2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Amazona bende baktım ama şu an pahaliydi sanki daha sık bakayım . Siz alalı oldu mu biraz ? Ben biraz gecikmis de olabilirim bu bez işine

Yeni o zaman benim aldığım mavi paket çünkü, umarım sızdırma yapmaz. Neyse küçük bı paket zaten kullanılmasa da sorun değil
Kızlar molfixin sarısı güzel pure&soft olanı. Tamamen doğal pamuktan. Mavi olan güzel değil. Ben oğluma prima kullanıyordum 22 aylık bu İsrail boykotu dolayısıyla hemen bırakıp alternatif olarak molfixe geçtim. Mavisi çok kötü dokusunu da sevmedim pişikte yaptı ama sarısı mükemmel. Pişikte yapmadı ve yapısı itibari ile yenidoğana da sarısı daha uygun olur ikisine de dokundum inceledim

Aa bu da var şimdi. E iki numara sizdirmiyor mu acaba büyük gelipte

Ay gerçekten mi çevremde koca karı lafı çok olduğu için bende korkuyorum napiyim o kadar ikna edeciler ki bazen doktorumdan daha çok dinliyorum onları

Amin amin inşallah canımcım aynı duygular içindeyim herkes bi balıkesiri görsün kesinlikle

Aa bu da var şimdi. E iki numara sizdirmiyor mu acaba büyük gelipte
Hiç hatırlamiyorum öyle bir sızdırma olayı. Olsa kesin hatırlardım. Zaten 1 numara kullanılsa bile kısa süreli kullanılır. 2 numarayla baslarız. Baktık sızdırıyor. Bikac paket 1 alırız. Sonra zaten 2den devam edilecek. Hani simdiden 1 numara almak riskli gibi geldi bana. Elde patlayabilir.

Günaydın kızlar iki gündür yazamadım. Oğlum acilde kaldı bir gece o yüzden fırsatım olmadı. Sabah bi rüya gördüm hamileyim doktora gidiyorum ve benim kucağıma bir erkek bebek verdiler yem yeşil gözlü ve erkek. Ben doğurmuşum. Kesinlikle benim değil diye yüzüne bile bakmıyorum başka ailenin de kızı olmuş aslında gerçekte kız bekliyoruz yüzde yüz kız fetal dna ile öğrendik. Ama rüyamdaki o saçmalık yorgunluktan mıdır nedir. Çocuk ta çok güzel ama eşimin gözü ela benim kahverengi ailede yeşil gözlü yok. Doktoru şikayet etmeye gittim bebeğimi değiştirdi diye kavga falan ediyorum. Sanırım doğum yaklaştıkça beyin strese giriyor o da rüyalarımızı etkiliyor.

Gecmis olsun cnm simdi nasil oğlun?
Rüyalari hic sorma sen yine hamile oldugunu görmüşsün gayet mantikli ben gecen düğün telasina kapilmistim rüyamda karnim burnumda 4. Bebe geliyo hala bekar olduğumu görüyorum kabus gibi (tek güzel kısmı kolumdaki altinlardi )

Teşekkür ederim canım. Erkek çocuk ya ilkim dışarıda elektrik çarpmış çok uzun ve zor gece yaşadık önceki gün. Bana da anlatmıyor korkmasın diye evde bıraktılar sabahın körü gittim eşim anlattı. Çok şükür bir şeyi yok ama kaslarında erime var sanırım o değeri aşırı yüksek çıktı sadece. Bana enfeksiyonu yüksek diyor ondan kalması gerek diyor eşim. Çok kötü bir gündü ya.
Rüya olayını sorma değişik değişik rüyalar. Altınları gerçekliğe taşısaydın daha güzel olurduben de hamileliğin ilk zamanlarında hamileyim ama gelinlik arıyordum nikahım varmış bir de o gün doğuracakmışım. İki kutlama bir arada. Allah'tan gerçek değil

Geçmiş olsun canim

Çok geçmiş olsun

Canım çok geçmiş olsun oğlun için Umarım küçük birşeydir. Bu arada benim rüyalarımda aşırı saçma, saçmalıktan ölüyor Sabah uyanınca ne alaka ya oluyorum

Kızım için Bilge ismini düşünmüştüm bu haftaya kadar oğlumun ismi Oğuz Kağan sizce Bilge tek mi olmalı anneannesi ece ismini çok beğeniyor Bilge Ece ismi de bir arada uyumlu mu?
Normalde çift isim pek sevmem canım ama Ece’yle bilgenin uyumu hoşuma gitti gerçekten. Soyadınızla sürekli söyle arka arkaya kulağına güzel geliyorsa bence koyulabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…