştüm sma yada aptamil alın diyor sizin fikirleriniz neler?
Aptamil kilo aldırıyor ama gaz ve kabız yapıyor sma içinde doktorum kabızlıktan çok çekersin aptamille aynı prematüre için ağır gelir demişti evolviayı önerdi 2. Kutu bitti hiç gaz problemi yok daha yedirirken kendi kendine çıkartıyor hiç saatlerce pış pışlayıp gaz çıkartma derdimiz olmuyor

Kızlar bebeklerin hareketleri nasıl sizin. Benimki iyice durgunlasti bugün kaç kez hareket etti bilmiyorum ama belli belirsiz bı iki kez hissettim sadece
2 Gündür gece gündüz çılgın gibi hareket ediyordu bugün nstye bağlanınca instagramda çıkan videolar gibi durdu, asla hareket etmek istemedi, zorla hareket ettirdik şarkı filan açarak

Bende destek yapayım diyorum ama beceremezde yanlış bişey yapar daha çok acırsa canı o riski alamam poffff doktordan doktora çıkıcaz zaten 15. Gün gidicem doktora inşallah dombili olurda gömülmez içine
Normalde bir çok pusetin yenidoğan destek yastığı oluyor, bizimkinde var ama yoksa da şöyle 15 cm e 10 cm olacak şekilde 4-5 parmak kalınlığında muslini katla pusetin bel oyuklugunu onunla doldur..merak etme hiç bişey olmaz, onların iskeletleri çok esnek. Sadece içine gömülüp girtlagi katlanmasin yeter. Bı de 10 dk mesafe bile olsa araçta kucakta taşımayın, bir köpek çıksa ani frenle çok kötü sonuçlar doğurabiliyor. Onlar çok hafif savrulmasi an meselesi. Altına destek yap, pusete kemeri geçir sen de yanına otur hiç bişey olmaz Allah'ın izniyle. Hepimiz kullandık zamanında bı sıkıntı yaşamadık şükür.

Evet 40 mız çıktı bugün hastaneye yattığımda gruba yazdığımı hatırlıyorum eşim çok gülmüştü bana
Bende doğururken sizi andığımda eşim tuhaf tuhaf yüzüme baktığını hatırlıyorum tebrik mesajlarına cevap yazmadan önce direk siz yazmıştım kızlar ya nerelerden nerelere geldik önce yok yumurtlama takibi ay ben sanki çizgi görüyorumlardan Ocak annelerine transfer olduk şimdide resmen çatır çatır doğuruyoruz minnoşlatımıza kavuşuyoruz Allahım herkesin sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Kocaman kucaklıyorum sizi ya çok iyi başardık beeeeeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…