Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Benim canım sürekli domates salça soslu yoğurtlu makarna istiyor yani her gün yesem sıkılmayacak gibi bir istekteyim. 😂😂 ama tabi ara ara yapıyor ve yiyorum yoksa 100 kilo olurum makarna makarna makarna😂
bu gebeliğimde ben de makarnacı tostçu ve börekçi poğaçacı oldum😃 normalde makarna ehh ayda bir yesem olur ama her hafta yapıyorum artık can bu can çekiyo 😂

Selam kızlar ay ben bugün çok kötü bir ağrıyla uyandım resmen kemiklerim ağrıyor sızlıyor ayağa kalkamadım tüm gün yattım bir şey yiyemedim grip mi oldum hamilelik ağrısı mı onu da anlamadım burnum falan tıkalı da değil ama sanırım hasta oluyorum doktor idrar kültürü ver demişti oraya bile gidemedim 🤦🏻‍♀️ Eşim hastaneye götüreyim diyor gitmeye mecalim bile yok napsam bilemedim ama etrafımda öğrenciler falan hatta arkadaşlarım falan hep hastaydı 😕

Selam kızlar ay ben bugün çok kötü bir ağrıyla uyandım resmen kemiklerim ağrıyor sızlıyor ayağa kalkamadım tüm gün yattım bir şey yiyemedim grip mi oldum hamilelik ağrısı mı onu da anlamadım burnum falan tıkalı da değil ama sanırım hasta oluyorum doktor idrar kültürü ver demişti oraya bile gidemedim 🤦🏻‍♀️ Eşim hastaneye götüreyim diyor gitmeye mecalim bile yok napsam bilemedim ama etrafımda öğrenciler falan hatta arkadaşlarım falan hep hastaydı 😕
ay bu halsizlik bana koronayı anımsattı canım inşallah olmazsın. ben en son nöyle olduğumda korona olmuşum

Kizlar grip oldum fena bademciklerim aman dikkat salgin var
Geçmiş olsun canımm :KK43:
gayet makul bir istek olmuş tebrikler arkadaşım😂 peki ya ben zavallının canı ne çekti de üşenmeden hasta halimle yaptım : arnavut böreği😂
Yaaa sen de arnavut muydun 😍😍😍 güzel böööörek icat etmişiz🥰
Kızlar bugün hafif kasık ağrı gibi sancılarım var. Çok olmuyordu ama uzun süre aynı pozisyonda durdum bugün bir işim vardı ondan kaynaklı mı oldu acaba diyorum. Normaldir dimi? Hadi rahatlatma seansı başlasın🤭
Bugün ben de evde iş yaptım ama dediğin gibi ağrılarım oldu yatıp uyumuşum. Ya bu 2. Trimester da enerjik olmıcak mıydıkkkkk
Yaa geçmiş olsun canımmm. Ben de geçen olcak gibi oldum gene sirkeli suyla gargara yaptıım iyi geldi

ay bu halsizlik bana koronayı anımsattı canım inşallah olmazsın. ben en son nöyle olduğumda korona olmuşum
Ay okulda birinde koronaymış öyle sadece 5 dk ayak üstü konuşmam olmuştu sonra rapor aldığını öğrendim olabilir mi ya benim de aklımdan çıkmıyor ama magnezyum vitamini de kullanmıyorum o yüzden ona bağlamıştım bir de ben hiç korona olmadım inşallah öyle bir şey değildir 🤦🏻‍♀️

Bugün ben de evde iş yaptım ama dediğin gibi ağrılarım oldu yatıp uyumuşum. Ya bu 2. Trimester da enerjik olmıcak mıydıkkkkk

Yaa geçmiş olsun canımmm. Ben de geçen olcak gibi oldum gene sirkeli suyla gargara yaptıım iyi geldi
Sağol canım denerim

Ya aslında iyiydim okulda falan resmen at koşturuyorum 😂 bugün evde oturduğum yerden iş yaptım okul plan programı farkında olmadan aynı pozisyonda kalmışım ondan oldu diye düşünüyorum dinlenince geçer inşallah 😅

Öğretmenlerin kaderi. Bir çocuk hasta olsun hepimiz hasta oluyoruz. Geçen hafta aynı durumdaydım canım çocuklardan bulaşmıştı. Grip oldum ama şükür ateşlenmedim. Hala etkileri sürüyor ama. Ateşlenmezsin inşallah takipte kal ateş olayı önemli inşallah hafif atlatırsın çok geçmiş olsun canım 🤲🏻

Öğretmenlerin kaderi. Bir çocuk hasta olsun hepimiz hasta oluyoruz. Geçen hafta aynı durumdaydım canım çocuklardan bulaşmıştı. Grip oldum ama şükür ateşlenmedim. Hala etkileri sürüyor ama. Ateşlenmezsin inşallah takipte kal ateş olayı önemli inşallah hafif atlatırsın çok geçmiş olsun canım 🤲🏻
Sağol canım keşle maske taksaydım dedim 🤦🏻‍♀️ İnşallah benim de ateşsiz geçer şuan yok ama kemiklerim fena ağrıyor sızlıyor 🙏🏻 benimkiler liseli keyfen devamsızlık yaparlar hastayken okula gelirler 🤦🏻‍♀️🤣

yok değilim arnavut canımm ama böreğine bayılırım çok da güzel yaparım 😬😬

Ay okulda birinde koronaymış öyle sadece 5 dk ayak üstü konuşmam olmuştu sonra rapor aldığını öğrendim olabilir mi ya benim de aklımdan çıkmıyor ama magnezyum vitamini de kullanmıyorum o yüzden ona bağlamıştım bir de ben hiç korona olmadım inşallah öyle bir şey değildir 🤦🏻‍♀️
ya insan korona olduğunu anlıyor çünkü daha önce hiç olmayan şeyler oluyo vücudunda baya belli ediyo kendini, ben de eşim de bu korona değilse ne dedik ve hep korona çıktı

Herkese selam 🙋🏻‍♀️ ben kasım ayına kadar aklıma gelenleri not edip yavaş yavaş alacaklarımı indirimde yakalayıp aldım. Kasım indirimlerinde de kıyafet, bebek arabası vs. ve aklıma gelen eksik bir şey varsa indirimde kapıp almayı düşünüyorum. Buraya da ekleyeyim belki size de fikir olur 🌸
IMG_8078.jpeg
IMG_8081.jpeg

Son düzenleme:
Kızlar 17+2 olduk biz ama hâlâ bebişi hissetmiyorum. Arada bir şey hisseder gibi oluyorum ama bağırsak hareketi gibi daha çok. 16. Hafta kontrolünde dr artık hissetme başlayabilirsin bu aydan sonra demişti. Yengem de geçen gün hiç mi hissetmiyorsun ben ikisinde de hissediyordum 4. ayda dedi. 🤷‍♀️Hafif göbek var kilolu hamile kaldım, onunla mı alakalı acaba hissetmiyor oluşum🤦🏼‍♀️sizlerde nasıl durumlar
Yani var ya herkes alim herkes dr mübarek.. Canım sen takılma insanların ne dediğine kesinlikle, her gebelik kendine has öncelikle bunu bil 🥰 ben geçen hafta muayeneye gittiğimde 16+2 haftalıktım, dr bu haftalardan sonra hissetmeye başlayabilirsin hareketleri ama 24. Haftaya kadar da hissetmezsen korkma dedi. Kiloyla alakası olduğunu sanmıyorum ben de zayıfım çünkü, şu an plesanta bebekten daha büyük olduğu için hareketler içerde kalıyor. Bebek plasentadan büyük olmaya başladığında artık uterus duvarına dokunacak ve biz hareketleri hissedeceğiz. Belki de hareket ediyor biz ayırt edemiyor, bağırsak hareketleri sanıyoruz. 🥰🥰

Ya aslında iyiydim okulda falan resmen at koşturuyorum 😂 bugün evde oturduğum yerden iş yaptım okul plan programı farkında olmadan aynı pozisyonda kalmışım ondan oldu diye düşünüyorum dinlenince geçer inşallah 😅
Ya yemek yiyince gene enerji geldim bikaç iş yaptım duramıyorum resmen 🤣🤣
Ben de hamile olduğumu öğrendiğim andan itibaren kız hissediyorum:KK48::KK54: ama hayırlısı sağlıklısı bakalım🙈
Bence de senin kız, kız hissediyorum
Bende en bastan beri kiz hissediyordum ama erkekmiş 😀 eşiniz ne hissediyor genelde babalarin tahmini tutuyor😆
Kesinlikle bu çok doğru yaa sanki onların içinde bebek🙄🙄🙄
Herkese selam 🙋🏻‍♀️ ben kasım ayına kadar aklıma gelenleri not edip yavaş yavaş alacaklarımı indirimde yakalayıp aldım. Kasım indirimlerinde de kıyafet, bebek arabası vs. ve aklıma gelen eksik bir şey varsa indirimde kapıp almayı düşünüyorum. Buraya da ekleyeyim belki size de fikir olur 🌸Eki Görüntüle 3484642 Eki Görüntüle 3484643
Maşallah yaa bitirmişsinizzzz 😍 ben anca 1 hastane çıkışı ve anne bebek çantası aldım 😅

X