2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Bana da doktorum tek doz yeterli dedi. İkinci dozu olmadım. İlk gebelik mi

Merhaba canım ben 2 doz oldum cünkü bir önceki hamileliğinin üzerinden 10 yıl gecmiş dedi ve saglık ocagı 2 doz vurdu bir sorun yok şimdilik

İkimizde dönüp kaldık ben zaten ağlıyordum ama eşim mosmor kaldı ne cevap verebildi ne tepki verebildi ciddi manada oda şok geçirdi çünkü.

Valla bende çok büyük yanlış yaptığımı anladım da iş işten geçmişti artık, birde araba kullandım o halde. Bacaklar yetişmiyor pedallara göbek araya giriyo. Direksiyona çarpıyo. Ay Allahım dedim biri görse şu halimi gülmekten ölür heralde derken ablam beni evden al diye aradığı için o gördü bence en aciz zamanlardayız ya dışardan komik ama yaşayan anneye aciz

Hiç kullanmadım bu zamana kadar bu değerse hiç bakılmamış kontrolümde ilk bunu sorcm korkuttu beni çok
Hemen sorma şansın var mı? Kan pıhtılaşması önemli çünkü. Odasına bağlanıp sorabilir misin bugün? Ben ki herkese kontrolü bekle derim ama d dimer değeri önemli. Benim 1000 çıktığında haftalarca iğne kullanmak zorunda kalmıştım kanım sulansın diye. 400 e düşürene kadar kaç kutu kullandım. O yüzden bi
Bağlanıp sormanda yarar var

Emzirmeye çalıştıktan sonra mecbur arkasından sağdığım sütü veriyorum kilo kaybeder diye çok korkuyorum erken doğduğu için mi acaba böyle

Bakayım ona hemen internetten denerim herşeyi yeter ki emsin teşekkür ederim

Ben hep tek doz yaptırdım bi sorun yaşamadım.

Emzirmeye çalıştıktan sonra mecbur arkasından sağdığım sütü veriyorum kilo kaybeder diye çok korkuyorum erken doğduğu için mi acaba böyle
Benim oğlumda erken doğmuştu tamam çenesi biraz çabuk yoruluyordu ama emmeye başladıktan sonra kilo kaybı yaşaması öyle kolay değil, yaşamadık onu yani. Düzeltmiş olarak 38 haftaya geldi mi? 38-39 haftalık gibi emme refleksi tamamen güçlenmiş oluyor daha rahat emecektir. Arkadan takviye yapıyorsan bile sen her fırsatta memeni teklif etmeye devam et. Hep söyledim saatsiz ve süresiz. Hık dese meme gık dese meme. Memeye karşı bi bağlılık oluşturuyor ve acıkmadan sakinleşmek için bile meme istiyor sonrasında.

Gazlı bebek gazını çıkarıyorum yine de gazı var arka arkaya gaz çıkarıyor yine de karnı şiş doktor küvözde yatarken de çok gazlıydı dedi

Ben daha ödemlenmedim, genelde ameliyat sonrası çok ödemli oluyorum. Hatta bence 38 haftamda ödemlenebilirim Şu son bir buçuk haftamı sağ Salim atlatırsam oldu bu iş

Kızlar hastane için mama alan varmı? Hangi markayı neden tercih ettiniz? Ben yeni göğüs ameliyatı olmuştum, sütümün gelip, gelmeyeceği belli değil o yüzden yanımda muhakkak mama götüreceğim

Sürekli vereyim yani tamam şuan 36 haftalık olacaktık doğmasaydı düzeltilmiş haftayı bilmiyorum nasıl oluyor

çok afedersiniz ama o haaaa demek istiyorum bu nedir yaa, kesinlikle şikayetçi olunması gereken bir durum yaşamışsınız, kabus gibi gerçekten. Yani Allah her yerde iyi insanlarla karşılaştırsın hakikaten..

Konudan bağımsız, erkek doktordan utanma durumu yaşamadım ben hiç kadın doğumda, ama mesela kalp ultrasonu çektirirken baya ortada her şey, o zaman daha çok utanmıştım. Memeleri açmak çok daha zormuş onu fark ettim Ki sonra bunun kadınlar için çok daha zor olduğunu da okumuştum bir yerlerde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…