Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Ben çok kilolu değilim ama artık kot pantolonlarım biraz sıkıyor beli özellikle öğleden sonra ben oyshodan tayt aldım ama o da her yerde giyilmiyor
Ben oyshoyu is yerinde giyiyorum uzun kazaklarla dokusu oyle tayt dokusu gibi durmuyor cok ama yine de evet alternatif de lazim

Cok iyi anliyorum endiseni ve dusuncelerini, o korku hic gecmiyor gercekten. Yarin insallah guzel haberleri duyucaksin yine, az kaldi 3 ayin dolmasina da senin iciiin. Doktora da aklinda bir soru varsa mutlaka sor, bizi de haberdar et yarin ultrason sonrasiii :KK200:
Çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz için Allah razı olsun dualarınızı eksik etmeyin Rabbim herkese sağlıklı sıhhatli bir şekilde evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip Etsin🥹♥️

Benim az once oysho siparisim geldi normalde xs giyiyorum hamile taytini s almistim cok buyuk oldu xs ile degistirecegim gobek kismi zaten kooocaman o nedenle alirsaniz kendi bedeninizi alin kizlar bu da aldiklarim;

Eklentiler

• IMG_9790.jpeg
    IMG_9790.jpeg
    60 KB · Görüntüleme: 17
Ay icim rahatladi sen boyle yazincaa :KK200: Masallah hep boyle devam etsin benim de 1-2 gun harici olmadi sukur, yasayinca insan neden olmuyo diye tereddut ediyor ama zaman gecince olmayabiliyomus da diyor, her duygu icimizde var:KK200:

Oh cok iyi o zaman. Bana da buradaki ebe artik d vitamini kullanman gerek demisti 10.hafta itibariyla ama almadim henuz, multivitamin almayi bekledimm. Ben de oyle kullanip bir vitaminde hepsini kullanmis oluyim en iyisi. Danisinca bize de yaaz, az kalmis randevuya:KK200::anneadayı:
Yazarım Canım ❤️ bende sabırsızlıkla randevu günümün gelmesini bek çok heyecanlıyım 1 aydır gitmiyorum.💞

Benim az once oysho siparisim geldi normalde xs giyiyorum hamile taytini s almistim cok buyuk oldu xs ile degistirecegim gobek kismi zaten kooocaman o nedenle alirsaniz kendi bedeninizi alin kizlar bu da aldiklarim;
Ay bunlar zaten modal kumas di miii, ekstra yumusaklar iyice esnerler, xsmall alin bence de rahat rahat giyersiniiz :) Ben bunlara bakmadim esofman gibi diye kumasii ama is harici cok guzel olur:KK200: gule gule giyinn

Ay bunlar zaten modal kumas di miii, ekstra yumusaklar iyice esnerler, xsmall alin bence de rahat rahat giyersiniiz :) Ben bunlara bakmadim esofman gibi diye kumasii ama is harici cok guzel olur:KK200: gule gule giyinn
Evett bu arada bu modallar yeni ciktiginda bikac sene once yine oyshodan almistim fakat birez yuksek dereceye atmisizz mahvolmustu sonra mağazada zor iade etmistim sjdjdj simdi yapmazlar muhtemelen. Lutfen modallari dusuk derecede yikayalim kizlar 15 dkya atalim 🙏🏻😅

Evett bu arada bu modallar yeni ciktiginda bikac sene once yine oyshodan almistim fakat birez yuksek dereceye atmisizz mahvolmustu sonra mağazada zor iade etmistim sjdjdj simdi yapmazlar muhtemelen. Lutfen modallari dusuk derecede yikayalim kizlar 15 dkya atalim 🙏🏻😅
Hahahahah tam benim yapicagim bi hareket, tesekkurler bilgi icin :KK70:

X