Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bugun devlete gittim kadin doguma.
Doktor detayli icin randevuya yonlendirdi ama 23. Haftaya verdiler. Doktor sorun olmaz dedi ama geç degilmi sizce

Kızlar 18+4 üm bu 2 gündür kasıklarımda ağrı hissediyorum idrara çıkarken bile kasık ağrım var. Böyle bir şey yaşayan var mı acaba?
Bende 18 im. Agri degilde adet sancisi gbi sancilarim oluyor. Ara sira oluyordu onceden.
Ama bu hafta ozellikle ayaktayken cok sık oluyor. Bugun doktora sorcaktim unuttum ☹️ hamileyken hepten unutur oldm herseyi

Kızlar nasılsınız? Ben çok tatlı yemiyorum genelde hep tuzlu ve ekşi ama gebeliğim boyunca iki kere tatlı yedim ikisinde de aşırı mide yanmam oldu size de oluyor mu merak ettim
Ben de geçen hafta gittiğim tatilde biraz yedim ama yedikten sonra genelde midemi bulandırıyor o yüzden yemiyorum . Özellikle rafine şeker sağlığa zararlı zaten Yememeye çalış istersen

Bende grıp olanlar kervanına katılcam galıba agzımın ıcın dudagım hep yara oldu,tanflex gargarayla ıkı kez gargara yaptım bugun ınsallah bı zararı yoktur.ayy galıba ben dayanamayıp yarın bebısı gormeye gıdıcem🫠(cumartesı gordum daha ama hıc hıssetmıyorum kac gundur evham yaptım)hissetmek için varmı önerılerınız beybıleer🥰

Kızlar 18+4 üm bu 2 gündür kasıklarımda ağrı hissediyorum idrara çıkarken bile kasık ağrım var. Böyle bir şey yaşayan var mı acaba?
Canım bana sık oluyor ayagına kalın corap gıy belıne kalın bıseyler sar ve su ıc 3-4 saate gectıgını gorup ınanamıcaksın🤭

Sanki biraz geç gibi, 20 ile 21. Hafta arası için perinatolojiye yönlendirdi benim doktorum 🤷🏻‍♀️
Doktor en gec 22 ye kdr yapilmasi lazm dedi. Sonra randevuyu alip yanina geri dondum. 23.haftaya verdiler sorun olurmu dedim. Bisey olmaz dedi. Bende hep 22ye kadar yapilio die duyuyordum oyuzden aklm karisti. Neyse yapmazlarsada artk yapacak bse yok

Ben de geçen hafta gittiğim tatilde biraz yedim ama yedikten sonra genelde midemi bulandırıyor o yüzden yemiyorum . Özellikle rafine şeker sağlığa zararlı zaten Yememeye çalış istersen
Bende hiç tatlı yıyemıyorum cok garıp bir şekilde,canım hep çiğköfte humus közlenmiş kırmızı biber mezesi patates kızartması yogurtlu makarna gıbı seyler ıstıyor benım😄😄yeni sloganımız ye ekşiyi çıkar hakkıyı ye tatlıyı çıkar ayseyı🤭🤭

Bende grıp olanlar kervanına katılcam galıba agzımın ıcın dudagım hep yara oldu,tanflex gargarayla ıkı kez gargara yaptım bugun ınsallah bı zararı yoktur.ayy galıba ben dayanamayıp yarın bebısı gormeye gıdıcem🫠(cumartesı gordum daha ama hıc hıssetmıyorum kac gundur evham yaptım)hissetmek için varmı önerılerınız beybıleer🥰

Canım bana sık oluyor ayagına kalın corap gıy belıne kalın bıseyler sar ve su ıc 3-4 saate gectıgını gorup ınanamıcaksın🤭
Sen bensinn🥹🥹 Bende 1 hafta önce gitmiştim ama yarın tekrar görüş günü 🥹
Hareketlerini hissetsek belki bir nebze rahat edecez 😍

Bende hiç tatlı yıyemıyorum cok garıp bir şekilde,canım hep çiğköfte humus közlenmiş kırmızı biber mezesi patates kızartması yogurtlu makarna gıbı seyler ıstıyor benım😄😄yeni sloganımız ye ekşiyi çıkar hakkıyı ye tatlıyı çıkar ayseyı🤭🤭
Benim bu durumum genelde Ayşeme bağlanıyor ama gerçekliği yok demek ki 😀

Kızlar cuma günü bime bir şeyler geliyor. Anne Bebek çantası internette aynısı 200 TL bime geliyor 60 TL ye. Bence gidin karıştırın. Ben eşime diyorum 9 da mağaza açılışına gidicem😂 bugün de yenidoğan aldım 3 lü takım. Bir ürün daha aldım takım ama kasiyer etiketi yok diye satamayız dedi gözümün önünde çöp kovasına attı. Çok sinirlendirdi beni
Ooo bakarız canım harikasın 🥰🥰🥰🥰

Evet ben yaşıyorum canım. Yalnız olmadığıma sevindim valla. 18+3teyim bende, ağrılar korkuttu hatta beni ama araştırma yapınca normal diye okudum. Benimde sağ kasık tarafımda gece ağrım vardı. Lavaboya gittim daha da arttı ama gün içinde geçti çok şükür. Rahim büyüyor bebek yer açıyormuş kendine normalmiş diye okudum

X