Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    157
Kizlar ilçedeki Dr da kontrolüm vardı.dr bebek makat gelisli dedi.onceki doğumu sordu.normal mi sezaryen mi die.bnm oğlum sezaryendi zaten.ozaman sıkıntı değil ama normal doğumsa önceki bu bebek normal zor biraz dedi.demistim ya Perşembeden beri kasıklarımda tekmeleri die.kafa yukarda ayaklar aşağıda.suan bebekte yada sende bı sıkıntı yok gayet iyi dedi.biraz korktum gibi .ecopirin kullanmaya başladım acaba onun etkisi olur mu ki bilemedim .bundan sonra 3haftada bir kontrol artık dedi.suan 26yiz 29da gel dedi
Gecen hafta pazar rahatsizlandigimda benimde ayaklar asagidaydi dün kontrolde yan dönmüs geri doguma bi hafta mi var sanki daha kac takla atacak kim bilir

Aslında henüz erken bunun için bende aşağıda hissediyorum doktor daha zaman var döner demişti oğlumda 29 da dönmüş

neye dayanarak normal doğuma zor demiş ki? Benimde ters duruyordu en son ama dr um daha erken döner dedi

Gecen hafta pazar rahatsizlandigimda benimde ayaklar asagidaydi dün kontrolde yan dönmüs geri doguma bi hafta mi var sanki daha kac takla atacak kim bilir
Baktı makat gelisli demiş miydik dedi.onceki doğumu sordu. dönmez mi doğuma kadar dedim. 34.haftaya kadar dönmesini bekleriz biz Dr lar dedi.donmezse de zaten senin sezaryen mis çok bsy değişmez dedi.yani 34e kadar dönerse beni neden endişelendiriyor ki anlamadım.gittigime pişman da oldum.moralim bozuldu.normal bı durum demekki şuan makat duruşu.

Baktı makat gelisli demiş miydik dedi.onceki doğumu sordu. dönmez mi doğuma kadar dedim. 34.haftaya kadar dönmesini bekleriz biz Dr lar dedi.donmezse de zaten senin sezaryen mis çok bsy değişmez dedi.yani 34e kadar dönerse beni neden endişelendiriyor ki anlamadım.gittigime pişman da oldum.moralim bozuldu.normal bı durum demekki şuan makat duruşu.
Tabi ki normal daha cok kucukler ben 3 4 gundur astim krizi geciriyorum hele benimki icerde öksürükten nevri döndü yazik yavrumun hareketleri azaldi diyorun doktora sen öksürdükce hopluyordur diyo

X