2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Çok şükür şans senden yana olmuş desene sonuna kadar çok rahat geçirirsin inşallah hep

Ben giyeyim mi dedim gerek yok dedi ama 5. Gün kontrolünde tekrar sorucam kalkıp bebeğime gitmek bile zulüm oldu

Ben giyeyim mi dedim gerek yok dedi ama 5. Gün kontrolünde tekrar sorucam kalkıp bebeğime gitmek bile zulüm oldu
Kimi doktor gerekli görmüyor, benimki doğuma girerken giydirdi 10 gün cikarttirmadi ama çok rahatsız edici bı çorap. Odemden bile fazla rahatsız ediyor.

Günaydın kızlar , bugünde bi gün bitirdik şükür damlakcbs çok geçmiş olsun tez zamanda bebenle evine dön inşallah, o sezeryan sonrası ağrıyı çokk iyi biliyorum ilk gün çok fena ama diğer günler daha azalacak inşallah, 3 güne artık bişeyciğin kalmıyo yani en azından wc ye giderken, otururken, kalkarken eskisi kadar canın acımıyo. İsmini ne koydunuz aceleci minnoşun?

Kızlar alıntı yapamıyorum. Suyunun gelmesiyle 35+3de spiral sezeryan ile doğurdum. Kuveze alındı maalesef
Hayırlı, uzun ömrü olsun inşallah. Tez zamanda yanına gelsinn
Evet son haftalarda öneriyolar. Hatta geciken doğumlarda hastanede 'Anne Babayı yalnız bırakalım biraz' dediklerini bile duydum.

Hayırlı olsun canım.Sağlıklı uzun ömrü olsun inşallah

Ay hareketleri azalmayan birde ben varım an itibari ile 35 haftalık olduk hareketleri azalmıyor aksine can yakıyor artık resmen şiddet görüyorum bu hareketlilikten sonra bi azalma olursa ben hergün doktorluk olurum

Ben kilosunu saptayamıyorum ama boyunun uzadığını hissedebiliyorum önceleri göbek deliğimin 5 parmak yanına kadar hissediyordum tekmelerini şimdi 10 parmak ilerde hissediyorum resmen topuğu diyebilirim bilye gibi sırtıma kadar kaydırıyor eşşek sıpası bilimsel bi yöntem değil ama yetişemediği yerlere gelince büyümüş diyorum kendi kendime sende hareket yerlerini saptayabilirsin sürekli kendini dinlemek ne kadar sağlıklı ona bişey diyemem ama

Kızlar alıntı yapamıyorum. Suyunun gelmesiyle 35+3de spiral sezeryan ile doğurdum. Kuveze alındı maalesef
Canım hiç endişe etme kuvöze girmesi çok normal. Çok uzun kalacağını da sanmıyorum haftası gayet iyi. Sen bir an önce kendi sağlığını gücünü toparla. Sonra bebeğini emzirip koklarsın her gün doya doya

Canım benim ya bol su iç ve ayaklarını dik o zaman rahatlarsın ben azıcık şişti mi öyle yapıyorum umarım ağrı sızı yoktur sadece şişlik vardır

Kızlar günaydın. Kuzenimin eşi dün doğum yaptı. 1 gün sancı olmuş ama ilk çocuğunda erken gidip doğumu uzun sürmüş. Hastanede sancımı çekmek istemiyorum diye evde sancısını çekmiş son ana kadar. En son bir ıkınma gelmiş ve suyu gelmiş hemen kuzenim belden aşağısına kalın battaniyeyi sarıp (suyu geliyormuş çünkü )hastaneye koşmuşlar. Çatala çıkar çıkmaz ilk ıkınmada doğuruvermiş. Üstelik 3850 ve kesisiz dikişsiz. Hepimize böyle kolay su gibi doğumlar nasip etsin İnşallah. Size de moral olsun. Korkulacak hiçbir şey yok. Zamanı gelen her şekilde doğacak ama süreci yönetmek bizim elimizde.

Hayırlı olsun. Allah analı babalı büyütsün. Hiç üzülme o sırada sen de biraz toparlanırsın bebeğin de toparlanır. Kardeşimin de 36.haftada doğum yapmıştı 9 gün kaldı küvezde kaldı ve kardeşim de çıkana kadar hastane kaldı. Kendisini de baya toparladı kızı da öyle. Bu yönden düşün.

Bazı doktorlar öneriyor ama bazıları da önermiyor. Sen en iyisi doktpruna danış bu konuyu. Ben bir doktordan şunu duydum. O sırada vücut kasılıyor o da tetikler ve erken doğum riski olur diye. Ama dediğin gibi bazıları da iyi gelir diyorlar. Kardeşim erken doğum yaptı 36 da ama son ana kadar ilişki oldu diyordu bana açılsın diye. Belki de o tetiklemiştir ve ya farklı bir şeyden dolayı erken doğmuştur. Her vücut,her hamilelik farklı. En iyisi doktora danışmak.

Ay hareketleri azalmayan birde ben varım an itibari ile 35 haftalık olduk hareketleri azalmıyor aksine can yakıyor artık resmen şiddet görüyorum bu hareketlilikten sonra bi azalma olursa ben hergün doktorluk olurum
Ben bi gün acile gittim zaten bu yüzden Bi günlük korku yaşattı bana ertesi gün yine coştu zaten. Nstde de baya hareketli çıktı. Demekki her hareketini duymuyorum diye düşündüm. Bi de hissetmediklerimiz var düşün artık
Evet evet ayakları baya uzaklara gidiyor artık Bazen 3 noktada hareket hissediyorum. O zaman da sanki uykudan sonra gerinme hareketi yapıyor gibi hissediyorum. Sırtını dayayıp ayaklarıyla itiyor bazen de. Hepsi farkediliyor. Çok özleyeceğim karnımda olduğu günleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…