2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Hanımlar merhaba, biz 12 Ocak da sezeryan a giriyoruz Allah'ın izniyle. Biraz buruk bir mutluluk oldu. Babami zatürreden yatırdılar. 82 yaşında atlatamaz diye korkuyorum. Hem benim hem de babam için dualarınızı bekliyorum.
Geçmiş olsun umarım atlatır ve sen de sağ Salim kucağına alırsın bebeğini çok üzüldüm senin adına umarım korktuğun olmaz 😔🙏

Azıcık birşey geldiyse birşey olmaz inşallah canım dediğin gibi hep haftasonuna denk gelir bu can skici haller haftaici olsa hemen gidersin doktoruna normalde olucak işte, ben suyum fln gelse sezeryan olacağım için direk alır beklemez ztn hrlde özel olunca haftasonuna aliolar die biliorum bende 36 oldum bakalım 🙈
Mrb Kilosuna nekadar dedi bende 36 yi doldurdum bugun 2680 dedi az geldi bana😕

Hanımlar merhaba, biz 12 Ocak da sezeryan a giriyoruz Allah'ın izniyle. Biraz buruk bir mutluluk oldu. Babami zatürreden yatırdılar. 82 yaşında atlatamaz diye korkuyorum. Hem benim hem de babam için dualarınızı bekliyorum.
Allah hayırlı şifalar versin babana, sana ve diğer arkadaşlara da kolay, sağlıklı doğum nasip etsin inş. 🙏🏻💐

Benim ilk gebeligim kızlar şu anlık normal gözüküyor çatı muayenesi vs hiçbir şey olmadım nst girmek dışında.. artık ne şekilde gelecek nasıl gelecek ne zMan gelir öyle cahilce bekliyorum o yüzden korku panik yapmıyorum 🤣
Ben de çatı muayenesi olmadım bazı doktorlar doğum başlamadan yapmıyor benimki de öyle ☺️

X