Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Kendini çok yorma canım. Senin ikinci gebelik deneyimlisindir ama yorulunca oluyor. Benimde öyle oluyordu şimdi annem var sadece tuvalete kalkıyorum önceki gibi heryerim sertleşmiyor. Yine duş falan alıp hastaneye gşder gelirsem hemen taş oluyor. Tek çare dinlenmek sanırım
yorulunca oluyor haklisin cunku sabah kalkinca hic sertlesme yok cok rahat karnim. gun ici yavas yavas basliyor bilgisayarin basinda otururken yururken merdiven cikip inerken aksam yatarken de zirve yapiyor genelde

Son düzenleme:
Kızlar benim doktor karnın taş gibi olursa ve on dakika aralıklarla sancılar gelirse beni ara demişti. O zaman doğumdan şüpheleniriz dedi. Taş gibi olmasına , sancı eklenirse aklınızda olsun. Onun dısında ara sıra sertleşmesi yorgunluktan ya da magnezyum almamaktan oluyormuş S seydaseydas

Kızlar benim doktor karnın taş gibi olursa ve on dakika aralıklarla sancılar gelirse beni ara demişti. O zaman doğumdan şüpheleniriz dedi. Taş gibi olmasına , sancı eklenirse aklınızda olsun. Onun dısında ara sıra sertleşmesi yorgunluktan ya da magnezyum almamaktan oluyormuş S seydaseydas
sanci hic yok ben de okuyorum da karin sertlesmesini sanci eslik etse endiselenirdim. Yorgunluktan sanirim.

Ah yavrum guzum sen her halinle güzelsin. Çatlayacağımız varsa ne yaparsak yapalım çatlayacağız. Olsundu, napalım. Bebiş baya büyümüş bak kocaman karnın maşallah 🧿 benimki de böyle 9. Aya kadar ne olcak merak ediyorum.
Oy canım benim hepimiz çok güzel hamiş annişiz 🥹💖 yeter ki sağlıkla doğuralım napalım olsun herşey yavrularımız için 🙏🏻

Bebiş kıyafetlerini yerleştirmeye yıkamaya başlayan var mıııı ben heyecandan gece uykularımı katlettim 😂🥹🥹
29.haftadayım kıyafetlerini yıkadım toz vs olmasın diye hurçlara kaldırdım şimdilik. Sadece ütülemesi kaldı onu da işten kalan vakitte yavaş yavaş yapacağım. Ailemden oldukça uzakta yalnızım o yüzden en azından temiz olsunlar diye erken yaptım Yoksa 32 veya 34ten sonra falan yapılabilir bence 🥰

Benim evim tadilatta ve iki günde bir eve gidip temizlik işi yapmam gerekiyor. Dediğin gibi karnım taş gibi oluyor. Bugün oturdum ağladım. Yaptığım iş zaten birşeye yaramıyor. İşe yaramıyorum gibi hissediyorum. Ev bir türlü temizlenmiyor. Ortada dolandığımla yorulduğumla kalıyorum. Bir yandan da korkuyorum ama eşim ve benden başka iş yapacak kimse yok. Yardımcı alamıyorum çünkü evim paketlenmiş halde. Ancak ben açabilirim. Sanırım 7. Ay civarı baya işlevlerimiz kısıtlanıyor kuzum.
Allah yardımcınız olsun. Ben de bi haftadır taşınıyorum. Canımız çıktı😔 yardım eden de yok. Mecbur herşeyi kendimiz yaptık. Çok zormuş. Benim de karnım taş gibi oluyor doktora sorucam diyordum demek yorgunluktanmış

X