2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Baktım biraz netten de Kesede yırtık az olursa su az gelirmiş. Devemı gelmeyebilirmiş. Bi arkadaş yazmıştı alıntılayamadım kasılma oldukça gelir, kasılma bitince dururmuş bazen de.
Takipte kal, yapacak şimdilik bişi yok sanırım.
Her kasilmadan sonra gidip bakıyorum bı kez daha olursa hastaneye gidicem, yırtık varsa USG ile anlaşılır mı acaba

Ben de netten baktım şimdi de pembe sulu akıntı rahim ağzının doğuma hazır olduğunun gostergesiymis, doğumun yakında gerçekleşeceğini gosteriyormus. 9 unda kontrolüm vardı, temizlik için gelen kadını arayim erkene alsın benim günümü
Benim salı günü gelmişti nişanım hala gelen giden yok canım 😂

Kıyamam sana yarım tam 40 oluyorsun. Ben de heyecandan duramazdım 😀
Güzel anneler öncelikle iyi akşamlar. Hepiniz çok çok tecrübeli oldugunuz için aranıza ufaktan bir sokuldum ☺️ bir sorum olacak ben yeni hamileyim reglime 5 gün kala çatlama gördüm ve adet olmadım şüphelendim bende 27 aralıkta kan verdim 0.1 çıktı negatifti 30 ocakta test yaptım çift çizgi çıktı ama silik çıktı baya yaptım 2 ocakta tekrar verdim 48 çıktı 4 ocakta tekrar verdim 112 çıktı iyi dimi sizce geç döllenme oldu dimi

Güzel anneler öncelikle iyi akşamlar. Hepiniz çok çok tecrübeli oldugunuz için aranıza ufaktan bir sokuldum ☺️ bir sorum olacak ben yeni hamileyim reglime 5 gün kala çatlama gördüm ve adet olmadım şüphelendim bende 27 aralıkta kan verdim 0.1 çıktı negatifti 30 ocakta test yaptım çift çizgi çıktı ama silik çıktı baya yaptım 2 ocakta tekrar verdim 48 çıktı 4 ocakta tekrar verdim 112 çıktı iyi dimi sizce geç döllenme oldu dimi
Catlamayi nerde gördün USG de mi. Eğer ovulasyon testindeyse o yanıltıcı oluyor. Bu arada yumurtanın çatlamasından bahsediyorsun dimi 😁 2 gün arayla değer artışı çok güzel. Bugün de verseydin keşke artış düzenli mi seyrediyor anlasilirdi. Hayırlı olsun umarım tutunur bebeğin ve sağlıkla kucağına alırsın 🙏

Uyarı demeyelim, kafayı birde buna takmama diyelim 😂 zira 3. Doğumumda ilk kez böyle bişey deneyimledim de 🥲🥲
Zaten normal doguracaklarin hepsi söyle hadi çok merak ettik diyor, e bazılarımız da sezaryen olacak zaten bizde hiç sorun yok. Hadi söyle de catlamayalim daha fazla 😁

Tebrikler hamilesiniz inşallah tutunur bebişiniz size

Akıntı gibi değildi, kırmızı ya da bariz pembe de degildi, sanki terlemisim gibi ıslaklık vardı sadece seffafa yakın ama çok hafif pudra rengi gibiydi
Benim de oyleydi canim ama hala dogum başlayıp etmedi bilmiyorum artık nişan miydi neydiyse

X