2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
O nasıl bir üsluptur ya yatarken sefa sürerken aynısını annem benim doğumumda yaşamış çok acı gerçekten daha argosunu söylemişler hatta

Kızlar ben sabah 9:00da doğuma gireceğim yarın 38+0 oluyoruz, birkaç gündür sancilarda çıkmaya başladı nst de.
Hamileliğimin başından bu yana dipçik gibi olup son 2 aydır tansiyon, son bir haftadır da 20 kadının doğum sancısına bedel ağrılı diş apsesi yasayarak hamileliğim sonlanıp inşallah yarın sağlığıyla bebeğimi kucağıma alır size güzel haberlerle dönerim.
Dün geceyi yüksek tansiyondan dolayı yine acilde geçirdiğim için uykusuz kaldım hemen uyuyacağım, sabaha dinç bir şekilde dinlenmiş olarak gitmek istiyorum.
Hepinize güzel dilekleriniz için şimdiden teşekkürler

Ay sen pandemide mi doğum yaptın Maske deyince bile nefesim daralıyor. İnşallah doya doya nefes alıp ciğerlerimiz açık şekilde doğum yaparız

Yaa ay hadi sağlıkla kavuşun inşallah. Çok şükür ki 38 e gelmişsiniz öyle yada böyle. Kendini iyi hissedince bize de haber ver muhakkak, ağrısız sızısız kolay bi doğum olur inşallah

Vakitli gelecekler inşallah o beyaz akıntı normalmiş bende de baya var bugünlerde. Sanırım doğuma hazırlıyor vücut kendini

Seninki zaten çok farklı çok güzel dinledikçe benim doğumum da senin öncekiler gibi olacak diyorum

Hayırlısıyla sağlıkla gelsin inşallah.

Pompalar pek süt çıkarmıyor canım pompadan çıkan süte takılma. Ben bi ara sağıyordum 20 ml anca çıkıyordu ama çocuk 1 kg dan fazla kilo alıyordu aylık. Memelerimden hiç süt sızmadı, hiç göğüs pedi kullanmadım. Hiç ıslanmadım da.. ama hep sütüm vardı ve gayet yetiyordu bi damla mama vermedim. Göğüsten süt sızması göğüs ucunun kas yapısıyla alakalı. Göğsünden süt sızan bol sütlü demek değil anlayacağın. Moral en önemlisi bu konuda. Emzirdikçe gelir gelmiyor sanıp emzirmeyi bırakmaman lazım.

Bu hamileliğimde ben olmadım 5 yıl koruyuculuğu var dedi aile hekimi ve kadın doğumcu oğlum 2.5 yaşında
Evet koruyuculuğu var benimde şöyle oldu, kızımda sonra oğlumda ard arda olduğum için bunda da oldum. Dediler ki seneye bir doz daha olursan bir daha 10 yıl korur tüm dozları tamamlamış oluyorsun 10 sene kafan rahat olur. O yüzden seneye bir doz daha yaptırıp tetanoz olayını 10 sene kapatıyorum

Ay sen pandemide mi doğum yaptın Maske deyince bile nefesim daralıyor. İnşallah doya doya nefes alıp ciğerlerimiz açık şekilde doğum yaparız
Evet ya 2020 lanet sene, yazın azıcık hafiflemişti allahtan ama yine de bilinmezlik çok fazlaydı. Gerçekten benim de hala düşündükçe için daralıyor amin amiin

Kızlarrrrrrr benim iç çamaşırıma az bi kahverengi lekelenme olmuş ayyyy doğuruyor muyumdur
Amaniiiinn nişan gelmiş sanki :)) benim 3 gün sonra doğum olmuştu ama açıklık da varmış vala her an her şeyi bekliyoruz o zaman senden yaa bu arada çok yakın arkadaşımın sancıları bel ve aşağısında uyuşma, karıncalanma şeklinde gelmişti ilk ve tek onda duydum bunu, nolur nolmaz bunu da bilelim diye yazıyorum
Neey 27 mi amanın baya gençmişsin yaa ben burda herkesi kendimle yaşıt sanıyorum bir 90’lı olarak niyeyse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…