2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Levotiron 75 mg kullaniyorum ama siz sakın kafaniza gore ilac kullanmayin o tercih doktora kalsin. Ben iki haftadir ilaca basladim hafta basinda kan tahlili yaptircam duruma göre doz ayarlamasi yapilacak. Benim doktorum ilaci kullanmaktan yanaydi ben kullanmak istemiyordum aslinda ama birden fazla doktora danisinca kullanmaya karar verdim. eger iciniz rahat degilse sizde baska bi doktor görüşü alabilirsiniz. Kadin dogum dahiliye veya endokrinoloji bolumlerinden herhangi birine gidebilirsiniz
Az önce bende dahiliye doktoruyla görüştüm oda aynısını dedi 2.5 üstü yüksek diye ondan dolayı dedim pazartesi günü kısmetse doktora gidip ilaca başlayım bende teşekkür ederim. İnşallah düşmüştür, 🙏🏻

Teşekkür ederim ilaçla hemen düşebilen birşey sanırım değil mi? Belkide kadın doğum doktorum aşırı yüksek olmadığı için başlamak istemedi düşebilir diye pazartesi günü doktora gidicem inşallah siz hangi ilaç kullanmıştınız acaba?
Canım benjm değerimde 4 çıktı 25mg ile başladım ilaca ilk aylarda düşük sebebi olabildiği için doktorum risk almak istemedi takip et bu durumu o an bir stres durumu da etkileyebiliyor cunku

Benimde değerler 11 Mayıs 138
15 Mayıs 495
25 Mayıs 1900 çıktı ama sonuncu farklı hastane ondan farkedebikir dedi dr inşallah sağlıkla alırım kucağıma dünden beri ağlıyordum dr gittim çok farklı şekilde çıktım 😂
Aa neredeyse aynı durumdayız inşallah hayırlısıyla ben de öyle şaşkın çıktım içeriden 😂😂

Bata 9 gün var Kasık ağrım arada oluyor. Bu zamanda normalde ağrım olmaz hiç ve goguslerime arada iğne batıyor gibi oluyor. Size de oluyor mu yada oldu mu?

Bulantı işine takilmayin arkadaşlar üc hamilelik gecirdim hatta dört biri kalp atışı olmadı kürtaj oldum. Hepsinde bulantım vardı. Bu mide hassaslığı hormon genetik vs vs ile alakalı. Anneden geçtiğini düşünmüyorum annem üç doğum yapmış hiç bulantı olmamış. Oğlu da var kızı da. Sağlıklı olması bulantiya yediğine ictigine bakmıyor. Bilimsel bir açıklaması da olamaz zaten. Birbirinizi kırmayın böyle saçma şeyler yüzünde.

Bulantı işine takilmayin arkadaşlar üc hamilelik gecirdim hatta dört biri kalp atışı olmadı kürtaj oldum. Hepsinde bulantım vardı. Bu mide hassaslığı hormon genetik vs vs ile alakalı. Anneden geçtiğini düşünmüyorum annem üç doğum yapmış hiç bulantı olmamış. Oğlu da var kızı da. Sağlıklı olması bulantiya yediğine ictigine bakmıyor. Bilimsel bir açıklaması da olamaz zaten. Birbirinizi kırmayın böyle saçma şeyler yüzünde.
Merhaba umarım hamilesindir🌸 3 oğlun var kız bebek istiyorsun nerden biliyorsun dersen topiğine çok fena düşmüştüm 🤭sayfalarca okumuştum ama artık aktif değil

Merhaba umarım hamilesindir🌸 3 oğlun var kız bebek istiyorsun nerden biliyorsun dersen topiğine çok fena düşmüştüm 🤭sayfalarca okumuştum ama artık aktif değil
İstiyoruz ikinciden beri ama kısmet olmuyor bir türlü. Deli cesareti diyor arkadaşlarım ama saolsun çocuklarım çok yormuyor beni. Yapmazsam pişman olacağım elli yaşıma gelince.piamanlik yaşamamak adına yapmaya karar verdik bakalım kismetimizde ne varsa artık. 😂

İstiyoruz ikinciden beri ama kısmet olmuyor bir türlü. Deli cesareti diyor arkadaşlarım ama saolsun çocuklarım çok yormuyor beni. Yapmazsam pişman olacağım elli yaşıma gelince.piamanlik yaşamamak adına yapmaya karar verdik bakalım kismetimizde ne varsa artık. 😂
Benim oğlum da 5 yaşında, ben de şansımı denemek istedim. Sağlıklı olsunlar gerisi teferruat ama ben de çok istedim Allah var, o yüzden okudum da okudum. bakalım bekleyeceğiz gönlümüze göre ve en önemlisi hayırlısı olur umarım🙏🏻

Benim oğlum da 5 yaşında, ben de şansımı denemek istedim. Sağlıklı olsunlar gerisi teferruat ama ben de çok istedim Allah var, o yüzden okudum da okudum. bakalım bekleyeceğiz gönlümüze göre ve en önemlisi hayırlısı olur umarım🙏🏻
Amin inşallah. Sorun burda sanırım bir arkadaşım var çok dini bütündür. İstemeyi bmiyorsun diyor. Ben dua ederken hiç cinsiyet söylemedim şimdiye kadar korktum Rabbimin gücüne gider dedim bana evlat gönderiyor ben nasıl seçim yaparım dedim ama o arkadaşım sen isteyeceksin o verecek istemeyi bil dedi bana. Şimdi nasıl istemem gerektiğini öğrendim bakalım Rabbim nasip ederse

Allah bağışlasın bu arada. Erkek evlat da anneye başka düşkün oluyor yalnız bunu da hiçbir şeye değişmem 🤩

Allah bağışlasın bu arada. Erkek evlat da anneye başka düşkün oluyor yalnız bunu da hiçbir şeye değişmem 🤩
Seninkileri de Allah bağışlasın sağolasın 🤗 evet gerçekten çok düşkün bana , yanımdayken şakadan da olsa kimse bana laf edemez atlıyor üstüne. bu his çok güzel Allah herkese nasip etsin🙏🏻

X