2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Benim ilk soldan süt geldi 20li haftaların başındaydım. Bikaç gün önce de sağ göğsümden bikaç damla geldi evde otururken tişörtüm ıslandı bence bu çok güzel bişey. İnşallah hepimizin bol bol sütümüz olur bebişlerimiz doyarlar hiç kasılma yaşamadım henüz ama sen de diyorsun adı üstünde yalancı kasılma. Adana’ya gideceğiz inşallah en kötü Balıkesir’e bekliyorum herkesi

Benimde bugun trabzon bu konuda konusuldu fakat not almamisim hic bir yere bebek kiyafetleri icin deterjan ne aldiniz marka olarak sanirim bi deterjan kaldi siz yazdikca eksiklerimi tamamliyorum bende hangi marka alayim sizce
Ben dalan granül sabun aldım canım. İlk defa da bugün kullandım. Mis gibi zeytinyağ sabunu koktu heryer

Canım ben çok ayakta kalan yürüyen hatta koşan bi gebeyim. Kasıklarımda acı ve ağırlık hissi hep var. Muayenede bi sorun da çıkmıyor. Bebeğin ağırlığından olduğunu düşünüyorum kasıktaki acıların. Bulduğum fırsatta oturmaya ve sırtımı yaslamaya çalışıyorum. Elimden bu kadarı geliyor. Ya çalışmayı bırakıp eve kapanacağım ya da bu riski alacağım. Bakalım haftaya muayenem var. Eğer bi sıkıntı yoksa gittiği kadar çalışacağım zaten

Bebeğim makina suzdurmeyebiliyor giyisilerden iyi arinmayabiliyor diyenler vardı ondan almadım ben de yoksa sabun kokusuna bayılıyorum
Hadi ya ben de iyi olduğunu okumuştum hep öyle denk gelmiş Bi de biz küçükken zeytinyağ sabunu rendeleyip kullanmış annem hep. O yüzden bunu aldım çok araştırmadım açıkçası. Zaten alerjik olmazsa buradan yürürüm ama alerjik bi bebek olursa iyisini bulana kadar uğraşacağım. Deneyip göreceğiz

S sunsea hamilelik günlüğümde bugün ne yazıyor bak. Sen göremiyorsan diye kopyalayıp buraya aldım.
“Son haftalarda rahminizdeki genişleme ve gerilme devam ettikçe, karnınızada daha fazla acı hissedeceksiniz. Ayaklarınızı daha fazla dinlendirmeye çalışın.”

İnşallah kontrolün çok iyi geçer Hareketli olmak çok iyi aslında .
Bende senin gbi cok hareketliydim ama rahim ağzında kısalma görülünce hareketlerimi bir anda kisitladim . O yüzden de bu tedirginligim . Gerçi benim en başından beri ağrılarım var . Bir sürü de araştırma yapıldı . Büyüme ağrısı denildi. Neyse , insallah herşey yolunda gider . Hepimiz zamanı gelince kavuşuruz bebislerimize

AA evet göremiyorum cidden . Çok tşk ederim

Kızlar bebek bezi 1 numara mi alıyoruz? Direkt 2 numaradan başladım diyenler de var ne dersiniz??
2 daha mantıklı bence. Çunkü iri dogarlarsa hiç kullanamazlar 1 numarayı. 2 yi ise baya geniş yelpazede kullanabiliriz. Benim ikizlerim 33 haftalık doğmuştu. Kuvözde 2 numara Molfix takmışlardı. Biz de öyle devam ettik sonra. Hiç bir kullanmadık. Biri 2 kilo, diğeri 1800 Gr dı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…