Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bencede cok gereksız bır söylem olmuş.doktorunu degıstırmeyı dusunebılırsın canım.ensesı nıye kalın cıksın ayrıca felaket tellalı gıbı,ona zaten normal muanelerde bakıyo dr lar burun kemıgıyle,sen fetal dna nı yaptır canm kafanı takma bunlara hamılelıgın tadını cıkar🌸🙏
Bi de ben biraz afalladım direkt kötü senaryolara başlayınca anladın de mi diyo sürekli 🤦🏻‍♀️

Bencede cok gereksız bır söylem olmuş.doktorunu degıstırmeyı dusunebılırsın canım.ensesı nıye kalın cıksın ayrıca felaket tellalı gıbı,ona zaten normal muanelerde bakıyo dr lar burun kemıgıyle,sen fetal dna nı yaptır canm kafanı takma bunlara hamılelıgın tadını cıkar🌸🙏
Kasıntı biri zaten değiştirmek şart oldu :))

Canım benim aklım şuna takıldı ben fetal dna yaptırmak istiyorum zaten, ama doktor diyor ki ensesi kalın çıkarsa fetal dna gereksiz olur direk kordondan kan alalım. Ürperdim açıkçası. Ense kalınlığı fazla çıkıp sağlıklı doğan bir sürü bebek var en olumsuza yönlendirmesi saçma geldi bana.
Canım bebeğin oluşmaya başladığı belli haftalarda ense çevresindeki su kalınlığından kaynaklı yanılabiliyorlar, benim 10. Haftaydı sanırım dr ense kalınlığını biraz fazla gördüm ama bu haftalarda yanılma payı çok yüksek dedi, bir hafta sonra tekrar çağırdı ama o bir hafta bana geçmek bilmedi. Tekrar gittiğimde de burun kemiği oluşmuş, ense kalınlığı normal, omurga açıklığı yok dedi ama o bir haftanın nasıl geçtiğini ben bilirim. Benim nacizane tavsiyem farklı bir doktorun görmesi şeklinde olur, doktorun böyle olumsuz ifadeler kullanıyorsa senin de moralini bozar ki hamilelikte zaten her şey takıntı sebebi oluyor. O cvs dediği şey de göbekten amniyon sıvısının alınması diye hatkrlıuorum ki düşükle bile sonuçlanan durumlar var Allah korusun. Fetal dna bu noktada daha güvenli ve dediğim gibi farklı kromozomal durumlara da bakılıyor. Tabi tercih bu noktada senin 🥰

Ya o kadar saçma foto verdi ki ben video çektirttim ordan kırptım dur. Bak iki bacak arası hahaha

İnanamıyorsun di mi hahaha
Ayy ay bunun 80 liği 90 lığı kalmamış canım her şey ortada gözüküyor 😁 Hadi sağlıcakla gelsin minik prens ☺️😘

Canım bebeğin oluşmaya başladığı belli haftalarda ense çevresindeki su kalınlığından kaynaklı yanılabiliyorlar, benim 10. Haftaydı sanırım dr ense kalınlığını biraz fazla gördüm ama bu haftalarda yanılma payı çok yüksek dedi, bir hafta sonra tekrar çağırdı ama o bir hafta bana geçmek bilmedi. Tekrar gittiğimde de burun kemiği oluşmuş, ense kalınlığı normal, omurga açıklığı yok dedi ama o bir haftanın nasıl geçtiğini ben bilirim. Benim nacizane tavsiyem farklı bir doktorun görmesi şeklinde olur, doktorun böyle olumsuz ifadeler kullanıyorsa senin de moralini bozar ki hamilelikte zaten her şey takıntı sebebi oluyor. O cvs dediği şey de göbekten amniyon sıvısının alınması diye hatkrlıuorum ki düşükle bile sonuçlanan durumlar var Allah korusun. Fetal dna bu noktada daha güvenli ve dediğim gibi farklı kromozomal durumlara da bakılıyor. Tabi tercih bu noktada senin 🥰
İlgin için teşekkür ederim canım💖

Herkese merhabalar kızlar imagination forever imagination forever nasılsın canım kusmaların geçti mi 4.ayı bekliyorduk benim tam gaz devam inancım bitiyor geçeceğine dair😂 @Begonvil9699 erkek analarına hoş geldin kuzucum🥰
Şimdi kızlar fetal yaptırmayıp 2li test yaptıralar 3lğ yaptırmayı düşünüyormusunuz tecrübeli analar sizde görüşlerinizi paylaşın yaptırmalımıyız doktorum ikili yapıldıysa üçlüye gerek yok dedi
Canımm sımdı gordum mesajını🥰yok ne gecmesı dahada hassas hatta sımdı burnum ve mıdem😄ben umudu kestım artık boyle yasamaya calısıyorum,gavıscon double actıon ıcmenı tavsıye ederım hangı saatte bulantın cok oluyosa nanelı ya bıraz sakınlestırıyo🥰

X