Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar dün akşam kayınpederim beyin kanaması geçirdi yoğunbakıma alındı. Eşim apar topar İstanbul'a gitti. Kasık ağrım vardı ama dünden beri daha belirgin ve sağ tarafta, yumurtlama ağrısı gibi tehlikeli olabilir mi, üzüntü ve strese bağlı geçici midir acaba 14+6 bugün. Neye üzüleceğimi şaşırdım ya
Canım çok geçmiş olsun 🥹 kasık ağrısı bende de oluyor bugün gittim doktora normal dedi bana hiç normal gelmiyor bazen sadece sağ tarafta benimde ama normal diyolar.

Yaa canımm çok seviiindiiim 🥰

Ben de masa başı çalışıyorum. İlk 13-14 hafta da temizlik yapınca ki koltuk yıkama falan değil rutin işler. Kalçama aşırı sancı giriyordu. Amaaaan dedim bebeğimden ve benden önemli değil saldım gitti. Şimdi daha iyiyim, çok ağır olmamak kaydıyla ufak ufak yapıyorum. ( Benim plesanta aşağıda) En kötü birini tutarız dedik.

Allah şifa versin inşallah canımm 🙏🙏 üzüntü insanı çok etkiliyor inan ama doktoruna da danış gene de
Bizde birini tutarız dedik artık napalim. Benimde aşırı kalcam belim ağrıyor ayakta çok duramıyorum ikinci hamileliğim oğlum 10 yaşında 32 haftalık doğdu erken doğdu yani doktor risk var erken doğum yapabilirsin dedi yani ne bileyim gerçekten çocuklu ev akraba yok etrafimizda eşim elinden geleni yapıyor ama biyere kadar offff Allah'ım geçsin bitsin sağlıkla inşallah

benim kurtarıcım canım. önermemelerine anlam veremiyorum çünkü mecbur yani o burnun açılması gerek çocuk nefes alamazsa ne uyuyabilir ne de beslenebilir. bunu kullandıktan sonra diğerleri hiç bişeymiş oluyor insan 😊
Senin tavsiyeni sipariş verdim şimdi teşekkürler 🌸😊

Ya ben de nereden başlasam bilemedim o kadar çok eksik var ki böyle bakınca 🥺 eşime gösterdim bunalıma girdi kulaklık taktı müzik dinliyor şuan😅
Ben benimkine henüz göstermedim yazık şimdiden bunalıma girmesin 🤣🤣🤣
Bizde birini tutarız dedik artık napalim. Benimde aşırı kalcam belim ağrıyor ayakta çok duramıyorum ikinci hamileliğim oğlum 10 yaşında 32 haftalık doğdu erken doğdu yani doktor risk var erken doğum yapabilirsin dedi yani ne bileyim gerçekten çocuklu ev akraba yok etrafimizda eşim elinden geleni yapıyor ama biyere kadar offff Allah'ım geçsin bitsin sağlıkla inşallah
Allah yardımcınız olsun 🙏 neyse ki diğer çocuk büyümüş bari. 🥰

benim kurtarıcım canım. önermemelerine anlam veremiyorum çünkü mecbur yani o burnun açılması gerek çocuk nefes alamazsa ne uyuyabilir ne de beslenebilir. bunu kullandıktan sonra diğerleri hiç bişeymiş oluyor insan 😊
Yaa söylediğin markayı favorilere aldım yedek olarak alırım mutlakaaa 🥰

X