2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Benim de oyleydi canim ama hala dogum başlayıp etmedi bilmiyorum artık nişan miydi neydiyse
Senin de baya su gibi miydi yani böyle akışkan akıntı filan değil sümüksü diyorlar ya öyle değildi. Bariz su ama rengi biraz pudraya dönük. Çamaşırın tamamı da değil sadece ağ kısmında ıslaklık vardi

Senin de baya su gibi miydi yani böyle akışkan akıntı filan değil sümüksü diyorlar ya öyle değildi. Bariz su ama rengi biraz pudraya dönük. Çamaşırın tamamı da değil sadece ağ kısmında ıslaklık vardi
Şu gibiydi hiç sumuksu değildi ya. Ama kanama vs de yoktu acilmada yoktu. Doktor belki girise yakın kilcal damarlarin da bazen böyle ufak kanama yaptığını söyledi belki senin de o dur

Emilyn bişey anlatacakmis doğum hikayesiyle alakalı ama herkesin doğurmasını bekliyor, bizler de bekleme anlat korkmayiz diyoruz 😁
Siz sezeryan yapicaksinz tabi korkamzsiniz hayır ben korkarim hatta şimdiden seziyorum korkutucu birşey olduğunu da dusunmemeye çalışıyorum🤣🤣 anlatma emilyinpariss emilyinpariss lütfen aşko lütfenn 🤣🤣🤣

Şu gibiydi hiç sumuksu değildi ya. Ama kanama vs de yoktu acilmada yoktu. Doktor belki girise yakın kilcal damarlarin da bazen böyle ufak kanama yaptığını söyledi belki senin de o dur
Öyle olabilir doğru, biraz evi toparlayıp dedim eğil kalk yaptım o esnada biraz baskı oldu alt tarafımda. Belki rahim ağzında kilcal damarlarda kanama olmuştur, o da çok az olduysa pudra rengi gelmiştir

Siz sezeryan yapicaksinz tabi korkamzsiniz hayır ben korkarim hatta şimdiden seziyorum korkutucu birşey olduğunu da dusunmemeye çalışıyorum🤣🤣 anlatma emilyinpariss emilyinpariss lütfen aşko lütfenn 🤣🤣🤣
Peki anlatmasin o zaman korkma sakin, ben normal doguracaklarin hepsinin anlat hadi dediğini sandım sen dikkatimden kacmissin demekki. Hepimiz son dogurani beklicez mecbur 😁

Catlamayi nerde gördün USG de mi. Eğer ovulasyon testindeyse o yanıltıcı oluyor. Bu arada yumurtanın çatlamasından bahsediyorsun dimi 😁 2 gün arayla değer artışı çok güzel. Bugün de verseydin keşke artış düzenli mi seyrediyor anlasilirdi. Hayırlı olsun umarım tutunur bebeğin ve sağlıkla kucağına alırsın 🙏
Evet evet yumurtanın çatlamasından bahsediyorum. Çünkü ben o ay hiç çatlama görmedim reglime 5 gün vardı o gün yumurtlama ertesi günde çatlama gördüm.

Evet evet yumurtanın çatlamasından bahsediyorum. Çünkü ben o ay hiç çatlama görmedim reglime 5 gün vardı o gün yumurtlama ertesi günde çatlama gördüm.
Nerde gördün peki bunu. Yani regliye 5 gün kala çatlama olabilir onda sorun yok ama bu durumda adet gecikmenden en az 8-10 gün sonra silik çizgi çıkar. O zaman geç döllenme olmuş denir de yumurta ve catlamayi nerde gördüğünü merak ettim

İki gün susuz kalınca bişey olmuyor o zaman, panik yapmaya gerek yok yani, biraz rahatladım şimdi, amniyon sıvısı mi bilmiyorum degildir herhalde ama öyleyse de yarın pazar ya pazartesiye kadar dayanması lazim
Azıcık birşey geldiyse birşey olmaz inşallah canım dediğin gibi hep haftasonuna denk gelir bu can skici haller haftaici olsa hemen gidersin doktoruna normalde olucak işte, ben suyum fln gelse sezeryan olacağım için direk alır beklemez ztn hrlde özel olunca haftasonuna aliolar die biliorum bende 36 oldum bakalım 🙈

Nerde gördün peki bunu. Yani regliye 5 gün kala çatlama olabilir onda sorun yok ama bu durumda adet gecikmenden en az 8-10 gün sonra silik çizgi çıkar. O zaman geç döllenme olmuş denir de yumurta ve catlamayi nerde gördüğünü merak ettim
Ovülasyon testinde gördüm. Zaten adet gecikmemin 10. Günü gördüm silik çizgiyi

Peki anlatmasin o zaman korkma sakin, ben normal doguracaklarin hepsinin anlat hadi dediğini sandım sen dikkatimden kacmissin demekki. Hepimiz son dogurani beklicez mecbur 😁
Özelden size anlatsin da ben zaten bi fenayim en sonunda doguramayip kalıcam ortada korkudan 🤣

Azıcık birşey geldiyse birşey olmaz inşallah canım dediğin gibi hep haftasonuna denk gelir bu can skici haller haftaici olsa hemen gidersin doktoruna normalde olucak işte, ben suyum fln gelse sezeryan olacağım için direk alır beklemez ztn hrlde özel olunca haftasonuna aliolar die biliorum bende 36 oldum bakalım 🙈
Ben de sezaryen olucam ama ben kendi doktorum yapsın istiyorum, başka doktora ameliyat olmak istemem son dakika. O yüzden haftaici haftasonu farketmiyor her türlü sezaryen yaparlar da doktorum ha dediginde gelebilecek mi onu bilmiyoruz. Gündüz ve haftaici olsa içim rahat olur en azından.

Özelden size anlatsin da ben zaten bi fenayim en sonunda doguramayip kalıcam ortada korkudan 🤣
Kötü düşünmeyi grupça yasaklamıştık kaçırdın galiba, doguramicam, suni sancı alicam, vakti geçecek gibi söylemler zinhar yasak, en kısa sürede şıp diye doğurup gelecem, en kolay ben doğuracam, yakında doguracam gibi söylemler lugatimiza girecek 🥰

Benim ilk gebeligim kızlar şu anlık normal gözüküyor çatı muayenesi vs hiçbir şey olmadım nst girmek dışında.. artık ne şekilde gelecek nasıl gelecek ne zMan gelir öyle cahilce bekliyorum o yüzden korku panik yapmıyorum 🤣
Tercihen mi çatı muayenesi olmadınız ? Doktorunuz mu onermedi ?

X