2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Zaten eğer bi doğuramayayım buraya girip olanı biteni anlatacak yüzüm olmaz sen haftalarca yok şöyle kolay böyle kolay anlat özendir milleti, sonra doğurama ay olacak iş değil Allahım yüzümü kara çıkarma amin

Evet malesef gebelikte ve emzirme döneminde gerekli takviyeler alınmazsa kadın için ileride büyük kayıplar olabiliryor

Bende de farklı bir rahatlık var. Sanırım eşimin endişeli olmasıyla alakalı. İkimiz de panik olsak ne yapardık kim bilir

Bunu duymaya ihtiyacım vardı gerçekten teşekkür ederim canım. Bence de Perşembeyi beklemeyeyim son ana kadar bir kere sadece şaşe antibiyotik kullandım.Riske atmayayım şimdi. Hemen randevu alayım. Zaten dizim de sızlıyor içimde bir korku var ya yaşadıklarımı tekrar yaşarsam diye. Önlemimi alayım.

Kızlar pizza yiyor musunuz ya Ege Akdeniz yiyorum ben ara ara vicdanımı rahatlatmam lazım şu an
Valla ben çok takılmıyorum. Herşeyi yiyorum zaten 20 kilo aldım. Sonuçta bebek kanla besleniyor. Ne bileyim bişey olmaz bence. Ama sucuk falan mideme dokunduğu için yemiyorum hiç. Bence yenmesi gerekenleri yememek daha büyük problem. Bol süt ve süt ürünü tüketiyorum. Protein ağırlıklı besleniyorum. Bakalım benim oğlan nasıl çıkacak. Kebapçı gibi doğarsa şaşırmayacağım. Haklı çocuk.

Ben de geçen kontrolde biraz küçük değil mi dediğimde babası ufak tefek sen öyle ne bekliyorsun dedi. Sustum kabullendim. Bir problem olduğunda doktorlar söylüyor. Bir de benim doktorum sakin bir kadın. Ki ben öyle tercih ediyorum. Zaten ben aşırı pimpirikliyim. Doktorum sakin olmazsa yakarız o hastaneyi beraber.

Kizlar pazar günü diş sorunu yaşadım antibiyotik almaya başladım ağrısı geçti bugün de kontrolumiz vardı tansiyonum yüksek çıktı idrara bakıldı biraz protein kaçağı var denildi takip için 24 saat kalacağım 36+1deyim yarın sonuçlara göre konuşacağız dedi perinotoloji de bakacak sanırım son aya girdim sıkıntılar başladı benim gibi başına gelen var mı acaba

Ayy dün ebeyle konuştum diye yazmıştım ya, o da diyor ilk doğumun kolay olduysa bunda ağrın olur olmaz gel daha da çabuk olur diye. Bi sevindim ha, hiç bu açıdan düşünmemiştim sen hele 3’lüyorsun pırt diye çıkıverecek Allahın izniyle hiiç tersini düşünme

Kızlar pizza yiyor musunuz ya Ege Akdeniz yiyorum ben ara ara vicdanımı rahatlatmam lazım şu an
Aa yiyorum tabi soru olarak kabul etmiyorum bunu ama sucuk salam vs tercih etmiyorum. Vala ik hamileliğimde dışardan yemeğe hasrettim, he yer kapalı covid korkusu sipariş veremiyoruz filan, ki çok severim kebap lahmacun benzeri şeyleri bu hamileliğimde dibine düştüm resmen, ofiste her öğle yemeği benden sorulur

En güzeli benim doktorum da çok Sakin, hiç öyle panik yaptırayım vs olayları yok. Yalnız tek canımı sıkan nokta, kordona dolansa fark edilir dimi diye sorduğumda kordon takibi yapmıyoruz burada, ama zaten her çocuk mutlaka kordona dolanarak doğar dedi. Diğer oğlumda boynunda 3 kat kordonla normal doğdu ama insan yinede bi korkuyor. Hareketleri biraz cılız çünkü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…