Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Aslında bir çocuğunuz varmış onda da bırakamamışsınız nasıl bırakırım diye düşündünüz anlamadım. Tabi ki hiçbirimiz 10 da 10 anneler değiliz hepimizin hataları var ama sigaranın sorunları çok uzun yıllar sonra bile çıkıyor annem sigara kullanmış ve hatta her şeye dikkat edersen bağışıklığı düşük olur, ben yanınızda sigara içtim diye söylerdi kardeşimin alerjik astımı var, ben iş yerinde yapılan periyodik muayenede solunum testini hep sınırda geçiyorum birde hiç sigara kullanmıyorum ve spor yapıyorum buna rağmen değerim tam sınır oluyor hamile olduktan sonra ki testimde sonucuma restriktif bozukluk yazılmış. Lütfen farklı çözümleri deneyin çocuğunuza kötü bir çift akciğer bırakmayın. Sizin hatanızın üstüne bir de kendisi ileride sigara gibi hataları kendisi eklerse yaşam konforu çok bozulur. Tabi ki elinizden geleni yapıyorsunuzdur ama farklı çözümleri de bir deneyin. Mesela bu son 1 tane sigara içiyorsunuz sonra bir işlem yapıyorlar bir daha canınız sigara istemiyormuş o tarz uygulamalara gidin. Kendinizi sağlıklı atıştırmalıklarla oyalayın ağzınıza sürekli kuruyemiş atın
Evet ilk kızımda da içtim şükür bir sıkıntısı yok ve bağışıklığı da iyidir kolay hasta olmaz ama bu böyle diye o da öyle olacak diye birşey yok tabiki herşeyin farkındayım işte kendime çok kızıyorum ama sınır koycam ya sıfırlamam belki yine mümkün olmayabilir ama en azından 3 -5 tane olsun aşırı abartıyorum çünkğ sonra stres yapıp üzülüyorum baktım niye içtim site

Şubatta da çok güzel ebebek oluyo ama o tarih bizim için biraz geç mi bilemedim
Ben de daha önce anne olmuş arkadaşlarımdan ebebek’in şubat indirimini duydum. Benim de niyetim şubatta her şeyi almak.
Bu ay sonu bir yurtdışı seyahatimiz olacak eşimle, bebekten çok önce aldığımız bir tatildi, 10. Sene şerefine balayımızı yaptığımız yere gideceğiz. Bebek süprizi oldu işin 🤣
Şimdi aklımızda bebek mağazaları var, oradaki mağazalardan da bir şeyler alırım.
Ağustosta ilk öğrendiğimizde yarım valiz bebek eşyası ile dönmüştük tatilden 🤣

Bebek arabası ne düşünüyorsunuz?
Ben travel sistem bakıyorum kaç gündür.
Kraft ve maxi cosi içime sindi gibi ama bir de mağazada görmek istiyorum.

Ben de daha önce anne olmuş arkadaşlarımdan ebebek’in şubat indirimini duydum. Benim de niyetim şubatta her şeyi almak.
Bu ay sonu bir yurtdışı seyahatimiz olacak eşimle, bebekten çok önce aldığımız bir tatildi, 10. Sene şerefine balayımızı yaptığımız yere gideceğiz. Bebek süprizi oldu işin 🤣
Şimdi aklımızda bebek mağazaları var, oradaki mağazalardan da bir şeyler alırım.

Ben prego baktım ebebekte kabin boy travel vardı hoşuma gitti bi, hem travel hem kabin boy olması

Ben bugun cybexin bir modelini gordum ve cok begendim onu dusunuyorum. Inglesina da olabilir. Yoyo da iyi diyorlar. Ben cok zayifim en hafifini alacagim :KK70:

11+5 bugün bulantılarım oldu deterjan kokularına oldu onun dışında olmadı deterjanlardan tiksindim . Çok dua ediyordum inşallah dumanın kokusuna bile tahammülüm olmaz inşallah tiksinirim diyordum maalesef olmadı ya çok bağımlı olmuşum ben çok üzülüyorum hastayken grip ken felan boğazım ağrıyor tat koku yokken bile içiyordum bu illeti illa elimde olacak 😢😢
Bende bıraktım, içmekten keyif alan bir insanım hatta girdiğim ortamlarda işyerimde çok içiliyor buna rağmen bıraktım 40 gündür ağzıma sürmedim bence sende başarabilirsin 🙏

X