2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Maşallah 54 mü herkeste kısası sende uzunu var yani hahah
Bence sorun olmaz sonuçta doğum esnasında kısalıp açılıyor ve bir kez doğum yapmışsın yine olur doktorun ne diyor bu ölçüme? Benim en uzun 3.9 idi. Sonra hep 3.7 / 3.6/ 3.4 /3.1 olarak devam etti. Şuan kaç bilmiyorum aslında bilsem bana bi fikir verirdi ne zaman doğuracağımla alakalı az çok. Kontrolüm cuma günü. Herhalde o zaman söyler 36+6 olacağız o gün.

Doktor bile diyo bu çocuk seni erken doğurtucak diye ah ah bunların sendromu hiç bitmiyo ki canım ben 38 en geç 39 da doğurmak istiyorum yaa vallahi ağrılar çok fena zorluyor beni artık. İlki 40+2 de gelmişti, bunda öyle olmaz inşallah inşallah güzel geçer kontrolün canım bizi de haberdar et

Tabiki doğamızın gereği canım normal bişey aslında ama bilinçaltımıza işlemiş korkusu nedense

Eğitimde de anlatmışlardı bize adrenalin oksitosin ilişkisini. Ne kadar sakin kalırsak doğum o kadar hızlı ve kolay oluyor

Bak bende de var bi tane 2 yaş sendromlu, 21 aylık şuan. Birde 6 yaş sendromlu 1. Sınıf kızım var o kadar zorlamıyorum ki anlatamam. Mesela bugün kızım rahatsızlandı erkek kardeşimi aradım hastaneye yolladım onunla aradı şimdi diyor ki abla kusmaya başladı burda. Hava çok soğuk, oğlum daha ufak, kızım hasta ve ben çok gezebilen bi hamile değilim 32 den beri sancım çıktığı için. Oturup ağlayasım geliyor çoğu zaman nasıl yeteceğim diye çünkü yetersiz hissediyorum artık.

Çok geçmiş olsun çabucak toparlar umarım kızın, benim oğlum da iki gündür toparladı sayılır, ama bana ve anneme bulastirdi. Umarım sana bulaşmaz

Nasılsınız peki? Bebeğin nasıl sen nasılsın gözünüz aydın sağlıkla büyüsün inşallah
İyiz şükür kızım yanımda 37 de dogduk 2820 Gr 51 cm ilk 1 buçuk saat kuveze alındı solunum desteği için sonra yanıma verdiler şükür evdeyiz şimdi bir sıkıntımız yok ufak bı sarılık geçiriyoruz oda her bebekte olur

Senin için çok çok daha zor Allah yardımcın olsun canım, çok iyi anlıyorum seni. Bugünler de geçicek inşallah. Sen kendini koru, hastalanmamaya bak. Bi de şey dicem, senin profil fotoğrafın farklı mıydı önceden?

Ah çok geçmiş olsunn öyle haklı bir his ki.. ben 3.5 yaş 1 çocukla bile çok benzerlerini yaşıyorum senin ufaklık daha küçük ya ama sabrın sonu selamet geçecek bunlar da.

Amin canım inşallah
Evet powerpuff girls vardı, alışamadıysanız değiştireyim

36+2 deyim son günlerde inanılmaz uyku bastırıyor çok uyumaya başladım, sizde durumlar nasıl arkadaşlar ?

36+2 deyim son günlerde inanılmaz uyku bastırıyor çok uyumaya başladım, sizde durumlar nasıl arkadaşlar ?
35+2 deyim. Bende de var bu durum. Gece de tam uyuyorum çok şükür ama eşim çok inlediğimi horladığımı söylüyor. Demekki çok da verimli bi uyku değil. O yüzden gün içinde de vücudun uyku ihtiyacı var diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…