2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Yok deliğine dokunmayın dedi akıntısı vardı yaktı dün aslında deliğine dokunmadan yapabilirim
evet evet, biz de hiç dokunmuyorduk onu söylemişti zaten. şöyle yanından köşesinden :) göbek düşünce daha rahat rahat yapılıyor hepsi. Tabi sizin düştüğü halde hassasiyet varmış, inşallah o da toparlanır hemencecik.

İnşallah katater takıp damar yolunu oradan açmışlar ondan olabilir belki

Bu akşam bizim de yeni yil yemeğimiz var okuldaki arkadaşlarla. Sırf topuklu giymeye cesaret edemedigim için yine postallarimi giyip gidicem. Onları da iki sene önce yanlış numara sipariş etmiştim, büyük almışım, iade ile uğraşmak zor gelmişti, Allah'ın işi işte, bı tek onlar ayağıma oluyor şuan. Haliyle bı tayt bı kazak giyip gidicem yılbaşı eğlencesine, elbise almıştım halbuki ama altına hiç bir ayakkabimi giyemiyorum. Kulkedisinin üvey kardeşleri gibi anca basparmagim giriyor ayakkabilara

Bugün arkadas göbeğini masanın üstüne kaldırıp koysan biraz dinlendirmez mi seni acaba dedi, gül gül öldük bunu ciddi söyledi çünkü
Ahahahaha bunu ben nasıl düşünemedim yaaaaa bide doktor bana çömelme hareketleri yap diyor yapamıyorum ki öne düşüyorum yada göbeğim yere değiyor

Ahahahaha bunu ben nasıl düşünemedim yaaaaa bide doktor bana çömelme hareketleri yap diyor yapamıyorum ki öne düşüyorum yada göbeğim yere değiyor
Ben de mecburi her sabah comeliyorum oğlumun ayakkabılarını giydirirken, 6 yaşında oldu hâlâ sabahları ayakkabılarını bana giydiriyor. Bebekliginde uyumadigi için beni ağlatan çocuk okula başlayınca uyanamaz hale geldi, sabahları gözleri kapalı hazırlıyoruz okula. Gerçi kör karanlıkta benim de uykum açılmıyor. Ama eğil kalk sürekli, her sabah birazdan doğuracam galiba diyorum

Valla ben neler yaptım doğurmadım her gün ördek yürüyüşleri sporlar çömelmeler yok gelmeyince gelmiyor artık saldım bıraktım ipin ucunu ayyy ben ne manalar buldum ne Aslı konuşmalar yaptım nasıl bi çocuk çıkacak çok merak ediyorum Allah yardımcım olsun

Vakti gelince doğar, geç olsun güç olmasın

Aman olsun hamişlere özgürlük, her şekilde insan içine çıkabilmeliyiz şimdiden iyi eğlenceleer

Yaa ciddi misin. Hemen iyileşirsin inşallah senin bana göre daha vaktin var. Doğuma kadar geçip biter üzme kendini
Boğaz kulak ağrısı, öksürük, burun akıntısı da başladı bakalım geçer inşallah kısa sürede. Bugün işten dönerken vajina da bir baskı hissettim sanki koyu kıvamlı birşey geliyor gibi. Kendimce kurdum bu nişan mı şimdi, doğum başlarsa ne yaparım çantaya bebeğin eşyalarını yerleştirememiştim henüz, yatılı misafir, adamın hastalığı ev ile de ilgilenemedim heryer heryerde nasıl bir telaşla kendimi eve attım ama az bi normal beyazımsı akıntıymış her zamanki gibi..

Ben daha ödemlenmedim, genelde ameliyat sonrası çok ödemli oluyorum. Hatta bence 38 haftamda ödemlenebilirim Şu son bir buçuk haftamı sağ Salim atlatırsam oldu bu iş
İşte bende tam bu hafta oldu şişkinlik. 37+5 dik bugün. Ayaklarım falan davul gibi oldu tüm ayakkabılarım yine oluyor ama acı verici

Çok kötü deneyimler yaşamışsın. Bazı doktorlar okumuşlar ama insan olamamışlar ya. Benim de ilk doğumuma giren kadın doktorumla alakalı kötü anım var. Burda başkalarını etkilememek adına yazmadım. Doğum sırasında ıkınmayı beceremedim bana yatarken sefa sürerken iyiydi şimdi ne diye bağırıyorsun bağırıp durma başımı şişirdin dedi. Bana ıkınmayı anlatmadı bile. Ortopedi drum erkek doç ve hocasııyla yaptı prof her ameliyatımı. Allah var ya ben profesörüm demiyor adam. İnsanlara nasıl nezaketle yaklaşıyor. Senin dr gibi o da.

Yani kadın doktorda kendimi daha rahat hissediyordum, hazırlıksız yakalansam bile doktora hocam hazırlıksızım demek kolay oluyor kendisinden bileceği için ama erkek olunca onu bile söylemek güç gelir bana hiç diyemem heralde öyle o yüzden hep hazırlıklı gittim. Ama erkek doktorların çok daha rahat doğum yaptırdığını duyduğum için bu defa şansımı erkekten yana denedim

Bende pazar günü ablamla anlaştım anneme gideceğim, son bir pazar kahvaltısı istedim. Birde gün menüsü kısırlar falan herkese bi görev verdim o günü de doğurmadan atlatırsak sonra ben tamamım 00.00 dan itibaren istediği an gelebilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…