Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
He oturunca sıkıntı yok diyince şeyetmiştim. Suyu bol içiyor musun? Su herşeye şifa sanırım djdjdj doktora belim çok ağrıyor diyorum su çok iç diyo 🤣
Midem sürekli yanıyor ama yatınca çok afedersin midem ağzıma geliyor gibi oluyor, fazla gaz birikiyor sanki yatınca daha kötü tabi 😂😂 su ile midemi Şişirince de bi fena oluyor tel çözüm ağlamak gibi 😂😂

Bu takımı beğendim ben de. Trendyolda da var 600 küsüre ama kaliteli gelmedi yorumlardaki resimlere bakınca. Bu sayfadaki hoşuma gitti 1500 diyo ama kaliteli duruyor bakalım nası gelecek

Ben de böyle bir sipariş verdim bakalım nasıl gelecek kargoya verildi 😻

Eklentiler

• B9C6FC69-53E6-42EA-B235-7BD91A87E3ED.jpeg
    B9C6FC69-53E6-42EA-B235-7BD91A87E3ED.jpeg
    61,9 KB · Görüntüleme: 23
Endole devam değil mi seninde hala ? 17 mm ölçtü kendi doktorum dün ona da gittim. Nidicart
Endol
Progestan
Aztitro kullanıyorum Şuan. Bir sürü hap oldu. İnşallah faydasını görürüm. Açılma yok allahtan
Endolü bıraktım. 17 gün kullandım bu sefer de su seviyesi daha fazla düşmesin diye onu kesti doktor. Bi de endol kullanırken bebeğin kilo alımı azalmıştı. Ama bırakınca kilosu haftasını yakaladı. Şu an için ekstra bişey kullanmıyorum. Devletteki doktor progesteron verdi. Ama kendi doktorum onu kullanmanın bana bi faydası olmayacağını söylüyor. Bende kullanmıyorum Açılma falan var mı hiç ondan bahsetmefi doktor. İnşallah bende de yoktur hiç elle kontrol etmedi. İnşallah ilaçların işe yarayacaktır. Ben 1 aydır 23mm ile yatıyorum arada 21 arada 24 çıkıyor. 1 ay daha dayanırsak hiç risk kalmamış olacak. Haftalık kontrole gidiyorum kısalma fazlalaşırsa ciğer geliştirici vırulacak. Beni düşünüp motive ol. 1 aydır aynı kaldı senin de kalacaktır. Birşey olmayacak vaktinde doğurucaz🤭

Bende böyle sade bir set yaptırdım instagramda yastıkla birlikte 850 liraydı 😊

Eklentiler

• 3a1af130-4701-47b1-a75d-f5b6fdc551aa.jpeg
    3a1af130-4701-47b1-a75d-f5b6fdc551aa.jpeg
    120,8 KB · Görüntüleme: 16
Midem sürekli yanıyor ama yatınca çok afedersin midem ağzıma geliyor gibi oluyor, fazla gaz birikiyor sanki yatınca daha kötü tabi 😂😂 su ile midemi Şişirince de bi fena oluyor tel çözüm ağlamak gibi 😂😂
Valla ağlamaktan başka çare kalmadı 🤣 bir kaç hafta ya yemicen ya ağlıcan 🤣

Günde 3 kez içebilirsin dedi ama asla yeterli değil bence. Süt falan hiççç faydası yok ya yatınca midem ağzıma geliyor ama oturunca sıkıntı yok 😕
Seni çok iyi anlıyorum. Benim ilk aylar öyleydi. Ejderha gibiydim.. Yemek borum eridi sanmıştım bi ara. Allah yardımcın olsun kuzum. İnşallah hafifler biter gider 🙏🏼

X