2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Yarım kundakta yıkıyor ortalığı çocuğun ağladığını bi kundakladığımda duyuyorum valla sıkıya gelemiyor kucağıma alıp uyutayım diyorum bazen ama onda da durmuyor bilemedim napıcam dört dönüyoruz evde

Ben bu diyet konusunda diyetisyenimden çok memnunum. Tamamen süt arttırımına destek verip aynı zamanda da nasıl zayıflatıyor anlamıyorum ama yapıyor Normal zamandan daha çok sütüm oluyordu diyet zamanında benim çünkü hep bol salata yazıyordu ben normalde salata yapmaya üşenirim 6 öğün yazıyor ve hepsinde karnım güzel doyuyor. Çeşiti çok fazla tutuyor. Misal 20 çeşit kahvaltı, 20 çeşit öğle menüsü, 20 çeşit akşam yemeği seçeneği sunuyor. Birde değişim listesi veriyor ordan da değişim yapıyorum diyet boyu hiç sıkılmıyorum

Fermuarlı değilde müslinle sarıyorum bazen ama yıkıyor ortalığı kucağıma alıp yatayım diyorum bazen işe yarıyor ama bazen ondan da sıkılıyor sıkıyor kendini

Fermuarlı değilde müslinle sarıyorum bazen ama yıkıyor ortalığı kucağıma alıp yatayım diyorum bazen işe yarıyor ama bazen ondan da sıkılıyor sıkıyor kendini
Bak sen şuna ya şimdiden parmağında oynatmaya başlamış sizi beyaz gürültü falan rahatlatmıyor mu?

Çok geçmiş olsun canım.Daha neler duyacağız.Hamilelik bedensel ruhsal her yönden etkiliyor. Bandaj maske tarzı bir seyle sarsan faydası olmaz mı acaba.

Nst de nasıl çıkıyor? Bana normal geliyordu ama geçen nst de yavaş dediler hareketlerine. Ama o zamana kadar her zamanki gibiydi bana göre. Çok da anlayamıyoruz demek ki.

Aman saclarına dikkat et kucağında uyuturken. Benim biri aşırı aşırı ağliyordu. Saatlerce susturamıyorduk. En son ben bir yöntem buldum. Yanağını yanağıma dayıyordum. Kolunu da boynumdan arkaya sarkıtıylrdum iyice yaklaşsın diye. O şekilde uyumaya alıştı. Ama gelgelelim ki ben yanağıma dokunduğu için sakinlestiğini zannederken o arkadan saçımı tutuyormuş meğer. Hala saç delisi. 8 yasında. Sabah uyanınca yanıma gelir. Saçımı karıştıra karıştıra uyku muyku birakmaz bende. Elinde değil çocuğun. Uykuluyken saçıma dayanamıyor. Alışmış kudurmuştan betermiş

Çok geçmiş olsun canım.Daha neler duyacağız.Hamilelik bedensel ruhsal her yönden etkiliyor. Bandaj maske tarzı bir seyle sarsan faydası olmaz mı acaba.
Sanırım kendiliğinden geçiyormuş, geçmezse çene cerrahisi tedavi ediyormuş ama sarılması filan mümkün değil, yani orası nasil sarılır ki zaten. Belki gece yatarken aparat filan takılıyordur, sabahları baya ağrı yapıyor, gün içinde biraz daha iyiyim

Nst de nasıl çıkıyor? Bana normal geliyordu ama geçen nst de yavaş dediler hareketlerine. Ama o zamana kadar her zamanki gibiydi bana göre. Çok da anlayamıyoruz demek ki.
Nst de baya hareketli çıkmıştı ama ben o zaman da pek hissetmiyordum. Sırtı dönüktü o zaman belki de o yüzdendir.

Kızlar selam 35+5deyim. Haftalardır gündüz hiç olmuyorken gece inanılmaz bir boğaz kuruluğu yaşıyorum. Neden oluyor acaba? Grip falan da değilim. Benimle aynı çileyi yaşayan var mıdır
Bende oluyor canım.Gece dilim damağım kuruyor resmen.Su içiyorum sonrası saat başı tuvalete kalkıyorum.

Çok geçmiş olsun canım.Bir an önce atlatırsın inşallah. Ballı limonlu ılık su iç.Bol sıvı tüket.Benim de kızım grip oldu. Bana da bulaşır büyük ihtimal.

Benimki de dün öyleydi herşeyi yaptık gazı çıktı altını değiştirdik tok uyumadı uyusun diye meme verdim yine uyumadı

Benimki de kundak sevmiyor elleri yukarda uyuyacakmış bazen kundaktan kendi çıkarıyor dışarıya elini

Azalmış dedi olmasj gerektiğinden daha az sınırın bı tık uzerinde dedi

Kızlar erken doğum yapar mıyım diye korkumdan gün sayarken, şimdi de illet bi kaşınmaya tutuldum. Her yerim kaşınıyor. İsilik döktüm gibi her yerim kıpkırmızı. Karaciğer enzimlerden korktu doktorum ama tahlil temiz çıktı, yarın tekrar tahlil yapılacak. Dermatologa gittim Puppp olma ihtimali yüksek dedi. Ne uyuyabiliyorum ne bişe. Yaşayan ya da bu illeti bilen var mı?

Maşallah ya darısı başıma inşallah sağlıkla gelsin miniğin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…