2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ben de ilk tüp bebek denememizde embriyolarımız 5. güne gelemeyince sormuştum neden olabilir, bir sonraki deneme için bir öneriniz olur mu yapılabilecek diye, süreç boyunca rahat anlayışlı olan doktorum ne bilelim sizin yumurtalarınız demişti o içime çok oturmuştu. Sonrasında gittiğim bir başka doktorsa vajinal ultrason sırasında hafifçe dizime dokunmuştu, bacaklarımı açmaya yeltendim ben de az daha, adam probu çeviremiyor herhalde diye, yok kızım rahat ol titriyorsun kasma kendini herşey yolında demişti, o özen ne kadar güven vermişti yakınım biri elini omzuma koyup üzülme demiş gibi..

Ayy alemsiniz. Ben de bugün bir dersimde çocukları bahçeye çıkardım voleybol oynadılar. Bi cesaret girdim oyuna 4 - 5 kez topa vurdum vay be dedim hala dengede durabiliyorum aniden bi adım atabiliyorum düşmüyorum.. Bunun için kendimi kutlayacağım hiç aklıma gelmezdi.

Senin çocuğun şubata sarkması için artık dişlenmesi lazım anne karnında 2 cm açıklığın varmış 4 cm den sonrası durmuyor kalmış 2 cm. Geçen hafta 1 cm idi. Haftada 1 cm açılıyorsun diye düşünsek 2 haftan var. Ama bence sen bu süreci hızlandırırsın

Kızlarrrrrrr benim iç çamaşırıma az bi kahverengi lekelenme olmuş ayyyy doğuruyor muyumdur
Yaa hahaha öz önce sana cevap vermiştim hadi gözün aydın eli kulağında geldi geliyor seninki alttan muayene olmuştun demi? Oda yapabilir biraz daha takip et bakalım sen

Yaa hahaha öz önce sana cevap vermiştim hadi gözün aydın eli kulağında geldi geliyor seninki alttan muayene olmuştun demi? Oda yapabilir biraz daha takip et bakalım sen
Ahahahaha ay vallahi başarıyorum galibaaaaa suyum falan yok sancımda yok gibi ama aşırı heyecan yaptım yaaaaaaaa doktor doğurmazsın dedikten sonra doğurmaya gidersem ay ne gülerim ne gülerim

İnsanlık ve vicdan hem yapı ile alakalı hem de ailenin kazandırdiklari ile alakalı canım.

Neggggg kaç haftalık senin canım? Sancı şu gelmesi filan var mı?
37+5 benim ay bilemiyorum aşırı heyecanlıyım şu anda başladım ördek yürüyüşlerine ama sancım yok suyum falanda yok bu sancı filmlerde hemen çığlık attırıyor öyle mi olacak yavaş yavaş mı geliyor ayyyy çookkk heyecanlıyımmmmmm

Eklentiler

• 1703778349035.png
    215,6 KB · Görüntüleme: 18
Ahahahaha ay vallahi başarıyorum galibaaaaa suyum falan yok sancımda yok gibi ama aşırı heyecan yaptım yaaaaaaaa doktor doğurmazsın dedikten sonra doğurmaya gidersem ay ne gülerim ne gülerim
Bende hikaye bitmediği için 27 yaşıma dede korkut hikayeleri kadar hikaye sığdırdım diyebilirim
İlk doğumumda 38+1 de çatı muayenesi yaptı doktor açılma, yumuşama yok nst de sancı da yok bi 10 gün daha durur gibi dedi. Eve geldim nişanım geldi gecesine suyum geldi. 38+2 de doğum oldu

Ahahahaa bi hevesleniyorum sen böyle anlatınca sonra bakıyorum ne gelen var ne giden

Dün benim de siradışı baskı olmaya başlayınca ilk aklıma gelen ev oldu. Haftasonu ablam gelcek bakalım. dip koşe yapar sağolsun. Haliları yıkamaya verdik. Koltukları ve camları falan silcek. Biraz rahatlar içim o zaman.

Allah oylelerınin eline düşürmesin. Halbuki yaptikları küçük bir incelikte ne kadar dua alacaklarını bilseler. Ama sen onlar için öğle yemeğinden önce halledilmesi gereken bir işsin sadece malesef. istisnalardan Allah razı olsun

Kadın doğum etik işi gerçekten. Etik yoksunu insanlara denk gelince böyle şeyler yaşanıyor malesef.
zaten bu konuda kültürel olarak tabulara sahipken bir de böyle insanlara denk gelince daha da travmatik oluyor.

Keşke yargılar cümleler kurmasalar kimseye. Bu işin içinden biri olarak kendim için jinekoloji polikliniğine gideceğim zaman bin kere düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…