2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Yok olmuyormuş bugün baya video izledim dr diyor ki kordondan besleniyor o yüzden sorun olmaz ama zaman geçtikçe vajinadan mikrop kapma olasılığı artıyormuş o yüzden beklemeden hastaneye gidin diyorlar.
Enfeksiyon riskini biliyorum, kardesim susuz kaldığı için enfeksiyon kapmisti bı de erken doğmuştu 1 aya yakın kuvozde kalmıştı, hatta o zaman bakırköy çocuk hastanesine sevkedilmisti ağır olduğu için. Tabi 27 sene öncesi, simdi susuz kalsa anlaşılır sık sık kontrole gidiyoruz

Merhaba siz sağmaya kaçıncı gün başladınız acaba ve ne zaman gelmeye başladı süt hızlı bir şekilde? Ben hastaneye pompa götürmeye düşünmüyordum acaba götürüp hemen başlamak mı lazım…ilk günlerdeki kolostrum hem pompaya gelmiyor hem de çok tahriş olur göğüs uçları demişlerdi
ben 27 aralık gecesi doğum yaptım ertesi gün başladım. Bende hastaneye götürmemiştim ama hiç bir damla bile süt yoktu. Valla sağım yaparken acıdı ne yalan söyleyim ama ben göğsü tetiklesin diye sağım yaptım . 3. gün gelmeye başladı

Kızlar çamaşırım ıslaktı baktım akıntı değil de yine su gibi ıslanmış ama rengi pembeye yakın, nasıl desem çok açık pudra rengi gibi. Başına gelen var mı. Amniyon sıvısı ne renk geldi sizde
benim pembeden kırmızıya dönük ama parlak bir suydu

ben 27 aralık gecesi doğum yaptım ertesi gün başladım. Bende hastaneye götürmemiştim ama hiç bir damla bile süt yoktu. Valla sağım yaparken acıdı ne yalan söyleyim ama ben göğsü tetiklesin diye sağım yaptım . 3. gün gelmeye başladı
Benim ilk doğumumda hastanede göğsümü sıkınca süt geliyordu hemşireler süt var demişti ama bebeğe yetmemişti..pompa yapsam faydası olur muydu acaba hızlı artması için..Ben pompa yapmaya yanlış hatırlamıyorsam 4. gün başlamıştım ama çok az geliyordu bebek sürekli memedeydi

S Sariucurtma takip et cnm nişanın olabilir belki, eğer ulaşabilirsen doktoruna bilgilendir
Sık sık takip ediyorum canım bı de kasılma sayacı indirdim orada da kasılmaları not alıyorum. Şimdilik bı değişiklik yok ama teyikteyim yine de. İkinci kez olursa aricam doktorumu

Sık sık takip ediyorum canım bı de kasılma sayacı indirdim orada da kasılmaları not alıyorum. Şimdilik bı değişiklik yok ama teyikteyim yine de. İkinci kez olursa aricam doktorumu
Kasılmaların var mı şuan peki? Amniyon sıvısı bazen kasılmalarla birlikte geliyor mesela azar azar

İlk doğuranlar baya aktif grupta sonrakiler yavaştan uzaklaştınız kızlar ☺️ sizler ne zaman gireceksiniz? Biz doğurmayanlar şurada azcık kaldık. Mesaj olmadığını görünce yüzüm düşüyor 😂 Sıkılıyorum zaman da geçmiyor. Kalkıp iş te yapamıyorum artık belim bacaklarım ağrıyor. Biz de doğursak artık sağlıkla. 😀
Bebişe biberon tutarken zaman geçmiyor damla damla içtiği için anca beslenme saatlerinde girebiliyorum bende dediğin gibi bende sıkılıyorum yeni yazılan bişey olmayınca doğurunda gelin artık 😂

Kızlar çamaşırım ıslaktı baktım akıntı değil de yine su gibi ıslanmış ama rengi pembeye yakın, nasıl desem çok açık pudra rengi gibi. Başına gelen var mı. Amniyon sıvısı ne renk geldi sizde
Canım benimki şeffaftı. 3 kez 10-15 saniye aralıklarla aktı bitti. hastaneye gittik ve kontrolden sonra da akmaya başladı o kanlıydı.

Cok teşekkür ederim sizde de peki oldu mu hıc ışık çakması, ışığın yansıması gibi bişi oluyor gözde sanki ? Tam olarak tarif edemiyorum ama cok degısık bir sey . 5-10 dk sürüp gectı bende. Bir kez daha tekrarlanırsa gideceğim doktora.
Şeffaf uçuşan sinek gibi şeyler oluyor bende ama tansiyonum normal çıkıyor sebebini bilemedim

Kan yok ama renk şeffaf değil. Enfeksiyon mu oldum acaba dedim. Amniyon olsa ara ara gelmeye devam ederdi sanki
Baktım biraz netten de Kesede yırtık az olursa su az gelirmiş. Devemı gelmeyebilirmiş. Bi arkadaş yazmıştı alıntılayamadım kasılma oldukça gelir, kasılma bitince dururmuş bazen de.
Takipte kal, yapacak şimdilik bişi yok sanırım.

X