2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Poffff sen onları yazarken ben napıyordum acaba elimde patlayacak kıyafet çok dağlık olsun ne diyelim

Her kontrolde doktor bi 36 haftayi atlatsaydik dedigi icin psikolojik olarak 36dan sonra doguracakmis hissindeyim o yuzden hazirladim herseyi bekliyorum benim pjamalardan biri hafif suslu gibi oldu ama özellikle sectigim bisi degildi uygundu fiyati aldim digeri de rahat pijamalarimdan koydum sanirim bunu giyerim. Ben dogumdan sonra hem cok üşüyorum hem cok terliyorum. Ince ama uzun kollu pijamalarim.sabahlik da koydum ama kullanir miyim bilmem.

Evet ben seni dinlemişim sanırım bayağı az almışım Allah'tan ele gelecek kadar var yeter umarım
Ben hiç yenidoğan almadım 0-3 ve 1-3 aldım ilk zamanlar için onlar bile gözüme çok küçük geliyor En son 32+0 da 42 küsürdü boyu kilosu da 1950 Gr.Ben çok uzun boylu beklemiyorum gerçi de bebişi yine de belli olmaz

Kızlar iki gündür hafif sancılar yaşıyorum, özellikle bugün daha çok hissettirdi.Bugün biraz yürümüştüm geldiğimde biraz dinlenip yemeğe giriştim belime ve karnıma birden ağrılar girdi neyse yattım dinlendım geçti çok şükür, sanırım yalancı sancılarım başladı cumartesi kontrolüm var bakalım inşallah zamanında gelirler

Cantami hazirladim bebisin kiyafetleri de yikadik utuledik cok bisi almadim zaten. Evden de elimi ayagimi cektim kocama biraktim. Şimdi sıkılmaya başladim. Yat yat zaman hic gecmiyor
Benim de bu aralar yatmaya vaktim olmuyor pek, çok yormamaya calisiyorum kendimi ama haftaici okuldayim haftasonu ev arayışında, bazen haftaici de mesai sonrası bakıyoruz beğendiğimiz evlere. Perşembe çalışabilir raporu almak için gidicem umarım bı aksilik çıkmaz çalışmama izin verir doktorum. Ben 37 ye kadar yine pek yatamicam anlicagin iyi tarafindan bakmaya çalışıyorum, çok kilo almam

Hahahahahah ay ne güldüm ya bu tam benlik bir hareket kesinlikle o an ikna etmeye calısırım epidural mi dusunuyorsun sen de peki canim

Allah kolaylik versin canim ben okurken yoruldum

Anadolu yakasındaydin degil mi sen ? Avrupa yakasına göre evler daha güzel yine de öyle düşünmeye çalış . Ev derdi çok büyük bir iş seni çok iyi anlıyorum . Az çok benim başımda da var biliyorsun maalesef . Şansa belki hiç ummadığın bir yerden begenebilecegin bir ev çıkar ev ne dersin ? Biraz daha sabır İşi 32 de bırakacak misin ?

Bu annelerin devremülk işi bitmiyor Benimki de bugün evine geçti yarın da köydeki evine gidicek 12 saat uzaklıkta . Yaz boyu fırsat olmadı gitmek için bir gidip evi açmaları eksiklerine bakmaları gerekiyormuş. 20 günden önce de dönemez

Çok uzun olmasa da ben yine de küçük kıyafet giydirmeyi sevmiyorum, içinde rahat edeceği gerdirmeyecek kıyafetler giysin bebisler yarım kundak yapıp belden asagisinin serbest olması onların sağlığı için de iyi.

Bende 0 3 aldım hep . Bir tek 10lu kutulu hastane cikislari var ya yenidoğan olarak o var . Onu da kayınvalide almak istedi gönlü kırılmasın diye aldım 0 3 aylar bile küçük geliyor benim gözüme Gerçi benim kızım minnoş gbi şimdilik haftasından ileri çıkmıyor .

Maasallah senin bebise de

Hahahahahah ay ne güldüm ya bu tam benlik bir hareket kesinlikle o an ikna etmeye calısırım epidural mi dusunuyorsun sen de peki canim
İğne korkumla baş edebilirsem kesinlikle epidural düşünüyorum herkes çok rahat diyor zaten normal olmazda sezeryan olursa direk bayıltcam kendimi ben ayılana kadar çocuğa bakacak insan çok nasılsa

İğne korkumla baş edebilirsem kesinlikle epidural düşünüyorum herkes çok rahat diyor zaten normal olmazda sezeryan olursa direk bayıltcam kendimi ben ayılana kadar çocuğa bakacak insan çok nasılsa
Cahilligime verin lütfen
Epidural ile spinal anestezinin farkı ne ? Hastane epidural için ekstra ücret istiyoruz diyince şöyle bir kaldım Ne olduğunu tam bilmediğim için...

Yok ben Avrupa yakasindayim, tam fay hattının ve çukurunun olduğu bolgeye yakınım bı de. O yüzden de biraz fazla seciciyiz ev konusunda, Marmara denizinden uzak yüksek ilçelerden biri olsa biraz daha eski yapılara da yonelebiliriz ama burada mümkün olduğunca yaşı küçük yapılara bakıyoruz, haliyle onlar da minicik kutu kadar. Ben de evlendiğimden beri hiç küçük evde oturmadim ilk evim dubleksti sonrakiler de en az 130 M2 civarı, esyam da ona göre fazla. Küçük eve sığabilir miyim hiç bilmiyorum, en kotu ihtimal daha da sadelesicem. Her tasinmada esyalarin bı kısmı gitti zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…